16 Nisan 2017 Pazar 13:32

SANAT

Demet Evgar ve Alican Yücesoy'a Ödül

Demet Evgar ve Alican Yücesoy'a Ödül
Demet Evgar ve Alican Yücesoy'a Ödül

34VOLT

21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı’nın 1998’den bu yana geleneksel olarak düzenlediği Vasfi Rıza Zobu ödüllerinde bu yıl “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü Demet Evgar’a, “En İyi Erkek Oyuncu” ödülü ise Alican Yücesoy’a verildi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı - YEKÜV’ün geleneksel hale getirdiği Vasfi Rıza Zobu Tiyatro “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü bu yıl “39 Basamak” oyunundaki başarılı performansıyla Demet Evgar’a, “En İyi Erkek Oyuncu” ödülü ise “Gülünç Karanlık” oyunundaki performansıyla Alican Yücesoy’a verildi. Oyunculara ödülleri YEKÜV Başkan Yardımcısı Tülay Erkan, Gencay Gürün ve Selma Selçuker tarafından verildi.

1998 yılında gazeteci Selma Selçuker’in, büyük aktör Vasfi Rıza Zobu’nun anısı için oluşturduğu kültür sanat fonuyla başlatılan ve YEKÜV tarafından 19 yıldan bu yana verilen tiyatro ödüllerinde bugüne dek; Tolga Çevik, Sevinç Erbulak, Burak Davutoğlu, Serdar Orçin, Ayça Varlıer, Yeşim Koçak, Mert Turak, Yiğit Sertdemir ve Berk Hakman gibi sanatçılar kazandı. Ayrıca değerli sanatçı Yıldız Kenter ve Haldun Dormen’e Onur Ödülü verildi.

İlginizi Çekebilir

Pkk'lı, Dağdan Annesini Görmeye Gelince Yakalandı

Adana'dan terör örgütü PKK'nın dağ kadrosuna katılıp 5 yıldan beri kırsalda güvenlik güçleri ile çatışmalara giren Ahmet Aksu, annesini ziyarete gelince yakalandı.


İçerikle Pazarlama Konferansı 14 Mayıs'ta Bilgi'de

İçerikle Pazarlama Konferansı 14 Mayıs’ta BİLGİ’de


Van Persie'nin Sakatlığı İsviçre Basınında Da Geniş Yer Buldu

İsviçre basını, Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Robin van Persie'nin sakatlanmasına geniş yer ayırdı.


Cloche İle Pastel Tonların Dansı

Cloche İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonunda pastel renkler ile yaza merhaba diyor.


Güneşin İçinizi Isıttığı İlk Saatlerin Hissi Terre De Lumiére L’Eau..

L’Occitane’nın ikonik Terre de Lumiére parfümü ilkbaharın geldiğini karakteristik çiçek kokuları ile haber veriyor. Fransızların “Altın Saatler” olarak tanımladığı gündoğumunun ilk anlarından esinlenerek tasarlanan parfümün notalarında çiçek notaları yavaşça beliriyor.


Etiketler: YEKÜV, verildi, Demet, Evgar, AlicanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img