27 Ekim 2015 Salı 13:11

GÜNDEM

D-100 Karayolunda Servisçilerin Plaka Alma Eylemi


DHA » Cengiz ÇOBAN

Servis şoförleri, plaka haklarını alamadıkları gerekçesiyle D-100 karayolunda trafik yavaşlatma eylemi yaptı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) Pazartesi günü yaptığı toplantıda plaka kararı bekleyen servisçiler, istedikleri karar çıkmayınca protesto amacıyla Maltepe D-100 karayolunda trafik yavaşlatma eylemi yaptı. 3 şeritte yavaş ilerleyen servisçiler kornalara basarak plaka isteklerini dile getirdiler. Servisçiler daha sonra Kartal'da bulunan Büyükşehir Belediye Ek hizmet binası önünde toplanarak , "Plaka hakkımız söke söke alırız", “Topbaş şaşırma, sabrımızı taşırma" diye sloganları attı.


Burada yaklaşık 20 dakika bekleyen servisçiler tekrar araçlarına binerek Kadıköy istikametine döndü. Kornalarına basarak D-100 karayolundan yavaş ilerleyen servisçiler trafik yoğunluğu yaşanmasına neden oldu. Polis ekipleri Bostancı'da D-100 karayolunu çekici ile kapatıp sadece sol şeritten trafik akışını sağlayarak servis minibüslerinin eylemine izin vermedi. Burada polis yetkilileriyle bir süre görüşen servisçilerin geçişine izin verilmeyince kornalara basarak dağıldılar.
İlginizi Çekebilir

Diesel Saatlerinde Canlı Renkler Ve Cesur Formlar Bir Arada Yaz 2018

2018 Yaz sezonu için Diesel saatleri, cesur ve enerjik ruhuyla geçmişi yeniden yorumluyor. Vintage erkek stili parlak degrade tonlarla yeniden tasarlanırken, maskülen çelik ve sportif silikon detaylar geçmişi geleceğe taşıyor.


Fest Travel Tunceli’Deki Yüzey Araştırmalarına Sponsor Oldu

Kültür gezilerinin ilk adresi olarak bilinen FEST Travel, Tunceli ili ve ilçelerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın izinleriyle yürütülen Tunceli İli Arkeolojik Yüzey Araştırması çalışmalarını destekliyor. Tunceli’de sistematik olarak ilk defa yapılan bu çalışmaların amacı “Prehistorik, Protohistorik, Klasik ve Ortaçağ Dönemlerindeki Yerleşim ve Kullanılma” potansiyelinin belirlenmesi.


Başkan Uysal’Dan Sanatçılara Çağrı ‘İstanbul İçin Birlikte Çalışalım’

Kültür ve sanat camiasının önde gelen isimleri "İstanbul Kültür İftarı"nda buluştu. İftar programında konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış İstanbul'a özgün bir ruh kazandırmak için birlikte çalışma çağrısında bulundu.


Gca'dan Okyanus Ve Denizler İçin Dev Kampanya

GCA’DAN OKYANUS VE DENİZLER İÇİN DEV KAMPANYA


İş Bankası Ve Octet Türk İşletmelere İhracatın Kapısını Açıyor

İş Bankası ile Octet işbirliği, Türkiye’deki KOBİ’lere yabancı dil sıkıntısı çekmeden ve herhangi bir yatırım yapmadan dünyanın dört bir yanına ihracat yapma


Etiketler: 100De, Servisçi, EylemiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img