27 Ekim 2016 Perşembe 10:57

EKONOMİ

Denizciler, Düsseldorf'u Fethedecek

Denizciler, Düsseldorf'u Fethedecek
Denizciler, Düsseldorf'u Fethedecek
Denizciler, Düsseldorf'u Fethedecek
Denizciler, Düsseldorf'u Fethedecek
Denizciler, Düsseldorf'u Fethedecek

DHA » İbrahim LALELİ

Antalya Deniz Ticaret Odası (DTO) tarafından 21-29 Ocak 2017 tarihlerinde Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek 'Düsseldorf Boot Show'a katılacak Türk firmalar için başvurular başladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Antalya Deniz Ticaret Odası (DTO) tarafından 21-29 Ocak 2017 tarihlerinde Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek 'Düsseldorf Boot Show'a katılacak Türk firmalar için başvurular başladı.

21 Kasım'a kadar devam edecek başvuruların ardından katılımcıların duyurusu yapılacak. 1 ana, 4 ara olmak üzere 4 farklı holde kurulacak olan ve başta bölge turizminin anlatılacağı standlara, bu yıl Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde üretilen mega yatların tanıtımının yapılacağı 7/A bölümü de eklendi.

MEGA YAT TANITIMI İÇİN YER ALINDI

Antalya DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu, önceki yıllara oranla 2017 fuarında Türkiye standlarının büyüdüğünü ve ekstra alınan alanlarla tanıtım kapasitesini üçe katladığını belirtti. Kendiroğlu, şöyle dedi:

"Önceki yıllarda bir ana iki ara olmak üzere 3 ayrı bölümde stant açılıyordu. Bu yıl ise fuar alanının içindeki 13 nolu holde 300 metrekare alan üzerinde merkez Türkiye standı, 3'ncü holde 80 metrekare büyüklüğünde dalış ve sualtı standları, 1 nolu holde ise sörf ve rüzgar sporları standları yer alacak. Ayrıca 7/A holünde maga yatlarımız sergilenecek. Önceki fuarlarda mega yat bölümünden yer alamıyorduk. Bu yıl oradan da yerimizi aldık. Mega yat üreticisi firmalarımız dünya devlerinin arasında mega yatlarını sergileyebilecek. Son olarak 13 ile 14'üncü hol birleşiminde outdoor sporları ile ön plana çıkan otellerin tanıtıldığı bölümde de 2 otellik yer aldık. Başvurular 21 Kasım'a kadar devam edecek. Ardından katılımcıların listesini oluşturacağız."

TÜRKİYE STANDLARINA ÖZEL İLGİ

Düsseldorf Boot Show'a katılmak için Antalya'dan 100 kişilik ekiple yola çıkacaklarını belirten Kendiroğlu, “Düsseldorf çok önemli bir fuar. Özellikle sörf, rüzgar sörfü ve su altı- su üstü su sporları için önemi büyük. Antalya DTO olarak fuar organizasyonunu biz üstlendik. Tüm ayrıntılara dikkat ederek fuara hazırlanıyoruz. Türkiye standı fuarın önemli standlarından birisi olacak" dedi.

FUARLARA SIKI TAKİP

Düsseldorf'un ardından Londra Boat Show ve Paris Denizcilik ve Kieler Woche Yatçılık Fuarı'na katılacaklarını vurgulayan Kendiroğlu, “Dünya deniz sektörünün önde gelen tüm fuarlarında Türkiye ve özellikle Antalya olarak bulunmak istiyoruz" diye konuştu.İlginizi Çekebilir

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu tarafından, MÜSİAD Düzce Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen “Yerli Danışmanlık ve Eğitimde Markalaşma” ana başlıklı Türkiye İstişare Toplantısı'nın sonuç raporu yayınlandı.


Suşehri'nde 15 Temmuz Şehitleri İçin 5 Bin Fidan Dikildi

Sivas'ın Suşehri İlçesindeki Soğan Ovasına Geminderesi Köyleri Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği tarafından 15 Temmuz darbe girişimi gecesi şehit olanların anısına 5 bin fidan dikildi.


Karabükspor Hakemlerden Şikayetçi

Kardemir Karabükspor Asbaşkanı Tolga Gül, son 2 haftada oynadıkları maçlarında hakem hatalarının konuşulduğunu belirterek, "Umarım bu hafta maçtan sonra sahada oynanan futbol konuşulur" dedi.


Bodrum'a Meçhul Denizci Anıtı Yapılacak

Bodrum'da Hayatını denizde kaybeden denizciler anısına Meçhul Denizci Anıtı yapılması için çalışmalara başlandı.


23 Nisan'a Özel Kidzmondo Kidz Fest İle Sınırsız Eğlence! 20 29 Nisan

Çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ‘Kidz Fest’ ile birbirinden renkli etkinliklerle çocukları ağırlıyor. 20-29 Nisan tarihleri arasında; Hip-Hop ve R&B dans gösterileri, yaratıcılık atölyeleri, bando turları, yüz boyama etkinlikleri ve daha pek çok aktivite KidzMondo’da çocuklarla buluşacak. ‘En İyi Arkadaşım’ ve ‘Gizemli Ev’ tiyatro oyunları KidzMondo’da sahneye taşınacak.


Etiketler: Antalya, Türkiye, Düsseldorf, holde, KendiroğluYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img