16 Eylül 2019 Pazartesi 11:59

GÜNDEM

Çocuklardan Kuşlar İçin Sıcacık Bir Yuva

Çocuklardan Kuşlar İçin Sıcacık Bir Yuva
Çocuklardan Kuşlar İçin Sıcacık Bir Yuva

34volt » 34Volt

ÇOCUKLARDAN KUŞLAR İÇİN SICACIK BİR YUVA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bilkent Center, çocuklar için anlamlı bir o kadar da keyifli bir etkinliğe imza attı. ‘Okula Dönüş’ etkinliği kapsamında çocuklar, soğuk kış günleri öncesinde kuşlar için yuva hazırladı.

Bilkent Center’da düzenlenen atölyelerde miniklerin hazırladığı 150 kuş yuvası Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda ağaçlara asıldı. Rengarenk yuvalar soğuk kış günleri öncesi kuşlara yuva oldu.

ÇOCUKLAR HAYAL GÜCÜNÜ YANSITTI

Eylül ayının ilk haftası düzenlenen atölyede minikler, minik kuşlar için birbirinden renkli yuvalar hazırladı. Hayal gücünü boyayla birleştirerek hazırladıkları yuvalara kendi adlarını vererek bu anlamlı projenin ortağı olan çocuklar, kuşlar için sıcak bir yuva hazırlamanın mutluluğunu yaşadı.

YUVALAR AĞAÇLARI RENKLENDİRDİ

Bilkent Center’da hazırlanan yuvalar Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda ağaçlarla buluştu. Güneşli bir günde aileleriyle birlikte parka gelerek, kendi isimlerini taşıyan yuvaları ağaçlara asarak etkinliğe katılan miniklerden bir tanesi “Kuşlar kış aylarında çok zor günler geçiriyor. Küçük bedenleri soğuktan donuyor. Kuşlar yaşarsa biz de seviniriz” diye konuştu. Çocuklara hayvanlarla bir arada yaşama bilincini aşılamak amacıyla düzenlenen etkinlik, aynı zamanda doğada yaşayan kuş popülasyonuna da katkı sağlayacak. Böylece Ahlatlıbel Atatürk Parkı ziyaretçileri, kuş cıvıltılarını artık daha yakından dinleyecek.İlginizi Çekebilir

Aksa Jeneratör Mısır’Da Enerji Sektörüyle Buluştu

Kazancı Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa Jeneratör, 29. Electricx Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı’na katıldı. Aksa, Mısır’ın başkenti Kahire’de düzenlenen fuarda yenilikçi ürün ve hizmetlerini sektör profesyonelleriyle buluşturdu


Hitachi Vantara’Nın Ankara Bölge Satış Müdürlüğü’Ne Semih Puyan Atandı

Veri yönetimi çözümleri sunmak üzere akıllı ve yenilikçi teknolojilere imza atan Hitachi Vantara Türkiye’nin Ankara Bölge Satış Müdürü Semih Puyan oldu. Daha önce DellEMC, SAP, Microsoft, Servus Bilgisayar, Havelsan gibi şirketlerde önemli başarılara imza atan Semih Puyan, Hitachi Vantara’nın Ankara bölge satış ekibine liderlik edecek.


Giderek Yükselen Trend “Ameliyatsız Güzelleşme”

Estetikte ameliyatsız işlemlere talep giderek artıyor. İnsanların bu alana yönelmesi hakkında açıklamalarda bulunan Esteworld Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Servet Terziler, “Yüz gençleştirme tedavilerine talep giderek artıyor. Bunda ameliyatsız işlemlere geçiş etkili oldu. İnsanlar bu yolu daha hızlı ve güvenilir buluyor.” dedi.


Ailesinde Kalın Bağırsak Kanseri Öyküsü Olanlar Dikkat!

Kalın bağırsak kanserleri toplumda sık görülen kanserler arasında üçüncü sırada yer alıyor. Genetik riskleri sebebiyle her iki cinsiyeti de tehdit eden bu hastalıkta, düzenli kontrolleri ihmal etmemek büyük önem taşıyor. Tarama kolonoskopisi ise teşhis için en önemli araçlardan biri olarak kabul ediliyor. Memorial Hizmet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nden Doç. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı, kalın bağırsak kanserinin teşhis ve tedavisi hakkında bilgi verdi.


“Messa Da Requiem” Kadıköy Süreyya Opera Sahnesi’Nde

“Messa da Requiem”


Etiketler: için, Bilkent, Center, çocuklar, kuşlarYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img