11 Ağustos 2018 Cumartesi 09:16

GÜNDEM

Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2

Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2
Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2
Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2
Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2

34volt » 34Volt

EGE PERLA LATİN DANSLARI GECESİ VOL 2

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Temmuz ayında gerçekleştirdiği ilk dans gecesiyle büyük beğeni toplayan Ege Perla, bir kez daha dans ve müzik severleri ağırlıyor.

Latin ritimleriyle dopdolu geçecek bir yaz akşamında en renkli sahne performansları Ege Perla misafirleri için hazırlanıyor. 14 Ağustos Salı akşamı World Latin Cup Yarışmacıları ve aynı zamanda Türkiye Salsa Ligi 2.leri Emek & Büşra Yeter çiftinin muhteşem performansını izleme ve doyasıya eğlenme fırsatını kaçırmayın.

Yaz akşamlarının enerjisi Ege Perla Dans Gecesi VOL 2 ile daha da yükseliyor. Her zaman büyük ses getiren ve ilgi gören etkinlikleriyle misafirlerini ağırlayan Ege Perla’da yerinizde duramayacağınız bir gece sizi bekliyor.

İlk dans gecesinde hem katılımcıların hem de izleyenlerin hafızalarından uzun süre çıkmayan bir geceye imza atan Ege Perla, 2.ci dans gecesi için hazırlıklarını tamamladı. Latin müziklerinin coşkusu ve ritmik dünyasıyla eğlenceli bir akşam geçireceğiniz Ege Perla Dans Geceleri hayattan zevk alarak yaşayan ve yaşamak isteyen herkese hitap ediyor.

Geleneksel Latin Danslarının sergilendiği, müziğin ritmiyle bütün gece dans etmek isteyeceğiniz gecede kesintisiz eğlence için Ege Perla’da yerinizi alın.

Etkinlik ücretsizdir.

Dans Gecesine Yarışma Heyecanı

Müzik ve dansın buluştuğu gecede bir de yarışma heyecanı yaşanacak. Ege Perla instagram sayfasında başlatılan yarışmanın kazananlarının açıklanacağız gecede 3 şanslı katılımcı Eda Söz Dans Academy’den 1 aylık dans eğitimi kazanma fırsatı yakalıyor.

Bırakın dans ve müzik size eşlik etsin. 14 Ağustos Salı akşamı saat 21:00- 00:00 saatleri arasında sizi de bu renkli geceye bekliyoruz.

Program: 21:00 Açılış

21:30 Türkiye Salsa Yarışması A Klasman Sporcuları- Baransel & İrem

22:00 Türkiye Salsa Ligi 2.lerinden Emek Yeter- Solo Performans

23:00 Türkiye Salsa Ligi 2.leri, World Latin Cup Yarışmacıları- Emek & Büşraİlginizi Çekebilir

Elday 21 Bin Ton E Atığı Geri Dönüştürdü

Atık elektrikli ve elektronik eşyayı geri dönüşüm zincirine kazandırmak ve bu konuda toplumda bir bilinç yaratmak için çalışan ELDAY, beşinci yaşına girmeye hazırlanırken bugüne kadarki çalışmaları konusunda bir değerlendirmede bulundu. Kuruldukları 2014 yılından bu yana 21 bin ton e-atığı geri dönüşüm zincirine kazandırdıklarını söyleyen ELDAY Genel Müdürü Muharrem Yamaç, “2019 yılında beşinci yaşımızı kutlayacağız. Hedefimiz yeni yaşımızda daha çok e-atığı geri dönüşüm zincirine kazandırarak hem çevreye hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak” diye konuştu.


Saç Lazeri Yöntemi İle Saç Dökülmesinin Önüne Geçin

Genetik faktörler, hormonal bozukluklar ve stres gibi nedenlerden dolayı saçları dökülen bir çok kişi alternatif tedavilere yöneliyor. Son zamanlarda bu alternatif tedavilerin en çok tercih edilenlerinden biri de saç lazeri. Saçların dökülmesini önleyerek yeni saçlar çıkarmayı vaat eden saç lazeri tedavisini Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi Medikal Direktörü İbrahim Çevik anlattı.


Lg, Yeni Twinwash Çamaşır Makinesi Ve Kurutucu Setini Ces 2019’Da Tanıtacak!

LG Electronics Hakkında:


Suç Var Ceza Yok! Avukat Cevat Kazma

Geçtiğimiz yıl yaralama, darp, şantaj, tehdit, hakaret, dolandırıcılık gibi suçlara karışan 8822 kişi hapse bir gün dahi girmeden serbest bırakıldı. Sebebi ise karıştıkları suçların ceza süresinin 2 yıldan daha az olmasıydı. “Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması” kararlarının toplumdaki suç ve şiddet oranlarını artırdığı belirten Avukat Cevat Kazma, konunun yeni hükümetin öncelikleri arasında yer almasının huzur ortamının yaratılmasına katkı sağlayabileceğini söyledi.


Barilla Gıda'ya Türk Alman Üniversitesi'nden Hayvan Refahı Ödülü

Küresel gıda lideri Barilla, hayvan refahı konusunda uyguladığı politikalarla yeni bir ödüle daha layık görüldü. Üretimini yaptığı ürünlerde yumurta ihtiyacının yüzde 82'sini gezen tavuklardan karşılayan, 2020'de ise bu oranı yüzde 100'e çıkarmak için çalışmalara devam eden Barilla, Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen Hayvan Refahı Ödülleri kapsamında "İyi Yumurta" ödülünün sahibi oldu.


Etiketler: Perla, dans, Latin, Türkiye, SalsaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img