26 Temmuz 2016 Salı 15:32

GÜNDEM

Deniz Harp Okulu'nda Arama Başlatıldı

Deniz Harp Okulu'nda Arama Başlatıldı
Deniz Harp Okulu'nda Arama Başlatıldı
Deniz Harp Okulu'nda Arama Başlatıldı
Deniz Harp Okulu'nda Arama Başlatıldı

DHA » Mesut ÇATAK-Faruk KIYAK-Mesut IŞIK

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Tuzla'da bulunan Deniz Harp Okulu'nda cumhuriyet savcıları ve polis ekipleri darbe girişimi ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında arama başlatıldı.


İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Tuzla Yayla Mahallesi Rauf Orbay Caddesi üzerinde bulunan Deniz Harp Okulu'na gelen savcı ve polis ekipleri, içeri girdi. Darbe girişimi soruşturması kapsamında cumhuriyet savcılarının gözetiminde polis ekiplerinin arama yaptığı öğrenildi.


Darbe girişimine katıldıkları iddia edilen askerlerin görev yaptığı bölgelerde arama yapıldığı bildirildi. Savcı ve polis ekipleri içeride arama yaparken, Deniz Harp Okulu'nun önünde bulunan polis ekipleri ise içeriden çıkanların kimliklerini kontrol etti. Polis, Deniz Harp Okulu'nda çıkan araçları durdurarak sürücülerin ve araçtakilerin kimliklerini kontrol ettikten sonra geçişlerine izin verdi.
İlginizi Çekebilir

Hayvanat Bahçesini Protesto Ettiler

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hayvanat bahçesini protesto eden Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) üyeleri kendilerini demir kafes içerisine kilitledi.


Damda Bisiklet Kullandılar

Kayseri’De merkez Camii Kebir Mahallesi’nde bir binanın damında bisiklet süren çocuklar dikkat çekti.


Lc Waikiki’Nin, Dans Figürlerine Uygun Yapısı Sayesinde Hareket Özgürlüğü Sunan Ayakkabıları Dans Tutkunlarına Sesleniyor. Kaygan Taban Özelliğinin Yanı Sıra Renk Çeşitliliği Ve Dans Kostümlerine Uyumluluğu İle Dans Etmenin Keyfi Daha Çok Artıyor.

LC Waikiki’nin konfor sunan ayakkabıları ile her yaştan dans tutkunları eskisinden daha coşkulu ve güvenli adımlar atacak. Siyah, mavi, pembe tonlarındaki seçenekleri ile farklı tarzlardaki dans kostümlerini tamamlayarak, dansı hayatının merkezine alanlar için alternatif oluşturuyor.


Dacia Duster'a İngiltere'den Ödül

Dacia İngiltere’de ‘En Çekici Otomobil’ ve ‘En İyi Kış Otomobili’ ödüllerine layık görüldü.


Madonna’Nın Da Kullandığı Thermilift İle Ameliyatsız Gençleşme Mümkün!

AMELİYATSIZ GENÇLEŞME TEKNOLOJİSİNDE DEVRİM


Etiketler: Deniz, Harp, Okulu, polis, ekipleriYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img