12 Ekim 2019 Cumartesi 13:01

GÜNDEM

Engelsiz Koro'dan Mehmetçiğe Tam Destek

Engelsiz Koro'dan Mehmetçiğe Tam Destek
Engelsiz Koro'dan Mehmetçiğe Tam Destek
Engelsiz Koro'dan Mehmetçiğe Tam Destek

34volt » 34Volt

Engelsiz Koro'dan Mehmetçiğe Tam Destek

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Barış Pınarı Harekatında görev alan Mehmetçik için tek yürek olan Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu konserinin tüm geliri Mehmetçik Vakfına bağışlandı.

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu bünyesinde oluşturulan “Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu” Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin ev sahipliğinde Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun işbirliği ile sahne aldı.

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin (UEDAŞ) ve Limak Enerji Uludağ Elektrik Perakende Şirketi’nin de desteklediği koronun, 20 üyesinden 7’sini engelli vatandaşlar oluşturuyor.

Limak Enerji Grubu tarafından Şef Ümit Akkuş öncülüğünde 20 kişiden oluşan 'Engelsiz Müzik Korosu', Çanakkale Türküsü ile konserine başladı. Mehmetçik için türkülerin söylendiği konsere Limak Enerji Grubu çalışanları ve ailelerinin yanı sıra, engelli vatandaşlar ve müzik severler katıldı. Barış Pınarı Harekatına tam destek mesajı veren Engelsiz Müzik Korosu, kahraman görev alan tüm Mehmetçikler adına konser gelirini Mehmetçik Vakfına bağışladı.

BİLGİ İÇİN:

Yusuf Ziya YÜCEİlginizi Çekebilir

Sultanahmet Meydanı Ve Çamlıca Camii’Nde Ramazan Her Yerde Fotoğraf Sergisi

‘Değerlerimizle büyüyoruz’ söylemiyle Türkiye’nin sahip olduğu yerel ve milli tüm değerlerin korunması, geliştirilmesi ve yaşatılması adına çalışmalarını sürdüren Kuveyt Türk, “Ramazan Her Yerde” temasıyla Sultanahmet Meydanı ve Büyük Çamlıca Camii’nde fotoğraf sergisi açtı.


Rehau Akademi, Yeni Nesil Mühendisleri Teknolojisiyle Tanıştırıyor

REHAU Akademi, yeni nesil mühendisleri teknolojisiyle tanıştırıyor


Bu Önerilerle Aracınız Güvende.

Bu önerilerle aracınız güvende!


Kalbimizi Koruyan 10 Öneri

(29 EYLÜL DÜNYA KALP GÜNÜ)


Otomobil Kullanırken Dinlenecek En İyi 20 Şarkı

SEAT gerçekleştirdiği araştırma ile otomobil kullanırken dinlenecek en iyi 20 şarkıyı belirledi. 2 bin sürücünün yer aldığı araştırmada Queen’in Bohemian Rhapsody’si sürücülerin en sevdiği şarkılar listesinin zirvesinde yer aldı.


Etiketler: Enerji, Limak, Mehmetçik, Engelsiz, MüzikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img