25 Haziran 2019 Salı 13:01

GÜNDEM

Dijital Mühendislik, “Oliptek” Markasıyla Çift Yönlü Ve Yerli Olarak Ürettiği Mesh Bar`I 42. Yapı Fuar`Inda Görücüye Çıkardı.

Dijital Mühendislik, “Oliptek” Markasıyla Çift Yönlü Ve Yerli Olarak Ürettiği Mesh Bar`I 42. Yapı Fuar`Inda Görücüye Çıkardı.
Dijital Mühendislik, “Oliptek” Markasıyla Çift Yönlü Ve Yerli Olarak Ürettiği Mesh Bar`I 42. Yapı Fuar`Inda Görücüye Çıkardı.

34volt » 34Volt

Dijital Mühendislik tarafından üretilen çift yönlü MESH BAR yerli üretim özelliğiyle öne çıkarak bir “Türk Markası” imzasını taşımaktadır. Bu yıl 42.’si düzenlenen Yapı Fuarı’nda “Oliptek” markasıyla birlikte sergiledigimiz “Mesh Bar” ürünümüzü görücüye çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. MESH BARziyaretçilerimiz tarafından da büyük ilgi gördü ve önümüzdeki dönemlerde büyük projelereimza atmayı planlamaktayız.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dijital Mühendislik, 2008 yılında elektronik ve bilgisayar mühendisleri tarafından kurulmuş bir firma olup, Bina Cephesi Led Aydınlatma Sistemleri, Otopark Yönlendirme Sistemleri, LED Ekran Sistemleri, Akıllı Şehir Aydınlatma Kontrol Sistemleri ve Akıllı Otomasyon Sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir.İlginizi Çekebilir

Tudors ‘’Kadına Şiddete Karşı Mücadeleye’’ Destek Vermeye Devam Ediyor

TUDORS ‘’KADINA ŞİDDETE KARŞI MÜCADELEYE’’


Aston Martın’İn İlk Elektrikli Modeli ‘Rapıde E’ Üretime Hazır

ASTON MARTIN’İN İLK ELEKTRİKLİ MODELİ


Nıelsen Araştırması Değişen Tüketici Davranışları

Rapor, 2018 sonu itibarıyla sağlık ve iyi yaşam trendinin tüm dünyada ulaştığı çarpıcı boyutu gözler önüne seriyor…


Yataş Grup Yozgat’Ta Enza Home Mağazası Açtı

Mobilya, yatak, ev tekstili ve aksesuarları alanında 43 yıldır uzmanlığını sürdüren Yataş Grup, Yozgat’ta 3 katlı Enza Home mağazasının açılışını gerçekleştirdi. 1750 metrekarelik mağaza açılışına Yozgat Valisi Kadir Çakır, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 24. Dönemde TBMM Başkanlığı yapan Cemil Çiçek ve Yataş Grup Bayi Satış Direktörü Ertan Boğa katıldı.


Siber Güvenlik Uzmanlarına İhtiyaç Artacak

Hayatın her alanında kullanılan bilişim teknolojileri güvenlik sorunlarını da beraberinde getiriyor. Güvenlik sorunlarının aşılmasında önemli rol üstlenen siber güvenlik uzmanları, bilgi güvenliğinin sağlanması konusunda kritik öneme sahip. Üsküdar Üniversitesi Siber Güvenlik Yüksek Lisans Programı bu alanda donanımlı uzmanlar yetiştirmeyi hedefliyor.


Etiketler: Sistemleri, Aydınlatma, Akıllı, Dijital, MühendislikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img