7 Şubat 2017 Salı 21:16

BİLİM TEKNOLOJİ

Dijital çağın yeni starları sosyal medyaya yön veriyor

Dijital çağın yeni starları sosyal medyaya yön veriyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
YouTube’daki 2.3 milyondan fazla takipçisiyle sosyal medyanın fenomen isimlerinden Burak Oyunda, hayranlarıyla etkileşimini mobil uygulama platformu Empower’ın desteğiyle çıkardığı mobil uygulamasıyla artırıyor. 500 binden fazla indirilmeye ulaşan Burak Oyunda uygulaması her gün aktif olarak 10K+ takipçi tarafından ziyaret ediliyor. Empower, Burak Oyunda için uygulama içi reklam ve sponsorluk desteği de sağlayarak sürdürülebilir gelir modelleri oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Aliağa'da 3 Bin 365 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi

İzmir'in Aliağa İlçesi'ndeki işyerlerine satış yapan 4 kişi, bavul içinde 3 bin 365 paket gümrük kaçağı sigarayla yakalandı.


3 Bankanın Daha Lisansı İptal Edildi

Rusya Merkez Bankası, 27 Ekim'den itibaren Vestinterbank, Entuziastbank ve Kubanski Üniversalnıy Bank olmak üzere 3 bankanın lisansını iptal ettiğini açıkladı.


Philips Tv 2018 Koleksiyonunu Tanıttı

Philips TV, Must Nişantaşı’nda gözler önüne serdiği yeni Ambilight serisi ile tüm tüketicileri, cesur ve güzel bir seyre davet ediyor. Eşsiz bir renk odağıyla görkemli Ambilight deneyimi sunan Philips TV, 2018 koleksiyonundan OLED 873, 7503 ve 8503 serileriyle büyüledi. Her zaman tüketicilerine en mükemmel izleme keyfini sunmak için çalışan Philips TV, ilhamını tasarım tutkusundan alıyor.


Son yıllarda yaptığı atılımlarla Türkiye’de olduğu kadar uluslararası ölçekte de dikkat çeken Türk savunma sanayinin yenilikçi ve dinamik gücü Katmerciler, uluslararası tanıtım atağına devam ediyor. Son olarak Londra, Bahreyn, Bangkok ve Kuveyt’te düzenlenen Uluslararası Savunma ve Güvenlik Fuarlarına katılan şirket, şimdi de 16-19 Nisan 2018 tarihleri arasında Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenen Uluslararası Savunma Teknolojileri Fuarında yerini alıyor.


Yüksekova Dağlıca'da Çatışma: 3 Asker Şehit Oldu, 4 Terörist Öldürüldü

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Hisar Dağı Dağlıca bölgesinde, bugün saat 14.00 sıralarında operasyonda olan güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada 3 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı.


Etiketler: Burak, Oyunda, sosyal, fazla, mobilYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img