5 Temmuz 2019 Cuma 12:46

GÜNDEM

Duru Pratik Bu Kez “Mısır” İle Sofralara Lezzet Katacak

Duru Pratik Bu Kez “Mısır” İle Sofralara Lezzet Katacak
Duru Pratik Bu Kez “Mısır” İle Sofralara Lezzet Katacak
Duru Pratik Bu Kez “Mısır” İle Sofralara Lezzet Katacak
Duru Pratik Bu Kez “Mısır” İle Sofralara Lezzet Katacak

34volt » 34Volt

Nesillerin iyi beslenmesine yönelik sağlıklı ürünler için çalışan Duru Bulgur, inovatif ürün grubu olan Duru Pratik’te yeni bir lezzetle raflardaki yerini aldı: “Duru Pratik Mısır”

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Birbirinden lezzetli ve sağlıklı ürünleriyle Türk halkının büyük bir beğeniyle tercih ettiği Duru Bulgur, inovatif ürün grubunun yeni üyesi “Duru Pratik Mısır” ile tüketicilerin karşısına çıktı. Daha önce Duru Pratik ürün grubunda; haşlanmış börülce, haşlanmış kırmızı fasulye, haşlanmış fasulye ve haşlanmış nohut gibi ürünlerle müşterilerine ulaşan Duru Bulgur, bu kez 400 gr ağırlığındaki haşlanmış mısır ile sofralara renk katacak. Duru Bulgur Mısır’da sofraları tamamlayacak kolaylıklar için en lezzetli yerli mısırlar özenle seçilip haşlandı. Porsiyonluk paketler halinde sunuldu. Duru Pratik Mısır salatadan mezeye, pilavdan çorbaya her tarifinize lezzet ve hız katacak.

Kısa zamanda sağlıklı alternatifler için düşünüldü

Duru Bulgur Gıda Mühendisi Ece Duru, Duru Pratik’in hem pazar hem de tüketici için yeni bir ürün olduğunu belirterek, “Hem zamanı, hem sağlığı, hem de lezzeti önemseyen, yoğun bir iş temposunda çalışan insanlar için kurtarıcı bir ürün olarak planlanan Duru Pratik’te bu kez mısırla tüketicilerin karşısına çıktık. Yoğun iş hayatı insanları hızlıca hazırlanmış, geçiştirme gıdalara sürüklüyor. Bu da beraberinde sağlıksız beslenmeyi getiriyor. Duru Pratik tüketicilerimizin kısa zamanda lezzetli, sağlıklı, doğal ve temel besin ihtiyacını karşılayacak bir ürün. Kullandığımız özel ambalaj da Duru Pratik’i tüketicilerimizin gözünde güvenilir kılıyor” dedi.İlginizi Çekebilir

İstanbul’Un Tarım Ve Hayvancılık Veri Tabanı Hazır

İSTANBUL’UN TARIM VE HAYVANCILIK VERİ TABANI HAZIR


Metlife Türkiye Çalışanları Ve Özel Olimpiyatlar Genç Sporcuları İçin “Oyun Birlikte, Hayat Birlikte”

Her yıl düzenlenen Toplum Haftası etkinliğinin 4’üncüsü kapsamında 50’den fazla MetLife Türkiye gönüllüsü, Özel Olimpiyatlar Türkiye’den 50 genç sporcu ile birlikte eğlenceli bir bowling etkinliğinde bir araya geldi.


H&M'den Bıllıe Eılısh Özel Lisans Koleksiyonu

H&M, kampanya çalışmaları 3D Ressamı Ines Alpha tarafından yapılan Billie Eilish lisans koleksiyonunu sunar


Vavacars’In Yeni Reklam Kampanyası Tv Kanallarında Yayına Girdi!

Türkiye’nin ve dünyanın yeni nesil, online araç satış platformu, Petrol Ofisi’nin kardeş kuruluşu olarak kurulan VavaCars’ın yeni reklam filmleri, dijital platformların ardından televizyon kanallarında da yayına girdi.


Sigarayı Bırakmak İçin Geç Kalmadınız!

Sigara, yılda 6 milyon kişiyi öldürüyor!


Etiketler: Duru, Pratik, ürün, haşlanmış, BulgurYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img