20 Şubat 2017 Pazartesi 00:01

OTOMOBİL

Citroën, 4 çeker binek van konsepti SpaceTourer 4x4 Ë

Citroën, 4 çeker binek van konsepti SpaceTourer 4x4 Ë

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Citroën, 4 çeker binek van konsepti SpaceTourer 4x4 Ë Concept’i 7 Mart’ta kapılarını açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtacak. 4 çeker sistemleri üreticisi Dangel tarafından geliştirilen 4x4 sistemi, kar zinciri takılı lastikleri ve özel gövde kaplamasıyla SpaceTourer 4x4 Ë Concept, bagaj kapağından bağımsız açılan arka camıyla da fark yaratıyor.


Citroën’in yakın bir dönemde Türkiye pazarında da lanse etmeye hazırlandığı; stil, çok yönlülük ve konforun üst düzeyde birleşimine sahip modern VIP Binek Van SpaceTourer, 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda farklı bir yönünü daha, Citroën SpaceTourer 4x4 Ë Concept ile göstermeye hazırlanıyor.


Seri üretim modelin güçlü yanlarını 4 çeker sistemleri üreticisi Dangel tarafından geliştirilmiş 4x4 sistemiyle destekleyen SpaceTourer 4x4 Ë Concept, her türlü zeminde tasarım, mutluluk ve öncü teknoloji tutkunları için muhteşem bir yol arkadaşı olacak. SpaceTourer 4x4 Ë Concept’in şık tasarımında, “Ë” adındaki ürün ve aksesuar koleksiyonunda yer alan renk ve stilleri kullanıldı.İlginizi Çekebilir

D&R, Binlerce Öğrenciyi Kitapla Buluşturuyor

Kültür,Sanat ve Eğlence dünyası D&R, Anadolu Efes Spor Kulubü ile birlikte gerçekleştirdiği özel projeyle, Anadolu Efes Fan Club puanlarını kitaba dönüştürüyor.


Yüksek Müşteri Memnuniyetinde ‘Sesiniz Enerjimiz’ Oldu

24 Mayıs 2018


Yazın Fit Ve Formda Kalmanın Sırrı Kadın Gibi Koşmak!

Spor ve sağlıklı yaşamı hayatımıza aşılayan sertifikalı tek ünlü wellness eğitmeni Ece Vahapoğlu’nun markası fit21’in ‘Lady’ etekli koşu taytıyla kadınlar artık daha feminen ve rahat koşuyor.


Egeli İhracatçı Kendi Evinde Eximbank Kredisine Kavuşacak

Türk ihracatçısının en büyük destekçisi, 2017 yılında Türk ihracatının 40 milyar dolarını tek başına destekleyen Türk Eximbank, Ege İhracatçı Birlikleri’nde irtibat ofisi açacak.


Bacaklardaki Ağrılar Çocuğun Büyüdüğünün İşareti

BACAKLARDAKİ AĞRILAR ÇOCUĞUN BÜYÜDÜĞÜNÜN İŞARETİ


Etiketler: SpaceTourer, Concept, Citroën, çeker, binekYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img