7 Aralık 2015 Pazartesi 12:33

MUTFAK

Develi Restaurant'tan Hindili Yılbaşı

Develi Restaurant'tan Hindili Yılbaşı

34VOLT

Antep mutfağının duayeni, asırlık lezzet ustası Develi’den yılbaşı sofralarınız için özel bir hizmet. Yılbaşı sofralarının vazgeçilmez lezzeti “Hindi”, Develi Ustalarının gizli tarifi ile hazırlanarak sevdiklerinize ayrıcalıklı bir ikram sunmanızı sağlıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Her damak zevkine hitap eden ayrıcalıklı lezzetleri ile 103 yıldır misafirlerini ağırlayan Develi, yılbaşı akşamı sofranıza geliyor. Yeni yıla girerken aileniz ve misafirleriniz için hazırlayacağınız özel sofranız için Yılbaşı Hindinizi Develi’den sipariş verebilirsiniz. Bolu’da özel olarak yetiştirilen gerçek organik hindiler Develi ustaları tarafından özenle pişiriliyor. Yeni yıl sofranıza yakışacak şekilde hazırlanan Kestaneli Hindi Dolmanızı evinize getiriyoruz.


Yılbaşı gecesini evinde geçirmek isteyen ve Develi lezzetini sevdikleriyle paylaşmayı tercih edenler, ustalıklarını gizli tarifleriyle birleştiren Develi şeflerinin hazırladığı özel Yılbaşı Hindisini sipariş verebilirler.


Kuşaktan kuşağa aktarılan lezzet hikâyesiyle Türkiye’nin güçlü restoran gruplarından biri olan Develi’nin, Samatya, Kalamış, Etiler, Marin, Ataşehir, Florya, Eminönü, Tuzla ViaMarin ve Nişantaşı’nda şubeleri bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Çalışan Annenin Gözü Arkada Kalmayacak

Çocuğunu evde bırakıp işe giden anneler için en büyük sorunların başında “güvenlik” meselesi geliyor. Kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik hizmeti sunan Tepe Güvenlik, bu sorunun çözümü için bir fırsat sunuyor. Tepe Güvenlik’in 10 TL’ye tak-çalıştır IP kamera kiralama hizmeti sayesinde anneler, istedikleri alanlara tek bir kamerayla cep telefonundan kolayca erişme imkânına sahip oluyor.


ABD'nin Desteklediği Terör Çeteleri YPG-SDG İdlib'e Saldıracak!

Türkiye Afrin operasyonu için tetikte beklerken ABD Türkiye'yi zora sokmak için beslediği PKK, PYD, YPG ve SDG gibi isimler altında kamufle olmuş terörsitleri İdlib'e saldırtarak Afrin operasyonlarını engellemeye çalışıyor!


Taş Mektep Mezunlarından Korkut Özal'a Başsağlığı Mesajı

Taş Mektep  Kayseri Lisesi Mezunları Derneği, yaşamını yitiren, Kayseri Lisesi 1945-46 yılı mezunu Korkut Özal için başsağlığı mesajı yayınladı.


Katkısız, Bol Sebzeli Oyun Hamurları Makarna, Lütfen!’De

Tuğba Bayburtluoğlu


Warface’in Yeni Güncellemesi Battle Royale Oyuncularla Buluştu!

Crytek’in Ücretsiz FPS Oyunu Warface, 2018’e Bomba Gibi Giriyor


Etiketler: develi restaurantYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img