15 Ocak 2017 Pazar 16:58

BİLİM TEKNOLOJİ

Çanakkale'deki Depremler Halkı Tedirgin Ediyor

Çanakkale'deki Depremler Halkı Tedirgin Ediyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Çanakkale'de meydana gelen depremler halkı tedirgin ediyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih Zeki Tutkun, Çanakkale'de yaşanan depremleri medyaya değerlendirdi ve bu depremlerle ilgili olarak küçük çapta ve panik yapılmasına neden olmayacak depremler olarak niteledi. Türk halkı en çok İstanbul'da meydana gelebilecek büyük bir deprem için endişe ediyor. İstanbul önemli fay hatlarını barındırıyor.

İlginizi Çekebilir

Çevre Sorunlarının Yüzde 50’Si Son 35 Yılda Meydana Geldi

Çevre Sorunlarının Yüzde 50’si Son 35 Yılda Meydana Geldi


Direm Fikir Atölyesi Dfa’Nin Kalitesi Tescillendi!

DİREM FİKİR ATÖLYESİ (DFA)’NİN KALİTESİ TESCİLLENDİ!


Slımpack İle Hafifle!

Yenilikçi ürünleri ile değer yaratarak sağlıklı ve kaliteli yaşamı desteklemeyi amaçlayan NUTRAWELL, geliştirdiği yeni ürünü SLIMPACK ile kilo verme amaçlı kalorisi kısıtlanmış gıda ürünü olarak dikkat çekiyor !


Gençliğin Ve Güzelliğin Sırrı Teknolojide Saklı

Teknolojinin altın çağını yaşadığımız günümüz dünyasında, markaların Ar-Ge çalışmalarıyla geliştiridikleri ürünler hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ölümsüzlük heniz keşfedilmedi fakat yaşlanmanın etkilerini minimuma indirmenin ve cildinizin kusursuz bir görünüme kavuşturmanın yolu teknolojiden geçer.


Android Cihazlara Saldıran Zoopark’İn Şimdiki Hedefi Ortadogu

Kaspersky Lab araştırmacıları, ZooPark adlı gelişmiş bir siber casusluk saldırısını keşfetti. ZooPark son birkaç yılda birçok Ortadoğu ülkesinde Android kullanıcılarını hedef alıyordu. Saldırılarda kurbanlara erişmek için yasal websiteleri kullanılıyor. Bir ülke tarafından desteklendiği düşünülen saldırılar bölgedeki siyasi kurumlara, aktivistlere ve diğer hedeflere yönelik gerçekleştiriliyor.


Etiketler: Çanakkale, meydana, depremler, halkı, ediyorYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img