12 Ekim 2019 Cumartesi 11:02

GÜNDEM

Deniz Esintili Festival Başlıyor 5 Bin İla 17 Milyonluk Tekneler Cnr Yacht Festival’İnde

Deniz Esintili Festival Başlıyor  5 Bin İla 17 Milyonluk Tekneler Cnr Yacht Festival’İnde
Deniz Esintili Festival Başlıyor  5 Bin İla 17 Milyonluk Tekneler Cnr Yacht Festival’İnde

34volt » 34Volt

5 bin ila 17 milyonluk tekneler CNR Yacht Festival’inde

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni nesil tasarımların görücüye çıkacağı CNR Yacht Festival, 16 - 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul’un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda kapılarını açıyor. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen teknelerin sergileneceği festivale 25 binin üzerinde ziyaretçi katılımı bekleniyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından DENTUR işbirliği ile organize edilen Türkiye’nin en görkemli denizcilik festivali CNR Yacht Festival, 16 - 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul’un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda düzenlenecek. Dünya markalarını temsil eden firmaların yanı sıra en prestijli yerli üreticileri de misafir edileceği festivalde kategorilerinin en iyisi olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin yanı sıra şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri de sergilenecek. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen teknelerin görücüye çıkacağı festivalde 25 binin üzerinde deniz tutkunu, hayalini kurduğu deniz araçlarını bir arada görme imkânı bulacak.

Denizcilik sektörünün geleceğini şekillendirecek

100’ün üzerindeki markanın yeni nesil deniz araçlarını sergileyeceği festivalde, son model tekne lansmanları da yapılacak. Türk denizcilik sektörünün geleceğini şekillendirecek olan CNR Yacht Festival’inde Denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanları da yer alacak. Denizcilik sektörünün adeta şov yapacağı festival su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Festivalin uluslararası ziyaretçilerinin de etkin olarak katılabileceği bu gösteriler, festival süresince devam edecek.

Deniz Kalendergil

0 212 465 74 74 - 2172İlginizi Çekebilir

Logo Akademi İle 2018’De 1.884 Kişi Eğitim Alırken, 280 Kişi İstihdam Fırsatı Yakaladı

Logo Yazılım’ın bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırma hedefiyle hayata geçirdiği Logo Akademi’de öğrencilere ve iş ortaklarına yönelik eğitimlerden 2018 yılında 1.884 kişi yararlandı. İŞKUR Destekli Çalışma Programı kapsamında verilen eğitimlere katılan 280 kişiye yeni işlere yerleşmelerinde destek sağlandı.


Lenovo, İtalya’Nın Ünlü Futbol Kulübü Inter İle Global Teknoloji Ortaklığı Başlattı

Lenovo, İtalya’nın ünlü futbol kulübü Inter ile global teknoloji ortaklığı başlattı


Ali Kibar "Alüminyumda Avrupa Ve Dünyanın Önemli Üretim Üssü Haline Geldik“

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek 6. Uluslararası Aluminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı - ALUEXPO 2019, kapılarını açmaya hazırlanıyor.


Ysk Yoruma Açık Kapıları Kapatmadı, Belirsizlik Devam Ediyor

İyi Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av. Osman Erusta, Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’nun, seçim hukukundaki yoruma açık kapıları kapatmadığını, bu yüzden 23 Haziran seçimlerinde de 31 Mart seçimlerinde karşılaşılan benzer sıkıntıların yaşanabileceği uyarısında bulundu.


Ramazan'da Dengeli Protein Tüketin

RAMAZAN’DA DENGELİ PROTEİN TÜKETİN


Etiketler: arasında, deniz, sektörünün, Yacht, FestivalYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img