10 Kasım 2019 Pazar 12:43

GÜNDEM

Daha İyi Yargı Derneği Kamuoyu Açıklaması

Daha İyi Yargı Derneği Kamuoyu Açıklaması

34volt » 34Volt

Açlık ve Onur İntiharlarını Önlemek için Adalet, Hukuk ve Kişisel İflas Gerekir!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Komşu aç iken tok uyunmaz!” sözünden övünen Türkiye, bugün kendini öldürmeyi seçen fakirlerine karşı vahşi işleyen bir düzene kendini kaptırmıştır.

Emekli maaşı haczedilen aç ve işsiz emeklinin Kızılay’ın göbeğinde kendini yakması, günde birkaç somun ekmek almaya yeten “üç kuruş” maaş 21 icra dosyasından haczedilen Fatihli 4 kardeşin siyanür içerek intiharı ve hemen ardından Antalya’da 4 kişilik bir ailenin siyanür şüpheli toplu ölümünden geride kalanlarımızın hepsi, özellikle de bu sorunlara aklı eren, gücü yeten ve bugüne kadar çözüm üretmemiş olan herkes, suçludur!

Başta devlet yetkilileri, meclis, siyasi partiler, fikir önderleri ve finans sektörü olmak üzere toplumun her kesimini insani değerlerimize ve çağdaş ülkelerdeki standartlara uygun olarak bu soruna karşı çözüm üretmeye, topluma karşı görevlerini yerine getirmeye davet ediyor; aşağıdaki acil tedbirlerin alınmasını talep ediyoruz.

Daha İyi Yargı Derneğiİlginizi Çekebilir

Evde Kalan Çocuklara Yeni Oyun Arkadaşı Ajan Binky

Boomerang’dan çocuklara yepyeni bir çizgi film: Ajan Binky


Omega Kalibre 321’E Güç Verdi!

OMEGA’NIN EFSANEVİ KALİBRESİ, BU KEZ ÇELİKTEN YAPILAN YENİ BİR MOONWATCH MODELİNİN ARDINDAKİ İTİCİ GÜÇ.


Popeyes®’Tan Enfes Lezzet Chicken Sandviç!

Popeyes®’tan enfes lezzet:


Metro Türkiye’Den “Mutfağa Dönüşte” Horeca'ya Özel Yol Haritası

Metro Türkiye, Horeca’nın (otel, restoran, kafe) bir numaralı iş ortağı olma vizyonuyla sürdürdüğü çalışmalarına 1 Haziran’dan itibaren başlayan mutfağa dönüş sürecinde de devam ediyor. Normalleşme dönemini en kolay ve verimli şekilde atlatmaları için Horeca’ya özel dijitalleşme, hijyen, sevkiyat, ön kontrol ve hukuk gibi kritik konularda rehberlik edecek içerikleri işletmelerin kullanımına sunan Metro Türkiye, mutfağa dönüşün yol haritasını çiziyor. Metro Türkiye ayrıca, Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro aracılığıyla da yeni normal dönemde işletmelere ışık tutuyor.


Sunexpress, 1 Haziran’Da İç Hat Uçuşlarına Başlıyor

Covid-19 salgınının yayılımını önlemek amacıyla getirilen kısıtlamalar kapsamında tüm yurt içi ve yurt dışı seferlerini askıya alan SunExpress, misafirlerinin ve uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için gerekli tüm tedbirleri alarak 1 Haziran’da iç hat uçuşlarına kademeli olarak başlıyor.


Etiketler: kendini, karşı, haczedilen, yeten, siyanürYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img