6 Mayıs 2019 Pazartesi 11:15

GÜNDEM

Dünya Su Samurları Günü Emaar Akvaryumda Kutlanıyor

Dünya Su Samurları Günü  Emaar Akvaryumda Kutlanıyor
Dünya Su Samurları Günü  Emaar Akvaryumda Kutlanıyor
Dünya Su Samurları Günü  Emaar Akvaryumda Kutlanıyor
Dünya Su Samurları Günü  Emaar Akvaryumda Kutlanıyor

34volt » 34Volt

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 25 Mayıs Dünya Su Samurları Günü’nü mayıs ayı boyunca hafta sonları düzenleyeceği eğitici ve eğlenceli etkinlikler ile kutluyor.Nesli tüketmekte olan türler arasında yer alan su samurlarının az bilinen yaşamlarını uzmanların sunumuyla keşfedecek çocuklar, dilerlerse uzmanlar tarafından yapılan beslenme seansını da izleyebilecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Akvaryum, Dünya Su Samurları Günü’nün de kutlandığı mayıs ayı süresince her hafta sonu çocukları, eğitici ve eğlendirici etkinlik serisiyle buluşturacak. Su samuru temalı atölyeler, boyama etkinlikleri, oyunlar ve sürpriz hediyelerle çocuklara dopdolu hafta sonları sunan Emaar Akvaryum, uzman sunumlarıyla da çocukları, dünyanın en akıllı ve eğlenceli su canlıları arasında yer alan su samurları hakkında bilgilendirecek. Ayrıca dileyen ziyaretçiler su samurlarının beslenme seansını* izleme fırsatı da bulacaklar.

Hem suda hem de karada yaşayan su samurları, tarımsal kirlilik ve ormanların yok edilmesi nedeniyle yaşam alanlarının ortadan kalkması sonucu günümüzde tehlike altındaki türler arasında yer alıyor. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, doğada nesli tükenme tehlikesi altındaki türlerin neslinin devamlılığının sağlanmak üzere yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Dubai’deki akvaryumda dünyaya gelen 2 dişi 1 erkek olmak üzere toplam 3 adet su samuruna ev sahipliği yapıyor.

200’e yakın canlı türü, 20 binden fazla deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum, ziyaretçilerine mini manta vatozları ve daha birçok tropik su canlısı arasında şnorkelle yüzme veya tüplü dalış** fırsatı sunuyor. Ayrıca geçtiğimiz aylarda akvaryumda dünyaya gelen yavru timsahlarıyla da ziyaretçilerini sualtının büyülü dünyasına davet ediyor.

* Dünyanın en sevimli canlıları su samurlarının beslenme seansı her gün 11.30 ve 15.30’da yapılmaktadır.

** Şnorkel ile yüzme 8 yaş ve üzeri, tüplü dalış ise 14 yaş ve üzeri tüm çocuk/yetişkinler için geçerlidir.İlginizi Çekebilir

‘Nef’İs Sezon! Sponsor Olduğu Üç Takım Da Şampiyon Oldu

Türkiye’nin toplumsal kalkınmasına ve yurt dışındaki tanıtımına destek olmak için spor alanında hayata geçirdiği sponsorluk anlaşmalarıyla dikkat çeken sektör lideri Nef, tarihi bir sezonu geride bıraktı. 2016 yılından bu yana Galatasaray’ın ana sponsorluğunu üstlenen Nef, ardından dünyanın en önemli spor kulüplerinden FC Barcelona ile sponsorluk anlaşması imzalamış; geçtiğimiz yılın 23 Nisan’ında ise Türkiye’de ‘Umudun Takımı’ olarak bilinen Karaçay Gençlik Spor Kulübü’nün sponsoru olmuştu.


Yılın Takımı Vakıfbank

65. Gillette Milliyet Spor Ödülleri'nde sarı-siyahlılar'a büyük onur


Faber Castell, Annelerin Kalplerine Dokunuyor Anneler Günü Bb

Grip 2010 Dolma Kalem Serisi


Yeni Eğitim Öğretim Yılında Okul Seçimine Dikkat!

Hızla değişen dünyaya, çocuklarımızı hazırlamak için onların duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyen okullara olan talep her geçen yıl artarak devam ediyor. Çocukları yalnızca eğitip öğreten değil, onları önemsendiğini hissettiren, hayal dünyasını geliştiren, soru sorduran, eleştirel düşünmesini sağlayan okullar ise bir adım öne çıkıyor. GEO Koleji Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Talia Büke, ebeveynlere çocuklarının geleceğini belirleyecek okulun seçimi konusunda altın değerinde önerilerde bulunuyor.


Borusan Otomotiv Motorsport, Misano'da Cem Bölükbaşı Ve İbrahim Okyay İle Start Alacak

Borusan Otomotiv Motorsport, GT4 European Series’in Fransa yarışında şans verdiği Cem Bölükbaşı’nın gösterdiği başarılı performans sonrasında genç sporcuya İtalya-Misano yarışında da BMW M4 GT4’ü teslim edecek.


Etiketler: Emaar, Akvaryum, arasında, hafta, çocuklarıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img