26 Temmuz 2016 Salı 17:17

GÜNDEM

Deniz Harp Okulu'nda Arama Başlatıldı


DHA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Tuzla'da bulunan Deniz Harp Okulu'nda cumhuriyet savcıları ve polis ekipleri darbe girişimi ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında arama başlatıldı.


İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Tuzla Yayla Mahallesi Rauf Orbay Caddesi üzerinde bulunan Deniz Harp Okulu'na gelen savcı ve polis ekipleri, içeri girdi. Darbe girişimi soruşturması kapsamında cumhuriyet savcılarının gözetiminde polis ekiplerinin arama yaptığı öğrenildi.


Darbe girişimine katıldıkları iddia edilen askerlerin görev yaptığı bölgelerde arama yapıldığı bildirildi. Savcı ve polis ekipleri içeride arama yaparken, Deniz Harp Okulu'nun önünde bulunan polis ekipleri ise içeriden çıkanların kimliklerini kontrol etti. Polis, Deniz Harp Okulu'nda çıkan araçları durdurarak sürücülerin ve araçtakilerin kimliklerini kontrol ettikten sonra geçişlerine izin verdi.
İlginizi Çekebilir

Bu Bayram En Sportıf Hediyeler New Balance'tan

Sporcu performansını maksimuma taşıyan ürünlerin yanı sıra günlük hayatta da rahatlığı ve konforu arayanların tercihi New Balance, yazın dinamizmini yansıttığı koleksiyonuyla bayramda hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için hediye seçenekleri sunuyor.


Ailenizde Tansiyon Sorunu Varsa Dikkat!

GENÇLERİN DE TANSİYONU ARTIYOR


Kürşat Zaman Basın Müzesi’nde

Kendine has karikatür tarzıyla büyük ilgi toplayan Kürşat Zaman'ında yer aldığı Aydın Doğan Vakfı karikatürleri Basın Müzesi'nde.


Vali Coş'un Adını Kullanarak Dolandırmak İstedi

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un adını kullanan dolandırıcı, telefonla aradığı işadamından para istedi. İşadamı inanmayınca dolandırıcı telefonu kapattı.


Hotels.Com, Yemek Tutkunları İçin En İyi Destinasyonları Açıkladı

DÜNYAYI, ‘TADARAK GEZMEYE’ NE DERSİNİZ?


Etiketler: Deniz, Harp, Okulu, polis, ekipleriYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img