17 Nisan 2019 Çarşamba 12:20

GÜNDEM

E Ticaret Kampı Başlıyor!

E Ticaret Kampı Başlıyor!
E Ticaret Kampı Başlıyor!

34volt » 34Volt

“E-ticarete Başlıyorum” atölye programı, 25-26 Nisan tarihlerinde Santral Eminönü’nde. Ticimax E-ticaret Sistemleri tarafından gerçekleştirilecek program kapsamında, katılımcılar sabah 9’dan akşam 18’e kadar iki gün boyunca sıkı bir kampa alınacak. Ücretsiz olan programa katılmak için, internetten kayıt yaptırmak yeterli.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşini internete taşımak isteyen ama nereden başlayacağınızı bilemeyen, e-ticarete adım atmaya hevesli herkesin katılımına açık atölye programında, KOBİ'lere ve girişimcilere yönelik eğitimler verilecek. İki günlük eğitim programı kapsamında, altyapı, tasarım, sayfa yönetimi, ürün, ödeme ve kargo yönetimi, B2B modeli, e-arşiv, e-fatura, dijital pazarlama, SEO, sipariş sonrası işlemler ve kampanya kurgulama gibi konular uzmanlar tarafından anlatılacak. Eğitim sonunda en başarılı iki öğrenciye de e-ticaret paketi hediye edilecek.

Eğitmenler: Ticimax Dijital Pazarlama Uzmanı Pınar Keleş, Ticimax Eğitim Uzmanı Erhan Dönmez, Me Consultancy Kurucusu Murat Erdör, Ticimax Satış Müdürü Uğur Elçin, Ticimax E-ticaret Uzmanı Taner Tiryaki, 5in1canpolat.com kurucu ortağı Elif Canpolat ve iyzico kanal yöneticisi Demet Uygun.İlginizi Çekebilir

Açık Hava Sinema Keyfi Bilkent Center’Da

Bilkent Center, Türk Sinemasının son dönemde dikkat çeken filmlerini açık hava gösterimi ile Ankaralılarla buluşturuyor. Bu kapsamda 'Aile Arasında', 'Bizim Köyün Şarkısı' ve 'Acı Tatlı Ekşi' filmleri sinemaseverlerle bir araya gelecek.


Huaweı Üstün Bilgi İşlem Gücü İle Aı’In Geleceğini Hazırlıyor

HUAWEI CONNECT 2018'de Huawei, Ascend serisi AI çipleri ve ana akım heterojen bilgi işlem bileşenleri tarafından desteklenen Atlas akıllı bilgi işlem platformunu piyasaya sundu.


Hilton Geleceğin Yöneticilerini “Elevator Programı” İle 20 Yıldır Yetiştiriyor!

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Hilton, gelecekte görev alacak güçlü Genel Müdür kadrosu yetiştirmek üzere tasarladığı “Elevator” programının başvurularını başlattı. Gençler, Hilton’un başvuruları başlayan Elevator Programı’na katılarak ‘gerçek hayata’ geçerken atılan adımlardaki belirsizlik seviyesini büyük ölçüde azaltan spesifik bir kariyer yoluna odaklanmayı seçebiliyor.


İstmarina Avm’De Yeni Yıl Festivali Başladı!

“Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren; Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina, yeni yıla girerken ziyaretçilerini en keyifli ve eğlenceli aktiviteler ile buluşturuyor. Renkli Oddbods ile Yılbaşı Ritmi çocuk etkinliği, müzik dinletileri, yapay kar yağışı altında eğlence, Zeynep Turan ile 2019 burç yorumları, sürprizli çam ağacı, Porsche Macan araç çekilişinin yanı sıra 21- 31 Aralık tarihleri arasında İstMarina’da kıyafetten, aksesuara, ev tekstilinden dekorasyona kadar yüzlerce üründe yüzde 70’e varan indirim rüzgârı esecek.


Superglamourous, Türkiye’De Satış Noktalarını Genişletiyor...

Superglamourous, en yeni koleksiyonlarıyla moda severleri bekliyor


Etiketler: Ticimax, Uzmanı, yönetimi, Eğitim, İşiniYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img