18 Temmuz 2019 Perşembe 17:29

GÜNDEM

Cemil Candaş Ölümünün 3. Yılında Şişli Belediyesi’Nde Anıldı

Cemil Candaş Ölümünün 3. Yılında  Şişli Belediyesi’Nde Anıldı
Cemil Candaş Ölümünün 3. Yılında  Şişli Belediyesi’Nde Anıldı
Cemil Candaş Ölümünün 3. Yılında  Şişli Belediyesi’Nde Anıldı

34volt » 34Volt

CEMİL CANDAŞ ÖLÜMÜNÜN 3. YILINDA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ŞİŞLİ BELEDİYESİ’NDE ANILDI

Şişli Belediyesi 18 Temmuz 2016 yılında makamında uğradığı hain saldırı sonucu hayatını kaybeden, Şehit Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş için anma töreni düzenledi.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Cemil Candaş’ın kardeşi Cemal Candaş ve belediye çalışanları şehit Cemil Candaş’ı anmak için bir araya geldiler.

Törende konuşma yapan Muammer Keskin; Şehit Başkan Yardımcımız Cemil Candaş; doğrunun, adaletin, dürüstlüğün yanında yer aldı. Bu uğurda gencecik yaşta aramızdan ayrıldı. Ama tüm kalbimle söylüyorum ki Cemil Candaş huzurla uyusun. Çünkü, canı pahasına gittiği yolda yalnız değil. Göreve geldiğim ilk günden itibaren söylediğim gibi Şişli’de ranta, kirli düzene asla izin vermeyeceğiz” dedi.

Cemil Candaş’ın kardeşi Cemal Candaş ise; “Bu acının zaman içerisinde sindirilebilmesi için inanıyorum ki Şişli Belediyesi’nin koridorlarında artık rant çetelerinin silahlı adamları dolaşmayacak. Halka hizmet veren bir kurum haline gelecek. Bunun hızlı adımlarla atıldığını memnuniyetle görüyorum” dedi.İlginizi Çekebilir

Temmuz Ayı İhracatında Cumhuriyet Tarihi Rekoru

2018 Temmuz ayı ihracat rakamlarının tüm zamanların en yüksek temmuz ayı ihracatı olduğunu hatırlatan TİM Başkanı İsmail Gülle, geçen yıl aynı dönemde kırılan ihracat rekorunu bu yıl bir üst noktaya taşımayı başardıklarına dikkat çekti. TİM Başkanı İsmail Gülle sözlerine şöyle devam etti:


Türkiye’Nin Güçlü Yalıtım Camı Markası Isıcam 45’İnci Yılını Kutluyor

Türkiye’nin güçlü yalıtım camı markası Isıcam


Faceapp İle Üzülenler Foreo İle Seviniyor

Son günlerde sosyal medyanın gündemine oturan yaşlandırma uygulaması FaceApp, kimileri için endişe verici sonuçlar ortaya koyuyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, cildinin güzelliğini ve diriliğini gelecekte de korumak isteyenlere LUNA 2’yi öneriyor.


Kadınların Maraton Koşmasının Önünü Açan Kathrine Switzer Bugün Boğaz’Da Koştu

Maratonların efsane ismi Kathrine Switzer, bundan 52 yıl önce tabuları yıkarak kadınların katılması yasak olan Boston Maratonu’nda koştu. Bu eylemiyle tüm dünyada koşu tutkusuna sahip kadınlara ilham veren ve maraton kurallarını değiştiren Kathrine, bugün İstanbullu koşuculara da ilham oldu. 72 yaşındaki efsane isim, sabah erken saatlerde 150 kişilik adidas Runners ekibiyle Bebek-Rumeli Hisarı rotasında gerçekleşen antrenman koşusuna katıldı.


Kahve Dünyası’Ndan Farklı Damak Tatlarına Hitap Eden Yöresel Kahve Önerileri!

Kahve Dünyası, 1 Ekim Uluslararası Kahve Günü’nde farklı damak tatlarına hitap eden yöresel kahvelerin özelliklerini yazdı


Etiketler: Candaş, Cemil, Şişli, için, BelediyesiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img