17 Nisan 2019 Çarşamba 13:00

GÜNDEM

Cerebral Palsy'li Çocuklara Destek İçin Sen De Küsuratlarını Yuvarla

Cerebral Palsy'li Çocuklara Destek İçin Sen De Küsuratlarını Yuvarla

34volt » 34Volt

Cerebral Palsy’li çocuklara destek için sen de küsuratlarını “Yuvarla” !

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı - Cerebral Palsy Türkiye, Cerebral Palsy’li çocuklara destek olmak için online bağış yapabileceğiniz platformları artırmayı sürdürüyor. Artık, kartlı harcamalarınızın küsuratını bir sonraki TL'ye yuvarlayarak aradaki kuruşları Cerebral Palsy Türkiye’ye “Yuvarla” platformu üzerinden bağışlayabilirsiniz.

Cerebral Palsy tanısı ile ömür boyu özel eğitim ve rehabilitasyon alması gereken çocuklarımız için, artık küçük kuruşları iyiliğe dönüştürme zamanı…

Mağazada, markette, bakkalda, manavda, internette kredi kartınızla alışveriş yapacağınız her yerde, Yuvarla uygulamanızdan vereceğiniz talimatla, satın aldığınız ürün veya hizmetin küsuratını yuvarlayarak Cerebral Palsy Türkiye’ye bağışlayabilirsiniz. Yuvarla aplikasyonunu cep telefonunuza App Store ya da Google Play’den indirebilirsiniz. Yuvarla’da banka ve kredi kartları PCI-DSS uluslararası güvenlik standartlarına uygun şekilde tanımlanabiliyor.

Cerebral Palsy Nedir ?

Cerebral Palsy, dünyada 17 milyon kişide görülen, gelişimini tamamlamamış beyinde doğum öncesi, sırası ve doğum sonrasında meydana gelebilecek, çocuklukta en sık rastlanan fiziksel engellilik durumu olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizde her gün 16’dan fazla bebek Cerebral Palsy’li olarak dünyaya gözlerini açıyor. Bu demek oluyor ki Türkiye’de her yıl 6.000’den fazla çocuk Cerebral Palsy tanısı alıyor. Hareket bozukluğu ile birlikte görme, işitme, algılama sorunları ve epilepsi gibi farklı durumlar da eşlik edebiliyor. Cerebral Palsy’li her 4 çocuktan 1’i konuşamıyor, 3 çocuktan 1’i yürüyemiyor, 2 çocuktan 1’i zihinsel engelli, 4 çocuktan 1’inin epilepsisi bulunuyor. Cerebral Palsy’li çocukların ömür boyu özel eğitim ve rehabilitasyon görmesi gerekiyor. Erken tanı ve tedavi ile iyi gelişmeler sağlanabiliyor.İlginizi Çekebilir

Kadıköy’De Plaklar Müzeyyen Senar İçin Dönecek

Kadıköy Belediyesi’nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri’nde plaklar bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan Müzeyyen Senar için dönecek. 8- 9 Eylül tarihlerinde Moda’da bulunan Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesinde gerçekleşecek Kadıköy Plak Günleri’nde, Müzeyyen Senar’ın hafızalardan silinmeyen eserlerinin yanı sıra 1967 yılında satın aldığı Anadol marka aracı ve kendi adına kayıtlı ruhsatı da yer alacak.


Cansu Ak’Tan Yeni Klip ”Köprünün Son Çıkışı”

Geçtiğimiz aylarda “Tam Zamanı” adını vermiş olduğu ilk stüdyo albümünü tüm müzikseverlerle buluşturan Cansu Ak, şimdi de dinleyicilerinin yoğun isteğiyle “Köprünün Son Çıkışı” şarkısının lirik video klibini tüm dinleyicileriyle buluşturuyor.


Yeni Kaspersky Password Manager İle Dijital Veri Yönetimi Daha Verimli

Kaspersky Lab ücretsiz Kaspersky Password Manager çözümünün yeni sürümünü kullanıma sundu. Çözüm, parolalardan belgelere ve fotoğraflara kadar tüm değerli özel verilerinizi organize etmenizi kolaylaştırıyor. Kaspersky Password Manager şimdi kullanıcıların PDF belgelerini açmasına ve saklamasına, yüklenen dosyaları kategorilere ayırmasına, belgeleri daha hızlı ve kullanışlı bir şekilde aramasına olanak veriyor. Yeni sürümde ayrıca parolaların herkese açık veri tabanlarına sızdırılıp sızdırılmadığını kontrol etmek de mümkün. Çözüm farklı platformlarda da kullanılabiliyor. Böylece güvenli kasa tek bir hesapla tüm cihazlardan yönetilebiliyor.


Evlere Yeni Yıl Neşesi Geliyor Ve Görselleri

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, yılbaşına evinde girecek ve yeni yıl coşkusunu sevdikleriyle evinde yaşamak isteyen müşterilerine yönelik yılbaşı ürünlerini bir araya getirdi. Çam ağacından, rengarenk süslere, prizli veya pilli led aydınlatmalardan ışıltılı masa süslerine, hediye sepetlerinden ambalaj kağıtlarına ve züccaciye ürünlerine kadar yüzlerce çeşit ürün, avantajlı fiyatlar ve Hepsiburada güvencesiyle müşterilere sunuluyor. Avantajlı indirimlerin yanı sıra evini bir an önce süslemek isteyenler için Hepsiexpress’in aynı gün teslimat seçeneği müşterilerin yüzünü güldürüyor.


Akfen Gyo'nun 2018 Net Kârı %166 Artışla 104 Milyon Tl Oldu Bb

Akfen GYO’nun 2018 yılı finansal sonuçlarına göre şirketin net kârı bir önceki yıla göre yüzde 166 artarak 104 milyon TL’ye ulaştı. Konsolide kira gelirleri yüzde 54’lük artışla 98 milyon TL olarak gerçekleşen Akfen GYO’nun toplam varlıkları yüzde 39 artışla 2 milyar 437 milyon TL’ye çıktı.


Etiketler: Cerebral, Palsy, Türkiye, Yuvarla, çocuktanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img