14 Şubat 2019 Perşembe 13:16

GÜNDEM

En Güzel Aşk Şarkıları Serkan Kaya’Dan

En Güzel Aşk Şarkıları Serkan Kaya’Dan

34volt » 34Volt

EN GÜZEL AŞK ŞARKILARI SERKAN KAYA’DAN

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Arabesk müziğin başarılı ismi Serkan Kaya sevgililer günü konserini 16 Şubat Cumartesi gecesi Elexus Hotel’de verecek. Sevgililer gününe özel repartuvar hazırlayan sanatçı en güzel aşk şarkılarını seslendirerek unutulmaz bir gece yaşatacak.İlginizi Çekebilir

Reeder Ve Fibabank İş Birliği İle Akıllı Telefonlarda Taksit Dönemi Başladı!

reeder ve Fibabank iş birliği ile akıllı telefonlarda taksit dönemi başladı!


Barış Manço Vefatının 20. Yılında Kadıköy’De Anılacak

Barış Manço vefatının 20’inci yılında çeşitli etkinliklerle anılıyor. Barış Manço ölüm yıldönümü olan 1 Şubat’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “Barış Manço’yu Sevgiyle Anıyoruz” etkinliğinde Aydilge konseri ile anılacak. Barış Manço’nun 81.300 posta kodu ile bilinen adresi de etkinlik adreslerinden biri olacak.


Çevre Kirliliği Akne Sebebi

Yağ kanalları ile ilgili bir deri hastalığı olan akne, yağ salgısının yoğun olduğu ergenlik döneminde başlıyor ve 40’lı yaşların sonuna kadar uzayabiliyor. Aknenin tedavi edilmediği takdirde iz bırakabildiğini ve psikolojik sorunlara neden olabildiğini belirten Anadolu Sağlık Merkezi Dermatoloji Uzmanı Dr. Rukiye Kaymaz, “Akne tedavisi, mevsim ve kişinin cilt özelliklerine uygun olarak dermatoloji uzmanı tarafından belirlenmeli. Hormon ve makyaj malzemelerinin yanı sıra çevre kirliliği de akneye sebep olabiliyor” dedi.


Google Arama Trendleri 26 Kasım 3 Aralık 2018

Google Arama Trendleri26 Kasım - 3 Aralık 2018


Limak Filarmoni Orkestrası Bodrum’Da Müzik Ziyafeti Verdi

Farklı alanlarda hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle, Türkiye’nin toplumsal kalkınmasına destek veren Limak Vakfı, Limak Filarmoni Orkestrası aracılığıyla sanata olan katkılarını da sürdürüyor. Çok sesli müziğin tanınması ve sevilmesi için çıktığı yolda Türkiye turnesini sürdüren Limak Filarmoni Orkestrası, büyük beğeni toplayan Zeki Müren şarkılarıyla 27 Ağustos’ta Bodrum Antik Tiyatro’daydı. Bodrumluların büyük ilgi gösterdiği konserde adı Bodrumla özdeşleşen Zeki Müren şarkıları hep birlikte söylendi.


Etiketler: Arabesk, müziğin, başarılı, ismi, SerkanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img