13 Eylül 2019 Cuma 15:52

GÜNDEM

Demokrasi Tarihinin En Kara Günü Bu Yıl Da Unutulmadı

Demokrasi Tarihinin En Kara Günü Bu Yıl Da Unutulmadı
Demokrasi Tarihinin En Kara Günü Bu Yıl Da Unutulmadı

34volt » 34Volt

DEMOKRASİ TARİHİNİN EN KARA GÜNÜ BU YIL DA UNUTULMADI

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda 17 Eylül’de tüm halkı Merhum Başvekilimiz Adnan Menderes’in şehit edilişinin 58. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleşecek olan anma törenine davet etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ın da katılım sağlayacağı törende Adnan Menderes başta olmak üzere tüm demokrasi şehitleri anılacak

Adnan Menderes’in aramızdan ayrılışının 58. yıl dönümü dolayısıyla, Demokrat Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ın da katılım sağlayacağı anma töreni her yıl olduğu gibi bu yıl da Topkapı Anıt Mezarlığında gerçekleşecek.

Her yıl bu özel günde merhum Adnan Menderes’in kabrini ziyaret ettiğini ifade eden Ekrem Eray Arda, ‘’Türkiye demokrasi tarihinin en acı günlerinden biri olan, 1950 seçimlerinde milletin iradesiyle iktidara gelen ve 10 yıl süreyle başbakanlık yapan Adnan Menderes'in idam edilmesinin üzerinden 58 yıl geçti. Demokrasiye vurulan bu darbe, Türk demokrasi tarihinin en kara günüdür.’’ ifadelerine yer verdi ve Arda, sözlerine şöyle devam etti: ‘’Bu önemli günde bizimle aynı duyguları paylaşan tüm halkımızı törene davet ediyoruz. Adnan Menderes ve tüm demokrasi şehitlerimizi anma programımıza katılımlarınızdan onur duyarız.’’ dedi.

Adnan Menderes anısına düzenlenen tören 17 Eylül 2019 Salı günü saat 11:30’da Topkapı Anıt Mezarlığında gerçekleşecek. Törende başta Adnan Menderes olmak üzere tüm demokrasi şehitleri anılacak.İlginizi Çekebilir

Türkiye Finans’Tan Avantajlı “Ticari Masraf” Paketleri

Türkiye Finans, yeni “Ticari Masraf” paketlerini piyasaya sundu. Ticari Masraf paketleri sayesinde müşteriler, ticari işlemlerde avantajlı koşullar ve sabit fiyat garantisinden yararlanabilecek. Standart ve esnek olmak üzere iki farklı konseptte hazırlanan masraf paketlerinden kurumsal ve ticari müşterilerin yanı sıra KOBİ’ler de faydalanabilecek


Işte Game Of Thrones’Un En Çok Konuşulanları

Game of Thrones’un son sezonu başladı. Kitleleri ekrana kilitleyen efsane dizi, daha başlamadan Twitter’da en çok konuşulanlar arasında yerini korurken bugüne dek hakkında 200 milyondan fazla tweet atılan dizi olarak inanması güç bir rekor kırdı. 7 sezonu geride bırakan dizinin bugüne dek Twitter’da en çok konuşulan bölümlerini, en fazla ses getiren anlarını ve hakkında en fazla tweet atılan karakterlerini sizi için derledik.


Ocak Ayında Üretilen Çimentonun Yüzde 23,6’Sı İhraç Edildi

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği tarafından Çimento Sektörü 2019 Ocak ayı verileri açıklandı.


Denizbank, ‘Mobil Tır’I İle Sağlık, Yetiştiricilik Ve Finans Eğitimlerini Üreticinin Ayağına Götürüyor

DenizBank, milli mesele olarak ele aldığı tarımın gelişimine Türkiye’nin dört yanında destek sunma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.


Derya Su, Reygy Ve Kougan Ray ‘’Anlayana’’ Diyor!

SMM etiketiyle yayınlanan ilk şarkısı ‘’Yanlış Yaptın’’ ile dinleyenlerin alkışını toplayan Derya Su, ReyGy ve Kougan Ray’in de eşlik ettiği yeni şarkısı ‘’Anlayana’’ ile 28 Haziran’da sevenleriyle buluşuyor!


Etiketler: Adnan, Menderes, demokrasi, Demokrat, PartiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img