14 Kasım 2019 Perşembe 12:59

GÜNDEM

Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.

Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.
Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.
Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.
Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.

34volt » 34Volt

Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulaması içinde sunulan eğitici mobil oyunlar çocukların bu 1 haftalık zamanda canları sıkılmadan hem bilgi birikimlerini artırmalarını hem de güvenli bir dijital ortamda eğlenmelerini sağlayacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mobil uygulamalar, artık günümüzde, ebeveynler kadar çocukların da yakından takip ettikleri teknolojiler. Özellikle, çocuklar için özel geliştirilmiş mobil uygulamalar çocukların eğitim ve gelişiminde önemli rol oynuyor. Çocukların mobil cihazlarda geçirdikleri zamanın kendileri için daha faydalı olmasını sağlarken %100 güvenli bir eğitim ortamı sunmayı hedefleyen Da Vinci Kids, bu anlamda aileler tarafından en çok tercih edilen mobil eğitim uygulamalarının başında geliyor. Bilim, teknoloji, tarih, su ve hava, icatlar ve keşifler, ünlü sanatkarlar, güneş ve ışık, hayvanlar, bunları biliyor musun? ve yiyeceklerin bilimi gibi binlerce video içeriğin yer aldığı Da Vinci Kids, özellikle oyun tabanlı öğrenme sunmasıyla farklılaşıyor.

Da Vinci Kids’de çocukların bilgi birikimini artıran birçok eğlenceli program ve bilim testinin yanı sıra; Matematik oyunları, atom çılgınlığı, hafıza oyunları, sanatı sınıfı ve uzay macerası gibi eğlenceli oyunlar mevcut.

Ailelerin eğitimi yanlarında her yere taşıyabilmesi ve çocukların sıkılmadan teknolojiden faydalanabilmesi için Da Vinci Learning tarafından geliştirilen Da Vinci Kids, mobil eğitim uzmanları tarafından hazırlandı.İlginizi Çekebilir

Sephora’Nın Mini Boy Güzellik Dünyası!

Sadece Sephora’da satılan Benefit, Fenty Beauty, Too Faced gibi dünyaca ünlü ve çok sevilen markaların seyahat boy güzellik ürünleri, kozmetik tutkunlarının hayatını kolaylaştırıyor. Sevilen markaların seyahat boy ürünleri, ofiste, tatilde, plajda, yaz akşamlarında kısacası bakımını bir an olsun eksik etmeyen kadınların çantalarının ayrılmaz bir parçası oluyor…


Eyüp Sabri Tuncer Vegan Ürünlerini Didim Vegfest’Te Ziyaretçileriyle Buluşturuyor

Türkiye'nin kokusu duayeni Eyüp Sabri Tuncer, Vegan Dünyasının önemli etkinliklerinden biri olan ve 19-22 nisan tarihleri arasında tarihi Apollon Tapınağı'nda düzenlenen Didim VegFest'e vegan ürünleriyle katılıyor


Yzb, 26 Konuşmacısı İle Gıda Ve Perakendenin Geleceğine Işık Tutacak

Gıda ve perakendenin yıldızları 11’inci kez bir araya geliyor


El Camıno Bir Breakıng Bad Filmi’Nin Kamera Arkası Görüntüleri Paylaşıldı

Aaron Paul, Vince Gillian ve diğer isimler sizi kamera arkasına götürüyor, Jesse'nin hikâyesinin bir sonraki bölümünü anlatma fırsatıyla ilgili heyecanlarını paylaşıyor ve oyuncularla teknik ekibin yeniden bir araya gelmesinin onları nasıl eve geri dönmüş gibi hissettirdiğini anlatıyor.


Jowae Nemlendirici Yüz Misti İle Ferah Bir Cilt Ferah Bir Yaz!

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Nemlendirici Yüz Misti ile yaz boyunca cildinizi ferahlatırken nemlendiriyor, anında tazelik sunuyor!


Etiketler: Vinci, çocukların, mobil, eğitim, KidsYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img