11 Ağustos 2018 Cumartesi 09:16

GÜNDEM

Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2

Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2
Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2
Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2
Ege Perla Latin Dansları Gecesi Vol 2

34volt » 34Volt

EGE PERLA LATİN DANSLARI GECESİ VOL 2

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Temmuz ayında gerçekleştirdiği ilk dans gecesiyle büyük beğeni toplayan Ege Perla, bir kez daha dans ve müzik severleri ağırlıyor.

Latin ritimleriyle dopdolu geçecek bir yaz akşamında en renkli sahne performansları Ege Perla misafirleri için hazırlanıyor. 14 Ağustos Salı akşamı World Latin Cup Yarışmacıları ve aynı zamanda Türkiye Salsa Ligi 2.leri Emek & Büşra Yeter çiftinin muhteşem performansını izleme ve doyasıya eğlenme fırsatını kaçırmayın.

Yaz akşamlarının enerjisi Ege Perla Dans Gecesi VOL 2 ile daha da yükseliyor. Her zaman büyük ses getiren ve ilgi gören etkinlikleriyle misafirlerini ağırlayan Ege Perla’da yerinizde duramayacağınız bir gece sizi bekliyor.

İlk dans gecesinde hem katılımcıların hem de izleyenlerin hafızalarından uzun süre çıkmayan bir geceye imza atan Ege Perla, 2.ci dans gecesi için hazırlıklarını tamamladı. Latin müziklerinin coşkusu ve ritmik dünyasıyla eğlenceli bir akşam geçireceğiniz Ege Perla Dans Geceleri hayattan zevk alarak yaşayan ve yaşamak isteyen herkese hitap ediyor.

Geleneksel Latin Danslarının sergilendiği, müziğin ritmiyle bütün gece dans etmek isteyeceğiniz gecede kesintisiz eğlence için Ege Perla’da yerinizi alın.

Etkinlik ücretsizdir.

Dans Gecesine Yarışma Heyecanı

Müzik ve dansın buluştuğu gecede bir de yarışma heyecanı yaşanacak. Ege Perla instagram sayfasında başlatılan yarışmanın kazananlarının açıklanacağız gecede 3 şanslı katılımcı Eda Söz Dans Academy’den 1 aylık dans eğitimi kazanma fırsatı yakalıyor.

Bırakın dans ve müzik size eşlik etsin. 14 Ağustos Salı akşamı saat 21:00- 00:00 saatleri arasında sizi de bu renkli geceye bekliyoruz.

Program: 21:00 Açılış

21:30 Türkiye Salsa Yarışması A Klasman Sporcuları- Baransel & İrem

22:00 Türkiye Salsa Ligi 2.lerinden Emek Yeter- Solo Performans

23:00 Türkiye Salsa Ligi 2.leri, World Latin Cup Yarışmacıları- Emek & Büşraİlginizi Çekebilir

Vestel, Çağrı Merkezleri Derneği Tarafından Verilen En 15838 Müşteri Hizmetleri Kalite Belgesi İle Mükemmellik Yolculuğuna Devam Ediyor

Vestel, Çağrı Merkezleri Derneği tarafından verilen


Türk Telekom Ana Sponsorluğu İle Gerçekleşen Şehrin Festivali İstanbul Gençlik Festivali Hafta Sonu Muhteşem Konserleri Ve Eğlenceli Aktiviteleri İle Seni Bekliyor!

TÜRK TELEKOM ANA SPONSORLUĞU İLE GERÇEKLEŞEN


Kapadokya'daki Yeraltı Yerleşimi Japonlar'ın Da Gözdesi

Japonya Ulusal Kültür Varlıklarını Araştırma Enstitüsü uzmanları, Kapadokya Bölgesi'ne hayran kaldı.


2018 Troya Yılı’Na Carraro Gelibolu Triatlonu Damga Vurdu

Troya’nın UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne kabulünün 20.yıldönümü ve Avrupa'da Kültür Mirası Yılı ilan edilmesi nedeniyle 2018, ‘Troya Yılı’ ilan edildi.Çanakkale, Troya Yılı kapsamında düzenlenen en özel spor etkinlikleri ile dünyanın buluştuğu bir merkez olmaya devam ediyor.


Danfoss, Vacon Nxp Grid Converter Sistemiyle Gemi Kazalarının Önlenmesine Yardımcı Oluyor

Danfoss, VACON NXP Grid Converter sistemiyle gemi kazalarının önlenmesine yardımcı oluyor


Etiketler: Perla, dans, Latin, Türkiye, SalsaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img