5 Kasım 2017 Pazar 17:41

OTOMOBİL

Dacia’dan Kasım ayında çok cazip fırsat: Günde 25TL’ye Duster

Dacia’dan Kasım ayında çok cazip fırsat: Günde 25TL’ye Duster

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dacia, Kasım ayında Duster müşterilerine çok cazip bir öneri sunuyor. Duster Ambiance 4x2 1.5 dCi 90 bg sahibi olmak isteyen müşteriler, 32.350TL peşinat ile 36 ay vadede aylık 750 TL ödeme ve vade sonunda 41.993 TL’lik balon ödeme fırsatından yararlanabiliyor.


Bu kampanyadan yararlanmak istemeyen müşteriler için ise Duster’ın manuel vites versiyonlarında 30.000TL kredi 12 ay ya da 12.000TL kredi 36 aya kadar sıfır faiz seçeneği bulunuyor. EDC otomatik vites versiyonunda ise 30.000TL kredi 15 aya kadar sıfır faiz seçenekleri yer alıyor. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise 48 aya kadar yüzde 0,99* sabit faiz oranı sunuluyor.


Ayrıca Dokker Combi ve Dokker Van, Lodgy, Logan MCV ve Sandero modellerinde 12.000TL kredi, 12 aya kadar sıfır faiz fırsatının yanı sıra daha fazla kredi ve vadelerde ise 48 aya kadar yüzde 1,29* sabit faiz oranı mevcut.


Kasım ayında Sandero 46.850TL, Dokker Van 50.250TL ve Dokker Combi 58.450TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken; Logan MCV 57.350TL, Duster 62.300TL ve Lodgy 76.950TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.


Dacia ticari taksi müşterilerini ise 1.500 TL’lik özel indirim bekliyor. Kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişen avantajlı faiz oranlarından ticari taksiler de yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Robotların Yapamayacağı İşlere Odaklanılmalı

“Robotların yapamayacağı işlere odaklanılmalı”


Bayramlık Kıyafetler Beşir Derneği’Nden

Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak gıda yardımı, bayramlık giysi ve evden eve iftarlık sıcak yemek ikramı gibi çeşitli insani yardım çalışmaları yürüten Beşir Derneği, Türkiye genelinde Bayramlık Paylaşım Noktaları’nı hizmete açtı. Açıldığı günden bu yana yoğun ilgi gören bu noktalar arife gününe kadar yardıma muhtaç kişileri ücretsiz giydirmeye devam edecek


Bantboru Küresel Ayak İzini Genişletmeye Devam Ediyor

19 Nisan 2018


Dünya Yoga Günü’Nde Hilton İstanbul Bosphorus’Un Yoga Seansları İle En Uzun Günü Selamlayın

Hilton İstanbul Bosphorus, Kuzey yarımkürede en uzun günün yaşandığı ve aynı zamanda Dünya Yoga Günü olarak kutlanan 21 Haziran’da sizleri YogaŞala uzmanı Canan Özgür ve yoga uzmanı Taner Uncu’yla Vinyasa yoga pozlarının dinamiğinde içsel gücünüzü keşfetmeye davet ediyor. Gün Bahçesi’nin sakin ve yeşili bol ortamında en uzun günü selamlayacağınız; bedeninizi, duygularınızı ve zihninizi açmanızı sağlayacak yoga seanslarını kaçırmayın.


Küresel ölçekte faaliyetlerini genişleten Arçelik, yeni sektörlerdeki atılımlarına devam ediyor. Arçelik endüstriyel motorlarla ilgili faaliyetlerini artık yeni kurduğu WAT Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş., ödeme sistemleriyle ilgili çalışmalarını ise Token Finansal Teknolojiler şirketleri üzerinden yürütecek.


Etiketler: kredi, faiz, Duster, kadar, DokkerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img