13 Kasım 2019 Çarşamba 10:53

GÜNDEM

Cardfinans Tarımkart Çitfçilere 1.000 Tl Akaryakıt Çeki Hediye Ediyor

Cardfinans Tarımkart Çitfçilere 1.000 Tl Akaryakıt Çeki Hediye Ediyor

34volt » 34Volt

QNB Finansbank, çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak için hayata geçirdiği yeni ürünü CardFinans TarımKart ile yepyeni bir kampanya başlattı! Bu kampanya ile CardFinans TarımKart 30 çiftçiye 1.000 TL’lik akaryakıt çeki hediye ediyor. Kampanya, 1 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Global gücü ve yaygın şube ağıyla müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank, çiftçilere özel hayata geçirdiği CardFinans TarımKart ile 30 çiftçiye 1.000 TL’lik akaryakıt çeki hediye ediyor. 1 Kasım-31 Aralık 2019 tarihleri arasında CardFinans TarımKart sahibi çiftçiler, kampanya boyunca toplamda her 1.000 TL alışverişi için bir çekiliş hakkı elde edecek. Çekiliş ile belirlenecek 30 talihli 1.000 TL değerindeki akaryakıt hediye çekini kazanacak.

Kampanya boyunca her katılımcının en fazla 10 çekiliş hakkı bulunurken, en çok alışveriş yapan üretici en fazla şansa sahip olacak. Kart sahibi olmayan müşteriler de kampanya dönemi içerisinde kart sahibi olmaları ve 1.000 TL’yi tamamlayan işlem yapmaları durumunda çekilişe hak kazanabilecekler. İki ay sürecek kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecek.

Talihliler, 07.01.2020 tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecek. Çekiliş sonuçları 13.01.2020 tarihinde Posta Gazetesin’de ve www.kimkazandi.com internet sitesinde yayınlanacaktır.

Hatice Kayrak

Manager, Client Experience

Weber Shandwick Turkey

Weber Shandwick MENAT, Büyükdere Cad. Harman Sok. No:1, Levent 34330, Istanbul, Turkeyİlginizi Çekebilir

Esnaf Ve Kobi’Ler Türk Telekom’Un Desteğiyle Dijital Dünyanın İmkanlarından Faydalanıyor

Türk Telekom’dan ‘Dijital İşyerim Kampanyası’ ile Esnaf ve KOBİlerin dijitalleşmesine destek


Duru Bulgur’A Güney Kore’Den Tam Not

Dünyanın en önemli gıda fuarlarından SFH Seoul Food&Hotel 2019’da tanıtılan Duru Bulgur ürünleri, Uzak Doğu’da büyük beğeni topladı.


Anadolu’Nun En Uzun Soluklu Caz Festivali Başladı…

Kültür turizmine değer katmayı misyon edinen NG Afyon’un ev sahipliğinde gerçekleşen 19. Afyonkarahisar Caz Festivali, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası Şef Kemal Günüç ve solist Barbora Sediva ile açılışını yaptı. Hüseyin Başkadem’in genel sanat yönetmenliğini üstlendiği festivale Afyonkarahisar’ın yanı sıra farklı şehirlerden de katılan sanatseverler, açılış konserine büyük ilgi gösterdi.


Son Düğün Trendleri 'Kalamış Wedding Fest 4'Te!

DÜĞÜN PROVASI GİBİ FESTİVAL!


Türkiye’Nin Başarısı Boğaziçi Üniversitesi Dünya Sıralamasında İlk 200’De

23 Ekim 2019


Etiketler: 1000, sahibi, kampanya, tarihinde, CardFinansYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img