5 Haziran 2017 Pazartesi 04:21

MAGAZİN

Deniz Berdan, Begüm Berdan, Elif Boyner, Lara Surol Kanyon'da

Deniz Berdan, Begüm Berdan, Elif Boyner, Lara Surol  Kanyon'da

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
DB Berdan markasının sahipleri anne-kız Deniz, Begüm Berdan, geçtiğimiz günlerde Kanyon'daydı. Öğle yemeği için geldikleri Tost Bildiklerim restoranda yemek yiyen Deniz, Begüm Berdan yemek sonrası alışveriş için mağazaları dolaştı.

Boyner Fresh markasının sahiplerinden Elif Boyner'de Kanyon'daydı. Mağazasını kontrol etmek için geldiği Kanyon'da objektiflerimize yansıyan Elif Boyner, sürekli çalıştıklarını ve yeni projelerin yolda olduğunu aktardı.

Eski manken Lara Surol da geçtiğimiz günlerde Kanyon'daydı. Akşam yemeği için geldiği Gina Restoran'da kızı Jess ile vakit geçiren Lara Surol, tüm vaktini kızıyla geçirdiğini söyledi. Yemek sonrası sinemaya geçen ikili keyifli bir gün geçirdi.

İlginizi Çekebilir

Sense8 Hayranlarına Müjde! Dizi Finalinin Resmi Fragmanı Yayınlandı!

SONUNA KADAR HEP BERABER!


Bee’O Propolis Beslenme Ve Sağlıklı Yaşam Seminerleri Tüm Hızı İle Devam Ediyor!

İl il dolaşan BEE’O Propolis bu ay Gaziantep'li anneler ile buluştu! Gelecek vizyonu öncelikle insan sağlığına ve beslenmesine değer katmak olan BEE’O Propolis, toplumda beslenme alışkanlıklarının yerleştirilmesine yardımcı olmak ve bilinçli bireyler yetiştirmek adına beslenme ve sağlıklı yaşam seminerlerinin bir yenisini Gaziantep Teymur Continental Otel’de 07 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirdi.


Forum İstanbul 2018’İn Son Oturumu ‘Geleceğin Dünyası’Nda Savunma Sistemleri’ Başlıklı Oturumdu.

Forum İstanbul 2023 Konferansları 17. yılında alanında isim yapmış, çalışmalarıyla örnek teşkil eden konukları ikinci gününde de ağırladı.


Nevşehir’De 8 Kişi Sobadan Zehirlendi

Nevşehir’İn Derinkuyu ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 8 mevsimlik işçi hastanede tedaviye alındı.


Gap’İn 2018 Yaz Koleksiyonu İle Rahatlığı Keşfedin!

İkonik giyim markası Gap, yaz koleksiyonunda yer alan rahat, modern ve trend parçalarıyla güneşli yaz günlerine hareket getiriyor. Sımsıcak yaz renklerinin yerini aldığı koleksiyonla bu mevsim çok canlı ve dinamik geçecek!


Etiketler: Berdan, Kanyon, Boyner, için, DenizYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img