25 Şubat 2019 Pazartesi 11:59

MODA

Dijital Oscar’Indan Kiğılı’Ya 3 Altın Ödül Birden!

Dijital Oscar’Indan Kiğılı’Ya 3 Altın Ödül Birden!
Dijital Oscar’Indan Kiğılı’Ya 3 Altın Ödül Birden!
Dijital Oscar’Indan Kiğılı’Ya 3 Altın Ödül Birden!
Dijital Oscar’Indan Kiğılı’Ya 3 Altın Ödül Birden!

34volt » 34Volt

IAB Türkiye tarafından 9’uncu kez düzenlenen MIXX Awards Türkiye Ödülleri Four Seasons Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl ‘Dijitallendiniz’ teması ile gerçekleştirilen organizasyonda 28 ayrı kategoride 623 proje değerlendirildi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ANAHTAR KELİME ‘SAMİMİYET’

Dünyada pazarlama stratejilerinin baştan yazıldığına dikkat çeken Kiğılı CEO'su Halil Suerdem, “Hızla dijitalleşen bu yeni dünya düzeninin anahtar kelimesi ise ‘samimiyet’. ‘10 Kasım’ temalı reklam çalışmamız bunun en güzel örneği. Bugün bu anlamlı ödülü almamız ne kadar doğru bir iş çıkarmış olduğumuzu gösteriyor. Bu sebeple çok mutlu ve gururluyuz. Bundan sonra da topluma doğrudan dokunan; onları anladığımızı, onların değerlerini sahiplendiğimizi gösteren özgün çalışmalarla sesimizi duyurmaya devam etmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

YILIN EN İYİ VİRALİ OLDU

'Bazı insanlar vardır ki önünde düğme iliklenir!' sloganıyla 10 Kasım’da anlamlı bir reklama imza atan Kiğılı, 12 saniyelik reklam filmi ile #AynıGünAynıDakika etiketiyle 10 Kasım Günü sosyal medyada binlerce insanın beğenisini kazanmıştı. 2 saatte 5 milyon izlenme oranına ulaşan film, birçok platformda son zamanların en iyi 10 Kasım reklamlarından biri olarak nitelendirildi.

KIMIZandKIMIZ

Merve Çiftçi

0545 963 75 31

OMG Partners

Arif Bayraktar

Kiğılı hakkında

Türkiye’de erkek hazır giyim sektörünün oluşmasında ve gelişmesinde öncü rol üstlenen aktörler arasında yer alan Kiğılı 1938’de kuruldu. Bugün Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut markalarıyla, yurtiçinde toplam 67 ilde 225 mağazada ve yurtdışında 15 ülkede 26 satış noktasında hizmet veriyor. Çağdaş, akılcı ve stil sahibi erkekler için, her günde ve her ortamda rahatça giyilebilecek şık ve konforlu parçalar yaratıyor. Müşteri memnuniyetini odağına alan uygulamaları, mağazacılık, insan kaynakları ve teknoloji alanlarında benimsediği yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla, Türkiye’de hazır giyim ve moda alanında söz sahibi lider markalardan biri olarak yoluna devam ediyor.İlginizi Çekebilir

Türkiye’Nin Android 8 Go İşletim Sistemli İlk Tableti Reeder M8 Go

Türkiye’nin Android 8 Go işletim sistemli ilk tableti: reeder M8 Go


Tanfer Sağlık Grubu’Ndan Geleneksel Yeni Yıl Daveti

Müzeyyen GÜMRÜKÇÜ Yapımcı-Yönetmen TANFER Sağlık Grubu


Düzeltme Marketing Meetup 2019, 25 Nisan’Da Kapılarını Açıyor

“Happiness” teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyan Marketing Meetup, 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek. Bugüne kadar 10 bine yakın katılımcı ve 2 binden fazla şirketin bir araya geldiği etkinlik serisinin altıncısı için erken kayıt süreci devam ediyor.


5 Adımda Eşsiz Yılbaşı Kareleri…

Yılbaşı gecesi ister evde ister dışarıda geçirilsin, herkesin sevdikleri ile birlikte olduğu anı temsil ediyor. Yeni yılın gelişi kutlanırken; güzel masalar hazırlanıyor, sokaklar yılbaşı ağaçları ile süsleniyor. Neşeli ve heyecanlı anların ruhunu ve atmosferini yansıtacak anları fotoğraflarken dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili Canon Fotoğraf ve Video Grubu Ürün Uzmanı Mert Gündoğdu tavsiyelerde bulunuyor.


İstanbul'da Nükleer Zirve Başladı

İSTANBUL’DA NÜKLEER ZİRVE BAŞLADI


Etiketler: Kiğılı, Kasım, reklam, Bugün, anlamlıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img