13 Ağustos 2019 Salı 10:58

GÜNDEM

Engelli Hayvanları Hayata Bağlayan Vestel’E İngiltere’Den Ödül Geldi

Engelli Hayvanları Hayata Bağlayan Vestel’E İngiltere’Den Ödül Geldi
Engelli Hayvanları Hayata Bağlayan Vestel’E İngiltere’Den Ödül Geldi

34volt » 34Volt

Vestel Beyaz Eşya, sürdürülebilirlik vizyonu çerçevesinde engelli hayvanları hayata döndüren yürüteç projesiyle Birleşik Krallık'ın en prestijli sosyal sorumluluk ödülüne layık görüldü. The International CSR Excellence Awards organizasyonunda Vestel Beyaz Eşya bronz ödül kazandı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Vestel Beyaz Eşya, sürdürülebilirlik vizyonu kapsamında yaptığı engelli hayvanları hayata bağlayan yürüteç projesi ile İngiltere’den ödül aldı. Birleşik Krallık merkezli The Green Organisation tarafından düzenlenen International CSR Excellence Awards’da bronz ödül kazanan Vestel Beyaz Eşya, geri dönüşüme ayrılmış Vestel ürünlerin parçalarından tasarlanan yürüteçlerle barınaklardaki engelli hayvanları hayata bağlıyor.

The Royal Academy of Dramatic Art’ta düzenlenen törende ödülü Vestel Beyaz Eşya Yönetim Sistemleri ve Müşteri İlişkileri Müdürü Memed Umut Özkaban teslim aldı. The International CSR Excellence Awards, bağımsız jürisiyle dünya çapındaki şirketlerin en başarılı, kamuoyunda ses getiren ve topluma hizmet alanında en saygın sosyal sorumluluk projelerini değerlendiriyor.



İlginizi Çekebilir

Eset Eset, Borussia Dortmund’Un Şampiyon Ortağı Oldu

Ağustos 2019


Mac Ve Macfit Üyelerine Özel Fit Lezzetler Kahve Dünyası’Nda!

Kahve Dünyası ve Mars Sportif’ten iş birliği:


Aksigorta Dijital Asistanı Ada İle Yılda 1 Milyon İşlem

Sektörün İlk Yapay Zekalı Dijital Asistanı: ADA (Aksigorta Dijital Asistanı)


Pırellı Tarihi Milano – Sanremo Yarışında Mücadele Edecek ‘Gullwıng’ Mercedes’İ İlk Modern Spor Lastik Cınturato Ca67 İle Donatıyor

Klasik otomobillere yönelik Collezione serisinde yer alan Cinturato CA67 lastiği, bugün Pirelli’nin P Zero ailesi ile temsil ettiği, her otomobile özel lastik yaratılmasını amaçlayan ‘Mükemmel Uyum’ stratejisinin öncülüğünü yapmaya devam ediyor.


Aroma Dubai Gulfood 2019’A Damga Vurdu

Aroma Meyve Suları,17-21 Şubat tarihleri arasında Ortadoğu’nun en önemli ve en büyük gıda fuarlarından Gulfood Gıda Fuarı’nda yer alarak uluslararası pazarda yoğun ilgi gördü.


Etiketler: Vestel, Beyaz, Eşya, engelli, hayvanları



Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img