4 Aralık 2019 Çarşamba 16:19

GÜNDEM

Enerji İletişim Zirvesi’Nin İlki Gerçekleştirildi

Enerji İletişim Zirvesi’Nin İlki Gerçekleştirildi
Enerji İletişim Zirvesi’Nin İlki Gerçekleştirildi

34volt » 34Volt

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com


İlginizi Çekebilir

Sımon Pagenaud, Indıanapolıs 500’Ü Kazandı

Simon Pagenaud, diğer bir Fransız vatandaşı Gaston Chevrolet’den neredeyse yüz yıl sonra, kariyerinde ilk kez Indianapolis 500’ün galibi oldu. Dünyanın en büyük motor yarış şovu olarak kabul edilen bu efsane Amerikan yarış organizasyonu, Pagenaud’un zirveye ulaştığının kanıtı. Richard Mille bu tarihi zaferi, Fransız yarışçi ile birlikte kutladı.


Fenerbahçe Beko’Ya Sürpriz Uğurlama

Fenerbahçe Beko’ya Sürpriz Uğurlama


Emporio Armani’Den Çarpıcı Bir Koleksiyon Giovanni

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat ayrıcalığıyla sunulan Emporio Armani’nin Giovanni koleksiyonu mavinin çarpıcı etkisini estetik tasarımlarla buluşturuyor. Şık ve güçlü bir duruşa sahip koleksiyonda yer alan siyah deri kayışlı modeli, lacivert kadranıyla göz alan şık tasarımını çelik kasasıyla tamamlıyor. Çelik bilezikli model ise mavi ve grinin güçlü uyumunu ortaya seriyor.


Hem Smokin Hem Takım Elbise Yakası Çıkabilen Smokinlerle Tanışın!

Şıklık ve pratikliği buluşturan Altınyıldız Classics smokinler çekim alanını genişletti. Yakası çıkabilen smokinler artık takım elbise olarak da kullanılabilecek. Tek parçayla iki farklı tarz sunan bu özel tasarımlarla hem davetlerde hem de ofiste daima stil sahibi görünmek mümkün.


Okul Çağındaki Çocuklarda 6 Skolyoz Belirtisine Dikkat!

Skolyoz, sırttan bakıldığında omurgada yana doğru eğrilik anlamına geliyor ve genellikle nedeni bilinmiyor. Gelişme çağında görülen ve hangi sebeplerden kaynaklandığı bilinmeyen “adolesan idiopatik skolyoz” ise topumda %1 oranında ortaya çıkıyor. Hastalığın, özellikle büyüme çağı ile birlikte ilerleme olasılığı bulunuyor. Memorial Bahçelievler ve Hizmet Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi’nden Doç. Dr. Onur Yaman, ‘adolesan idiopatik skolyoz’ hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Enerji, İletişim, Zirvesi, İlki, GerçekleştirildiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img