20 Kasım 2015 Cuma 16:25

İNOVASYON

Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası

Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası
Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası

34VOLT

Cigna Finans, “yenilikçi” ve “sigortadan daha fazlasını sunan” ürünleriyle daha iyi ve kaliteli bir yaşam misyonu yolunda çalışmalarına devam ediyor. Bu anlamda 2015 yılında çıkardığı “Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası”, sektörde bir ilk olarak kadın ve erkeklerde cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini ilk fazından itibaren teminat altına alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Cigna Finans Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fidan Bayındır Yıldız’ın Ortaköy Banyan Restaurant’taki ev sahipliğinde, Kansersiz Yaşam Derneği ve sosyal medyanın önde gelen isimleriyle bir araya gelindi. Davette, Cigna Finans’ın Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile sektöre getirdiği yeniliklere değinilirken, 22 Kasım Pazar günü itibariyle Kansersiz Yaşam Derneği işbirliği ile başlayacak YaşaTIR gezici etkinliği hakkında da detaylı bilgi verildi.


Sektörde İlk

“Yenilikçi” ve “sigortadan daha fazlasını sunan” ürünleriyle daha iyi ve kaliteli bir yaşam misyonuyla çalışmalarına devam eden Cigna Finans’ın bu doğrultuda çıkardığı “Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası”, “sektörde bir ilk olarak” kadın ve erkeklerde cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini ilk fazından itibaren teminat altına alıyor.


Kansere yakalanmadan evvel önlem aldırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek de ürünün bir diğer önemli misyonu. Bu anlamda sigorta sahipleri, 24 Saat Tıbbi Danışma Hattı, Online Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı, Diyetisyen, Spor Merkezleri gibi çeşitli hizmet noktalarından poliçeleri süresince ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Hakkari Valiliği: Korucular Silah Bırakmadı

Hakkari Valiliği, Çukurca İlçesi'nin Çığlı Köyü'nde korucuların sılah bıraktığına yönelik yapılan haberlerin doğru olmadığını açıkladı.


İzmit'te, Fetö'den 2 Kişi Adliyeye Sevk Edildi

İzmit'te, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında biri kadın 2 kişi adliyeye sevk edildi.


Odtü Mezununun İntiharında "Gözaltı Tutanaklarında Değişiklik" Davası

* Şişli'de, 5 yıl önce evinin penceresinden atlayarak intihar eden ODTÜ mezunu mimar Onur Yaser Can'ın gözaltı tutanaklarında değişiklik yaptıkları iddia edilen Narkotik Şube Müdürlüğü'nde görevli iki polis memurunun yargılanmasına devam edildi.


İslahiye'den Suriye Sınırına Askeri Sevkiyat

Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde konuşlu 106'ncı Topçu Alay Komutanlığı'ndan, Suriye sınırına askeri araç ve personel sevkiyatı yapıldı.


Fetö Tutuklularının Ailelerini Dolandırmaya Çalışan 2 Kişi Tutuklandı

İzmir'de, FETÖ/PDY'den tutuklanan bazı kişilerin ailelerine ulaşıp, kendilerini avukat, polis ya da infaz koruma memuru olarak tanıttıktan sonra, para karşılığında serbest bıraktırabilecekleri vaadinde bulunan M.G. ile İ.Ş. tutuklandı.


Etiketler: kanser, sigorta, çağla finansYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img