12 Ekim 2019 Cumartesi 11:02

GÜNDEM

Deniz Esintili Festival Başlıyor 5 Bin İla 17 Milyonluk Tekneler Cnr Yacht Festival’İnde

Deniz Esintili Festival Başlıyor  5 Bin İla 17 Milyonluk Tekneler Cnr Yacht Festival’İnde

34volt » 34Volt

5 bin ila 17 milyonluk tekneler CNR Yacht Festival’inde

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni nesil tasarımların görücüye çıkacağı CNR Yacht Festival, 16 - 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul’un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda kapılarını açıyor. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen teknelerin sergileneceği festivale 25 binin üzerinde ziyaretçi katılımı bekleniyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından DENTUR işbirliği ile organize edilen Türkiye’nin en görkemli denizcilik festivali CNR Yacht Festival, 16 - 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul’un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda düzenlenecek. Dünya markalarını temsil eden firmaların yanı sıra en prestijli yerli üreticileri de misafir edileceği festivalde kategorilerinin en iyisi olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin yanı sıra şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri de sergilenecek. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen teknelerin görücüye çıkacağı festivalde 25 binin üzerinde deniz tutkunu, hayalini kurduğu deniz araçlarını bir arada görme imkânı bulacak.

Denizcilik sektörünün geleceğini şekillendirecek

100’ün üzerindeki markanın yeni nesil deniz araçlarını sergileyeceği festivalde, son model tekne lansmanları da yapılacak. Türk denizcilik sektörünün geleceğini şekillendirecek olan CNR Yacht Festival’inde Denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanları da yer alacak. Denizcilik sektörünün adeta şov yapacağı festival su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Festivalin uluslararası ziyaretçilerinin de etkin olarak katılabileceği bu gösteriler, festival süresince devam edecek.

Deniz Kalendergil

0 212 465 74 74 - 2172İlginizi Çekebilir

Rota, Courchevel

Rota, Courchevel


Aktif Bank, Türkiye İle Birlikte Büyüyor

Aktif Bank Türkiye ile birlikte büyüyor


Türkiye’Nin Yeni Genç Sesi İçin Halk Oylaması 15 Mayıs’Ta Başlayacak

VODAFONE FREEZONE ONLINE MÜZİK YARIŞMASI’NDA YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU


Egd İle Evdekal Sohbetleri’Ne Yoğun İlgi

EGD ekonomi gündemini Instagram’a taşıdı


Kadınlığın Sonu Değil, Sağlıklı Bir Yaşamın Başlangıcı Histerektomi

Kadınlarda sık görülen miyomlar, rahim ve yumurtalık kanseri, rahim iç zarının iltihaplanması, rahim sarkması gibi durumlarda rahmin yani uterusun alınması gerekebiliyor. Bu durum kadınlar için cinsel yaşam ve menopoz süreci ile ilgili pek çok soru işaretini beraberinde getirebiliyor. Ancak gelişen teknolojiler ve yüksek cerrahi deneyim sayesinde son derece konforlu bir ameliyat süreci geçirmek ve sonrasında sağlıklı bir yaşama kavuşmak mümkün olabiliyor. Memorial Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Doç. Dr. Hasan Onur Topçu, rahmin alınması gereken durumlar ve cerrahi yöntemleri ile ilgili bilgi verdi:


Etiketler: arasında, deniz, sektörünün, Yacht, FestivalYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img