4 Ekim 2016 Salı 17:09

HAYAT

‘En Güzel Köpek’ Yarışması

‘En Güzel Köpek’ Yarışması
‘En Güzel Köpek’ Yarışması
‘En Güzel Köpek’ Yarışması
‘En Güzel Köpek’ Yarışması
‘En Güzel Köpek’ Yarışması

DHA » DHA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avcılar’da 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında ‘Köpek Güzellik Yarışması’ düzenledi.

Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün Gümüşpala Şantiyesi’nde düzenlenen yarışmada sokak hayvanlarına sahip çıkılması, daha iyi davranılması ve satın alma yerine sahiplendirilmesi temalı konuşmaları yapıldı. İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, katıldığı bu etkinlikte çocukların ön planda olduğunu görmekten son derece mutlu olduğunu belirterek, “Umarım bu çocuklar burada bu güzel ortamda kazandıkları hayvan sevgisini ve bu bilinci kendinden sonra gelecek kuşaklara da aktarır” dedi.

Jürinin değerlendirmesi sonucu yarışmada birinciliğe İlhan Bucak'ın Labrador cinsi köpeği, ikinciliğe Ufuk Özer'in Doberman cinsi köpeği, üçüncülüğe de Semra Şen'in Jack Russel cinsi köpeği layık görüldü.

Bir ayağı olmayan, eski sahibinin ayağı kesildikten sonra hayvan barınağına bırakarak uyutulmasını istediği ancak burada bakıma alınan 'Max' isimli Rottweiler cinsi köpek ilgi gördü. Veteriner İlker Tülek, 'Max’i sahiplendiğini ve sevgi ile nelerin başarıldığını kanıtladıklarını söyledi.

Yarışmanın sonunda Avcılar Belediyesi tarafından geri dönüşüm malzemeleri ile yapılmış Köpek Oyun Alanı’nda çocuklar, eğitimli köpeklerle eğlenceli dakikalar geçirdi.İlginizi Çekebilir

Facebook’Tan Gizliliği Korumak İçin Yeni Önlemler

Merhaba,


Inter, Frank De Boer'un Görevine Son Verdi

Milano-Dha Inter'de beklenen gelişme gerçekleşti. Serie A'da 11 hafta sonunda 11. sırada bulunan Inter'de Hollandalı teknik adam Frank De Boer'un görevine son verildi.


Siber Terorizm Nedir

Türkiye’nin siber terörizmle mücadelesi sürüyor. Türkiye milli güvenlik paradigmaları yeniden kurguluyor. Siber güvenlik eko sisteminin gelişmesi için çalışmalarına devam ediyor. Özellikle Ankara’da silah sanayi merkezli şirketlerin siber güvenlik konusunda Türkiye’ye ivme kazandırdığı görülürken Teknokentlerde de önemli siger güvenlik yazılımı ve teknoloji çalışmaları gerçekleştiriliyor.


Fetö'ye Destek Operasyonu: 13 Esnaf Adliyede

İzmit'te, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında gözaltına alınan 13 esnaf adliyeye sevk edildi.


Beyaz Eşyada 100 Yılı Aşkın Tecrübesiyle Dünyanın Bir Numaralı Beyaz Eşya Üreticisi Konumunda Bulunan Whirlpool Corporation, Konya’Daki İlk Hotpoint Konsept Mağazalarını Konyalıların Hizmetine Sundu.

Hotpoint’ten Konya’ya bir günde iki konsept mağaza


Etiketler: 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma GünüYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img