12 Ekim 2019 Cumartesi 10:04

GÜNDEM

Dkny’Dan Gücünü Sadelikten Alan Tasarımlar

Dkny’Dan Gücünü Sadelikten Alan Tasarımlar

34volt » 34Volt

New York’un enerjisini ve ruhunu tasarımlarına yansıtan DKNY, yalınlığın ve renklerin gücünü buluşturan modelleriyle kadınların kalbini çalıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan DKNY’nin iddialı modelleri, estetik tasarımlarıyla göz alıyor. Yalınlığında son derece şık olabileceğinin altını çizen DKNY, kadınlara stillerindeki güçlü duruşunu ortaya koyma fırsatını veriyor.

DKNY’ın tüm detayları pembe altın olan modeli, zarafetiyle göz alıyor. Kadran içindeki logo ve göstergelerdeki minik dokunuşlarla hareketlendirilen tasarım, son derece estetik görünüyor. Menekşe moru rengiyle fark yaratan model ise her kadının sahip olmak isteyeceği tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine topluyor. Şıklığı, çelik bileziğindeki ince dokunuşlarla tamamlanan model, kendine has bir albeniye sahip…

Fiyat bilgisi:

NY2839 1.160 TL

NY2834 1.160 TLİlginizi Çekebilir

Vakıfbank Tarım Sohbetleri 15 İlde 2.500 Üreticiyle Buluştu

VakıfBank Tarım Sohbetleri 15 ilde 2.500 üreticiyle buluştu


Z Bir Kuşağı Anlamak’A Büyük İlgi

Z: BİR KUŞAĞI ANLAMAK’A BÜYÜK İLGİ


Geçmişten Günümüze Biorezonans

Akademisyen Dr. Rıdvan Kır ile wellness ve sağlık alanlarında popüler hale gelen, farklı yöntemler ile binlerce yıldır var olan, hayatın tüm alanlarında verimi artıran "Biorezonans Teknolojileri” ni MAG Business’a verdiği özel röportajında anlattı.


Melike Şahin “Geri Ver” İle Hüznün Çıtasını Yükseltiyor!..

Naif ve büyüleyici sesi ile kendi şarkılarını seslendiren alternatif müziğin güçlü ismi Melike Şahin, yeni şarkısı “Geri Ver”i Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.


Herbalıfe Nutrıtıon Kadınlar Basketbol Super Ligi Oyuncuları Herbalıfe Nutrition’Un Düzenlediği “Sporcu Beslenmesi Ve Performansa Etkisi” Konulu Eğitimde Buluştu

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi oyuncuları ve antrenörleri, “Sporcu Beslenmesi ve Performansa Etkisi” başlıklı online eğitim ile bir araya geldi. Herbalife Nutrition Beslenme Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. İsmet Tamer ve Herbalife Nutrition Danışman Diyetisyeni Berrin Yiğit’in verdiği eğitime, aynı anda 60 kadın sporcu katıldı.


Etiketler: DKNY, estetik, alıyor, derece, dokunuşlarlaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img