20 Temmuz 2016 Çarşamba 16:04

SİYASET

CHP'nin Mitingine Tüm Partililerin Katılımı Önemli

CHP'nin Mitingine Tüm Partililerin Katılımı Önemli

34VOLT

Cumhuriyet Halk Partisi'nden çok anlamlı bir açıklama geldi.CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün açıkladığı şekliyle, 24 Temmuz Pazar günü, İstanbul'da Taksim Meydanı'nda "Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi" düzenlenenecek. 34volt.com olarak bu mitingleri önemli buluyoruz, parti ayrımı gözetmeksizin devlet ve millet düşmanı bu cuntacı, terörist şebekeye karşı toplumu tek yürek olmaya davet ediyoruz. Hangi parti gerçekleştirirse gerçekleştirilsin bu mitinglere katılımı çok çok önemsiyoruz.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Cumhuriyet Halk Partisi'nden çok anlamlı bir açıklama geldi.CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün açıkladığı şekliyle, 24 Temmuz Pazar günü, İstanbul'da Taksim Meydanı'nda "Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi" düzenleneneck. Tekin Bingöl'e referansla Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Bingöl: “Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, milletvekili ve vatandaşlarla buluşacak ve 15 Temmuz akşamı cuntanın yaptığı darbe girişimi sonrasında, darbe karşıtı tavrımızı net bir şekilde dile getireceğiz. Demokrasi, cumhuriyet ve parlamenter sisteme olan inancımızı ve kararlılığımızı da siyasi parti ayrımı gözetmeksizin bütün vatandaşlarımızla birlikte yineleyeceğiz” dediği öğrenildi.

Bu çağrısı yapılan mitinge Ak Partili, MHP ve diğer partili vatandaşların da katılacağı belirtiliyor. Siyasetçiler bu mitinge diğer partilerden de katılım olacağı konusunda hem fikirler. 34volt.com olarak Türkiye 15 Temmuz Fethullahçı cuntanın darbesine karşı yek yürek olmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz.

İlginizi Çekebilir

Haluk Okutur, İstanbul Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar Ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’Nin Yeni Başkanı Oldu

İzel Mesin Sur | Alya İletişim Danışmanlığı


Yalvaç'ta Fetö Operasyonu

Isparta'nın Yalvaç İlçesi'nde Ak Parti eski İlçe Başkanı H.K.'nın da aralarında bulunduğu 4 kişi, FETÖ operasyonunda gözaltına alındı. Açığa alınan 1 öğretmen ise tutuklandı.


Coffee Gutta Galata'da Açıldı

Türkiye’de üçüncü nesil kahve akımının en önemli temsilcilerinden olan Coffee Gutta, İstanbul’daki üçüncü şubesini Galata’da açtı.


Bursa'da Hdp'nin İzinsiz Gösterisine Polis Müdahalesi

Bursa'da, HDP Eş Genel başkanları ile bazı milletvekillerinin tutuklanmalarını protesto etmek istek için izinsiz gösteri yapmaya çalışan gruba polis, biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Çıkan olaylarda 6 kişi gözaltına alındı.


163 Kadın Ve Lgbti+ Örgütünden Cinsel İstismar Yasa Tasarısı'na Karşı: Erkek Şiddetini Görünmez Kılan Yasa Tasarısına İtiraz Ediyoruz!

16.04.2018


Etiketler: chp, politika, miting, taksimYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img