14 Kasım 2017 Salı 15:19

AİLE

Dünya Komşular Günü Etkinliklerle Kutlanacak

Dünya Komşular Günü Etkinliklerle Kutlanacak

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Anadolu Yakası’nın yepyeni yaşam merkezi Emaar Square Mall, Dünya Komşular Günü kapsamında 17-18-19 Kasım tarihlerinde komşularıyla buluşuyor. Emaar Square Mall, “Konu komşu toplanıyoruz” sloganı ile çevresinde oturan komşularına özel kampanyalar ve Demet Şener’den Hande Kazanova’ya pek çok ünlünün katılacağı etkinlikler ile Dünya Komşular Günü’nde komşuluğu hatırlatıp, komşularıyla bir olacak.

İlginizi Çekebilir

Solarçatı, Evsel Kurulumdaki Standardı Belirliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteği ile Türkiye’nin en büyük enerji fuarı, 24'üncü Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı “ICCI Powered by Power-Gen” bünyesinde düzenlenen “Güneş Çatıdan Yükselir” özel oturumu 2 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Türkiye Elektrik Sanayi Birliği (TESAB) özel oturumunda YEGM, GÜNDER, ELDER, TEDAŞ ile birlikte anahtar teslim ev tipi güneş enerjisi çatı hizmeti çözümleri sunan Solarçatı, sektöre ışık tutan “16 sayfalık kontrol listesi” ile çatı kurulum standartlarını anlattı.


Türkiye 139 Devlet Arasında 48. Sırada

Meltem Aydın Uysal


Siemens Eq.9 Connect Kahve Makinesi İle Kişiselleştirilmiş Ve Zenginleştirilmiş Kahve Deneyimi

Mükemmel kahve keyfi, üstün teknolojileri bir araya getiren Siemens Ev Aletleri’nin yeni ve en prestijli üyesi EQ. 9 connect tam otomatik espresso ve kahve makinesi ile bambaşka bir deneyime dönüşüyor. Tadı damağınızda kalacak birbirinden farklı kahveler hazırlamayı mümkün kılan, Siemens’in yeni EQ.9 connect TI909701HC modeli, kullanımı kolay özellikleri ve uzaktan erişim imkanı sunan Home Connect uygulamasından kontrol edilebilmesi ile hem kahve hem teknoloji meraklılarının ilgisini çekiyor.


Sağlıklı Böbreklerin Sırrı Az Tuz, Çok Su!

Bir insanın böbrekleri, yaşamı boyunca yaklaşık dört milyon litre kan süzüyor, atıkları uzaklaştırıyor ve vücudun tuz dengesini sağlıyor. Dünya Böbrek Haftası’nda bu organın yaşamsal önemine dikkat çeken Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Sağlıklı Yaşam Yöneticisi Diyetisyen Sibel Mumcu, “Dünya Sağlık Örgütü günlük tuz tüketiminin 5 gramla sınırlı tutulmasını öneriyor. Türkiye’de ise günde ortalama 15 gram tuz tüketiliyor. Sağlıklı böbrekler için daha az tuz tüketilmesi ve günde 8-10 bardak su içilmesi gerekiyor” dedi.


Bepanthol Baby Soruyor “Lohusalığı Nasıl Bilirsiniz”

Bepanthol Baby, yeni annelerin ruh sağlığının da değerli olduğunu hatırlatmak amacıyla kurduğu “Onuncu Ay Platformu” kapsamında Uykusuz Anneler Kulübü işbirliği ile bu yıl da 7-11 Mayıs tarihlerinde Lohusalık Depresyonu Farkındalık Haftası ile annelere “Sen nasılsın?” diye soracak.


Etiketler: Dünya, Komşular, Günü, Emaar, SquareYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img