29 Ağustos 2019 Perşembe 10:57

GÜNDEM

Dijital Harcamaların Yarısı Vakıfbank’Tan

Dijital Harcamaların Yarısı Vakıfbank’Tan

34volt » 34Volt

Dijital harcamaların yarısı VakıfBank’tan

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası VakıfBank, dijital platformlar üzerinden harcama yapan müşterilerinin yanındaki güç olmak için yeni bir kampanya başlattı. VakıfBank, müşterilerinin App Store, Netflix, Apple Music, iTunes, Google Play, Spotify ve BluTV gibi platformlardan yaptığı harcamaların yarısını hediye ediyor.

Dijital çağda değişen müşteri taleplerine uygun çağdaş bankacılık çözümleri geliştiren VakıfBank, müşterilerinin ‘Yanındaki Güç’ olmayı sürdürüyor. VakıfBank’ın son kampanyasıyla müşteriler, online platformların tadını çıkarırken toplam 40 TL’ye kadar olan harcamalarının yarısını VakıfBank karşılıyor. Ayrıca müşteriler EFT ve havale işlemlerini ücretsiz olarak yaparken kredi kartları için de aidat ödemiyor.

App Store, Netflix, Apple Music, iTunes, Google Play, Microsoft Store, Spotify, BluTV, Digiturk Play, XBOX, GoDaddy, Linkedln platformlarındaki harcamalar için geçerli olacak kampanya 30 Temmuz 2020’ye kadar devam edecek. Katılım koşullarının dört tanesini sağlayanların faydalanabileceği kampanyaya VakıfBank Mobil ve internet bankacılığı kullanıcıları katılabilecek.

Kampanya katılım koşullarıİlginizi Çekebilir

Akbank Sanat “Felsefe Seminerleri”Nde Nisan Ayında; İki Farklı Konu, İki Konuk

Akbank Sanat’ın yoğun ilgi gören “Felsefe Seminerleri”nin Nisan ayı programında iki farklı konuk ve iki ilgi çekici dikkat çekiyor; Emmanuel Alloa’nın “İmajların Okunurluğu. Bir Görsel Hegemonya Eleştirisi” başlıklı semineri ile Zeynep Şen’in “İmgeler ve Halleri” konulu semineri.


Anneler Günü'nde Annenize Verebileceğiniz En Güzel Hediye ‘Meme Muayenesi' Olsun

Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER) Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Beyza Özçınar, meme kanserinin erken teşhis edildiği taktirde sağ kalımın yüzde 100’e varan bir hastalık olduğunu hatırlatarak, erken teşhisin ömrü 7 yıl uzattığını, bu nedenle Anneler Günü’nde annelerimize verebileceğimiz en güzel hediyenin ‘Meme Muayenesi’ olduğunu belirtiyor.


Head&Shoulders Ve Bobby Dixon’Dan “Berber Kafası”

Türk basketboluna “Kazanmak Kafada Başlar” mottosuyla destek veren Head&Shoulders’ın, “Özgüven Sponsoru” olduğu Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’nın yıldız oyuncuları ile gerçekleştirdiği “Berber Kafası” video serisinde eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Geçmişte berberlik yapmış ve hala Chicago'da berber dükkânı bulunan Bobby Dixon bu konuda yeteneğini ortaya koyarak Melih Mahmutoğlu, Marko Guduric, Erick Green ve Kostas Sloukas için cesur saç modelleri tasarladı.


İnşaatta Kalite Zirvesi'nde Konuşan Sani Şener “Küreselleşme Kültür Transferini Sağlamıyor Ama Türk Olmak Bunu Mümkün Kılıyor”

9. ULUSLARARASI İNŞAATTA KALİTE ZİRVESİ’NDE DIŞ TİCARETİN


Saat&Saat’Te Happy Friday Coşkusu

Saat&Saat’te Happy Friday indirimleri bir gün değil Kasım ayı sonuna kadar devam ediyor. Mağazalarda indirimli ürünlere ek yüzde 15 indirimin yanı sıra internete özel seçili ürünlerde avantajlı fiyatlar www.saatvesaat.com.tr adresinde saat tutkunlarını bekliyor.


Etiketler: VakıfBank, müşterilerinin, için, Store, PlayYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img