18 Mayıs 2018 Cuma 15:46

GÜNDEM

Cıtroën Yetkili Servislerinde Yüzde 20 İndirim Fırsatına Ek Laptop Sırt Çantası Hediye

Cıtroën Yetkili Servislerinde Yüzde 20 İndirim Fırsatına Ek Laptop Sırt Çantası Hediye
Cıtroën Yetkili Servislerinde Yüzde 20 İndirim Fırsatına Ek Laptop Sırt Çantası Hediye
Cıtroën Yetkili Servislerinde Yüzde 20 İndirim Fırsatına Ek Laptop Sırt Çantası Hediye
Cıtroën Yetkili Servislerinde Yüzde 20 İndirim Fırsatına Ek Laptop Sırt Çantası Hediye

34volt » 34Volt

Citroën, 14 Haziran tarihine kadar araçlarını yetkili servislere getiren Citroën sahiplerine orijinal mekanik ve bakım yedek parçalarında, bunların işçiliğinde ve Total motor yağlarında %20 indirim fırsatı sunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Citroën ayrıca, 750 TL + KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapan, 4 adet Michelin veya Yokohama lastik alımı gerçekleştiren veya Online Randevu ile servise gelerek 375 TL + KDV bakım ve mekanik servis harcaması yapan araç sahiplerine laptop sırt çantası hediye ediyor.

Kaliteli hizmet anlayışıyla 50’yi aşkın satış ve servis noktasında hizmet veren Citroën, avantajlı servis kampanyalarına, hız kesmeden yeni kampanyası ile devam ediyor. Citroën Yetkili Servisleri’nde uygulanacak kampanya kapsamında Citroën sahiplerine orijinal mekanik ve bakım yedek parçaları, bunların işçiliği ve Total motor yağlarında %20 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca Citroën, 750 TL + KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması, 4 adet Michelin veya Yokohama lastik alımı veya Online Randevu ile servise gelinmesi (ve 375 TL + KDV bakım ve mekanik servis harcaması yapılması) halinde Citroën sahiplerine laptop sırt çantası hediye edecek.

Citroën teknik ekipleri arasında yapılan uzmanlık yarışmasında Dünya Şampiyonluğu kazanmış olan teknik ekibi ile hizmet veren Citroën Türkiye, 14 Haziran 2018’e kadar sürecek kampanya ile tüm Citroën araç sahiplerinin yollarda güvenle seyahat etmesini sağlıyor.

Citroën Yetkili Servisleri’nin bu fırsatlarından yararlanmak için Online Randevu’nuzu buradan alabilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Orta Doğu’Nun Devi Careem, Adana’Da Hizmet Vermeye Başladı! Üstelik İlk Yolculuk 10 Tl İndirimli!

Türkiye pazarına özgü talep ve dinamiklere uygun çözümler üreten Careem, hizmet ağına İstanbul’dan sonra Adana’yı da ekledi. Careem Adana’da hizmet vermeye başlamasını kutlamak için bir de kampanya düzenliyor. 30 Haziran’a kadar sürecek kampanya çerçevesinde her kullanıcıya ilk Careem yolculuğunda anında 10 TL indirim yapılacak. Adana’nın ulaşım güvenliği ve konforunda çıtayı yükselten Careem, araç kaptanlarına verdiği kaliteli eğitimlerden, destek hattına ve taksinin kapıya geldiğini SMS ile bildirmesine kadar sunduğu birçok farklı özelliğiyle ön plana çıkıyor. Careem aynı zamanda, kendileriyle çalışan kaptanlarının iş yoğunluğunu, onlara ek iş potansiyeli yaratarak artırmayı da amaçlıyor.


İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu

Kadıköy Belediyesi desteği ve ev sahipliğinde, Ragbi Lig Derneği tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen “Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası” sona erdi.


31. Uluslararası Tüketici Zirvesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Lob’in Turkey tarafından Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen 31. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde bu yıl ‘Kişisel Zekâ ve Yapay Zekâ’ konuları değerlendirildi. Tüketicinin korunması ve bilinçlenmesi amacıyla gerçekleştirilen zirvede, kişisel bilgi güvenliği ve yapay zeka konuları uzmanları tarafından ele alındı. İş dünyası temsilcileri, hayatı kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek için yapılması gereken çalışmalar ile ilgili deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Çeşitli konferansların ardından gerçekleşen ödül töreninde, tüketici memnuniyetini ilke edinen Beypazarı Doğal Maden Suları “Tüketici Kalite Ödülü’’ne bir kez daha layık görüldü.


Mülteciler Zorlu Hayat Şartlarında Ayakta Kalmak İçin, Doğrudan Satış Sektörüne Yöneliyor!

Zorunlu göç sebebiyle ülkelerinden ayrılmak zorunda kalan mülteciler bulundukları ülkelerde zorlu hayat şartlarında ayakta kalabilmek için ‘girişimci’ oluyorlar.100’ü aşkın ülkede, doğrudan satış alanında faaliyet gösteren Asya Kökenli QNET, mültecilerin ekonomiye katkı sağlamalarını destekliyor; birlikte çalıştığı bağımsız temsilciler arasına mültecileri de dahil ediyor.


Vilebrequin “Aqua Magic Koleksiyonu” İle Suya Dalışlar Sürprizli Hale Geliyor

Vilebrequin’in kurucusu Fred Prysquel, 70’li yılların başında eğlenceli bakış açısı ile St. Tropez’e gençlik ruhunu getirdi. Onun yaratıcı enerjisinden esinlenerek, Vilebrequin yeni ‘sihirler’ yapmaya başladı. Vilebrequin’in yeni sihri: sınırlı sayıda üretilen koleksiyonu ‘Aqua- Magic’. Vilebrequin’in özel teknoloji ile üretilen kumaşı ıslanmadığı sürece ortaya çıkmayan ikonik mayo desenleri ile şimdi suya dalışlar çok daha eğlenceli.


Etiketler: Citroën, servis, bakım, mekanik, harcamasıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img