2 Nisan 2020 Perşembe 15:34

GÜNDEM

Eker, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’Nde Otizme Mavi Işık Yaktı

Eker, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’Nde Otizme Mavi Işık Yaktı

34volt » 34Volt

EKER, 2 NİSAN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ’NDE OTİZME MAVİ IŞIK YAKTI

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya Otizm Farkındalık Günü kapsamında, otizme dikkat çekmek ve farkındalığı artırmak amacı ile tüm dünyada eşzamanlı düzenlenen “Otizme Mavi Işık Yak” kampanyasına Eker de katkı sağlıyor. Fabrikasında yürüttüğü "Otizmli Bireyler İş Gücünde" projesiyle otizmli bireyleri sahiplenen Eker, sosyal medya hesapları üzerinden #otizmemaviışıkyak etiketi ile paylaştığı içeriklerle herkesi otizmli bireylerin yanında olmaya davet ediyor.

Eker Süt Ürünleri, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde tüm Türkiye’yi bu özel günün rengi maviye bürünmeye davet ediyor. Tohum Otizm Vakfı'nın destekleriyle hayata geçirdiği “Otizmli Bireyler Eker’le İş Gücünde” projesi ile otizmli bireylerin topluma kazandırılması ve ailelerin geleceğe yönelik kaygılarının giderilmesine ön ayak olan Eker, sosyal medya sayfalarından bu özel gün hakkında bilgilendirici içerikler paylaşıyor.

Eker’in paylaştığı içerikler arasında fabrikada görev yapan otizmli çalışan Emir’in, duygularını aktardığı bir video da bulunuyor. Arkadaşlarıyla beraber çalışmayı çok özlediğini belirten Emir, “En kısa zamanda tekrar işbaşı yapacağımız günleri sevgiyle bekliyoruz ama şimdi evde kalma zamanı” diyor. Eker ayrıca Tohum Otizm Vakfı'nın 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü için paylaştığı mesajlara da sosyal medya hesaplarında yer veriyor.

Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker: “Otizmli Bireyler Eker’le İş Gücünde’ projemizle iş dünyasına örnek olmayı amaçlıyoruz”

Eker’in sosyal sorumluluk projesi hakkında konuşan Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker şunları söylüyor: “Eker ailesi olarak otizmli bireylerin topluma kazandırılması ve ailelerinin geleceğe yönelik kaygılarının giderilmesi amacıyla, Tohum Otizm Vakfı’nın destekleriyle hayata geçirdiğimiz ‘Otizmli Bireyler Eker’le İş Gücünde’ projemizle; hem otizmli bireylerin özgüvenini pekiştirmeyi hem de üstün odaklanma kabiliyetlerini iş verimliliğine dönüştürme hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu projeyle farklılıklarımızla bir arada olabilmenin, birbirimizi olduğumuz gibi sevmenin, birlikte çalışmanın ve birlikte başarmanın önemini vurgulamak istiyoruz. Otizmli bireylerin fırsat verildiğinde neleri başarabildiklerini bu proje ile görüyoruz. Eker olarak, otizmli çalışma arkadaşlarımızla beraber çalışmaktan çok mutluyuz. Bu proje ile tüm iş dünyasına örnek olmayı amaçlıyoruz.”

"Otizmli Bireyler Eker’le İş Gücünde” projesi kapsamımda iş ve yaşam koçlarının desteği ile 8 otizmli birey Eker’in Bursa’daki fabrikasında istihdam ediliyor. Eker, her dönem otizmli bireyleri projeye dahil ederek, istihdam edilen kişi sayısının 12'ye çıkarmayı hedefleniyor.İlginizi Çekebilir

Altınyıldız Classics’Ten En Uzun Geceye Özel En Uzun Hafta Sonu İndirimi!

Alışveriş sevenler için en uzun gece geldi. En uzun gece demek doya doya alışveriş demek. Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, en uzun gecenin keyfini uzun uzun çıkarmak isteyenler için 21 Aralık’a özel en uzun hafta sonu alışverişi fırsatı sunuyor. Altınyıldız Classics, 20-22 Aralık tarihleri arasında gerçekleştireceği kampanya ile ceketten kabana, trikodan gömleğe birçok yıldız üründe uygulanan yıldız fiyatlar, tarz sahibi erkeklere alışveriş keyfi yaşatacak. Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics yıldızlı ürünlerde;


Aileler Çocuklarına Online Hobiler Arıyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 23 Mart itibarıyla uzaktan eğitim başladı. Bu süreçte evde çocuklarıyla vakit geçiren ve çeşitli aktivite arayışında olan ebeveynler, uzaktan hobi özel derslere yöneldi. Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut, koronavirüse karşı alınan sağlık tedbirlerinin ardından “Çocuklarla vakit geçirmek için alınabilecek hobi özel ders” taleplerini değerlendirdi.


Prof. Dr. Erdem Yeşilada Uyardı! Yoğun Kıvamlı Bitki Çayları İle Boğazınıza Gargara Yapın

Prof. Dr. Erdem Yeşilada uyardı!


Takeda, Nadir Hastalıklar Konusunda Farkındalık Yaratılmasına Destek Oluyor

Nadir hastalıklara dikkat çekmek ve hastalarla toplum arasında güçlü bağlar kurmak için“Farkım Nadir Olmak, Bağ Kurmak İçin Elini Uzat” farkındalık projesini başlatanTakeda Türkiye, tüm çalışanları ve ilgili hekimlerle birlikte bir DNA sarmalı oluşturdu.


Axis İstanbul’Dan Sinemaya Çağıran Kampanya

Axis İstanbul AVM, bünyesinde yer alan Cinemaximum salonlarında başlatılan indirimli sinema bileti kampanyasına ev sahipliği yapıyor. Uygun fiyat politikası ve konforuyla Bayrampaşa’da tercih edilen sinema salonlarının başında gelen Axis İstanbul AVM’de bilet fiyatları, halk günü olan Çarşamba günlerinde 13 TL’ye kadar düşerken diğer tüm günler için 15,5 TL olarak uygulanıyor.


Etiketler: Eker, otizmli, Otizm, Otizmli, BireylerYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img