14 Şubat 2020 Cuma 14:17

GÜNDEM

Enpara.Com'dan Yeni Reklam Filmi Bedel Ödemeyenler

Enpara.Com'dan Yeni Reklam Filmi  Bedel Ödemeyenler

34volt » 34Volt

Müşterilerinden EFT/havale ve kredi kartı aidatı gibi bankacılık masraflarının hiçbirini talep etmeyen Enpara.com, “Bedel Ödemeyenler” isimli yeni reklam filminde bu ücretlerin hiçbirini almadığını esprili bir dille anlatıyor. Reklam filminde, kafede otururken cep telefonuyla EFT işlemi yapan bir Enparalıya, yaptığı işlemin bedelini ödemek zorunda olduğu bir dış ses tarafından tehditkar bir şekilde söyleniyor. Ancak dış sesin bilmediği bir şey var, Enparalılar bedel ödemez!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tamamen dijital kanallar üzerinden hizmet sunan Enpara.com, müşterilerinden ömür boyu EFT/havale ücreti almıyor ve bu açıkça bankacılık sözleşmesinde yer alıyor.

Burak Günaydın'ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, Rabarba tarafından hazırlandı.

Reklam filmini izlemek için:

Reklam Künyesi

Reklamveren: Enpara.com / Ayşegül Sınar, Burcu Kavasgil, Şafak Ertemiz Reklam Ajansı: Rabarba Yönetici Kreatif Direktör: Pemra Ataç Açıktan Kreatif Direktör: Murat Yaylagül Kreatif Grup Lideri: Umut Geldiay Kreatif Ekip: Onur Evin, Burak Gürses, Alican Kılıçoğlu, Serdar Direk Strateji: Oğuz Savaşan Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Mirza Özgün Prodüksiyon: Gökhan Akbay, Didem Aydın Medya Planlama/Satınalma: People Yapımevi: Kala Yönetmen: Burak Günaydın Yapımcı: Zafer Özkan Mecra: TV, İnternet, Radyo, Açıkhava

Hatice Kayrak

Manager, Customer Experience,Turkeyİlginizi Çekebilir

Gözler İstanbul’Da, İstanbul Marka Konferansı’Nda

Lider konferans kuruluşu Yürekli'nin Yapı Kredi World ana sponsorluğunda düzenlediği ve 20’nci yılında ana eksende İstanbul temasının yer aldığı MARKA 2019 Konferansı başladı. Çırağan Palace Kempinski’nin saray binasında, 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla açılan konferansın sabah seansı gündem yaratan ve ilham veren konuşmalara sahne oldu.


Ünlü Müzik Grubu Imagıne Dragons Pepsi'nin Sunduğu Uefa Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Töreninde Futbol Severlerle Buluşuyor!

PEPSİ'NİN SUNDUĞU UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ AÇILIŞ TÖRENİNDE IMAGINE DRAGONS


Mıchelın Yaz Kampanyasıyla Servis Fırsatı Sunuyor

Michelin lastikleri kazandırmaya devam ediyor!


“Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu” Bir Efsanenin Hayatı Daha Film Oluyor

Fragman için Linke Tıklayınız:


B.Bulteni..Ozel Guvenlik Haftasi....

SECURİTAS’TAN ÖZEL


Etiketler: Kreatif, Burak, Reklam, Enparacom, GünaydınYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img