1 Temmuz 2019 Pazartesi 08:36

GÜNDEM

Efsane Oyundan Türkiye Müjdesi

Efsane Oyundan Türkiye Müjdesi
Efsane Oyundan Türkiye Müjdesi
Efsane Oyundan Türkiye Müjdesi
Efsane Oyundan Türkiye Müjdesi
Efsane Oyundan Türkiye Müjdesi

34volt » 34Volt

İlki 1991’de çıkan klasik SRPG oyunu Langrisser serisinin iOS ve Android destekli mobil sürümü Langrisser Mobile, 12 Temmuz’da Türkiye’deki oyunculara açılacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ZLONGAME, klasik Japon SRPG oyunu Langrisser’in mobil sürümünün Türkiye’den de oynanabileceğinin müjdesini verdi. Efsane, Langrisser Mobile adıyla kaldığı yerden devam ediyor ve oyunculara kahramanlar ordusunun dünyayı kurtarmak için karanlık güçlerle savaşacağı epik bir hikayede yer veriyor.

iOS ve Android cihazlar için 12 Temmuz’da uygulama mağazalarında yerini alacak olan Langrisser Mobile hakkında hazırlanan tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/z3Kh7mqnDJw

Japon şaheseri artık mobil cihazlarda

Japon strateji oyunlarının seçkin bir temsilcisi olan Langrisser serisi, mobil sürümde de orijinal özelliklerini koruyor. Asker türlerinin birbirlerine olan üstünlüğü, arazinin stratejiye etkisi değişmezken, eşsiz Japon çizimleri, muhteşem dublajlar, birbirinden harika müzikler ve gelişmiş grafikler Langrisser Mobile’da bir araya gelerek fantezi dünyasını kasıp kavuracak bir oyun ortaya çıkartıyor.

En iyi 5 listelerinden inmedi

Langrisser serisi, 1991 yılında Masaya Games tarafından geliştirildikten sonra 5 oyunla karşımıza çıktı ve Fire Emblem serisi ile JRPG oyunlarının başını çekti. Bu sene klasik oyunun mobil sürümünü tanıtan şirket, 2019’un ilk çeyreğinde Langrisser Mobile ile Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya bölgelerindeki onlarca ülkeye yayına girerek o bölgelerdeki oyuncuların takdirini kazandı. Birçok ülkede AppStore ve Google Store mağazalarında uzun bir süre “En İyi 5” listelerinde kendisine yer bulan oyun, çeşitli yayınlardan “Editörün Seçimi” unvanını kazandı.

Langrisser Mobile’ın en önemli özellikleri:

- Görkemli atmosfer ve geniş dünya görünümü

- Efsanevî oyun öyküsü

- Askerlerin birbirlerine üstünlükleri, arazinin stratejiye, stratejinin ise zafere etkisi

- Japon sanatçıların harika çizimleri

- Gerçek zamanlı düellolar

- Muhteşem müzikler

- Japonya’nın ustalarından dublajlar

- Birbirinden harika 300’den fazla klasik bölüm

- Onlarca meslekte kapsamlı gelişim imkânı

- Her yaştan popüler karakter

- Önceki oyunlardaki tüm müzikler

#

ZLONGAME Hakkında

Çin’in Pekin şehrinde merkezi bulunan olarak bilgisayar oyunu ve mobil oyun geliştiricisi ve yapımcısıdır. ZLONGAME, geçtiğimiz yıllarda Çin’de birçok oyuna imza attı. Date A Live ve Hatsune Miku ve Arkadaşları gibi eserlerle de ortaklık gerçekleştirdi. Ayrıca “Tales of” gibi bir şaheserin bestecisi Motoi Sakuraba ve dünyaca tanınmış meslektaşı Noriyuki Iwadare; ZLONGAME oyunları için bir araya geldiler. Şu anda ZLONGAME global faaliyetlerini sürdürürken; Güneydoğu Asya, Japonya, Kore ve Kuzey Amerika’da merkezler kurarak tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Özen Gedik Elgin / The Campaign Ideaİlginizi Çekebilir

B.Bulteni...A101 Teknoloji Urunlerinde Yaz Coskusu

A101 Teknoloji Ürünleri’nde Yaz Coşkusu....


Lenf Sisteminin İyi Çalışmaması Lenfödeme Yol Açıyor

Lenf sisteminin iyi çalışmaması lenfödeme yol açıyor


Dmd Hastalarına Destek Zamanı

13/12/2019


Trendyol’Da Elektronikte En Çok Kombi Arandı, Kombi Satışları İse %600 Arttı

Kış ayları yaklaşırken A sınıfı tasarruflu kombilere duyulan ilgi arttı. Trendyol’dan yapılan açıklamaya göre Türkiye bu kez soğuk havaların gelişine çözümü e-ticarette arıyor. Kombi ürünlerinde uygun fiyat, yüksek marka çeşitliliği ve güvenli alışveriş arayışında olan üyeler tarafından yoğun bir şekilde Trendyol’da kombi arandı. Trendyol, sonbaharın ilk günlerinde yoğun arama hacmiyle Kombi satışlarında %600 ‘lük bir satış grafiği yakaladı.


Dekupe&Lookbookvakko Mare'den Tatli Bir Yaz Esintisi

ŞIK VE ZARİF VAKKO MARE’DEN


Etiketler: Langrisser, ZLONGAME, Japon, mobil, MobileYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img