21 Mayıs 2019 Salı 09:47

GÜNDEM

Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

  Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı
  Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

34volt » 34Volt

Canada Schools,

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

kupa ve madalyaları topladı

Canada Schools, her yıl farklı bir tema ile öğrencilerin fikirlerini münazara ettiği

World Scholar’s Cup şenliğinde kupa ve madalyaları topladı. Büyük bir başarıya imza atan Canada Schools öğrencileri, 21-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek olan The Hague Global Round’a katılmaya hak kazandılar.

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, her yıl farklı bir tema ile öğrencilerin fikirlerini münazara ettiği World Scholar’s Cup şenliğinden 9 adet madalya ve kupa ile döndü. Canada Schools, 9 öğrencisi ile katıldığı şenlikte tüm kategorilerde kupa ve madalya almayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Bursa’da düzenlenen World Scholar’s Cup şenliğinde büyük bir başarıya imza atan Canada Schools öğrencileri; münazara, edebi yazın ve bilimsel makale kategorilerinde derece aldı.

The Hague Global Round’a katılacaklar

Sorgulama temelli eğitim ve öğrenci merkezli öğrenim modeliyle öğrencilerin kişisel ve zihinsel becerilerini katkıda bulunmayı amaçlayan Canada Schools, alınan kupa ve madalyalarla özgüveni tam uluslararası bireyler yetiştirdiğini bir kez daha kanıtladı. Dereceye giren 9 Canada Schools öğrencisi, 21-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek olan The Hague Global Round’a katılmaya hak kazandılar.

Öğrencilerin fikirleri yarışıyor

Takım çalışmasına yatkınlığı arttıran ve öğrencilerin fikirlerinin birbirleriyle karşılıklı gelişimini deneyimlemesine imkân tanıyan World Scholar’s Cup şenliği, 4 ayrı kategoride düzenleniyor ve öğrenciler 3 kişilik gruplarla katılım sağlıyor. Kendi okullarını ve ülkelerini temsil eden öğrencilerin gururlu ve mücadeleci anlarına sahne olan şenlik her yıl farklı bir tema üzerinden gerçekleştiriliyor.İlginizi Çekebilir

Müşteri Memnuniyeti 'App'ten Geçiyor

Müşteri memnuniyeti iyi 'app'ten geçiyor


Bayram Hediyeleri Mediamarkt’Tan

MediaMarkt; mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak bol hediyeli bayram indirimlerini başlattı. Farklı kategorilerden binlerce üründe geçerli olan indirimlerin öne plana çıkanları ise hediyelerle gelen cep telefonları oldu. Kampanya kapsamında Oppo RXI7 NEO 128 GB akıllı telefon alana Korkmaz Mia Blender Set, Huawei P30 LITE 128 GB alana ise Homend 1711 çelik çay makinesi hediye edilecek.


Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler

Atasun Optik, I-Block koruyucu gözlükleri* ile gün boyunca maruz kaldığımız telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların, olumsuz etkileri bulunan mavi ışığından korumayı amaçlıyor.


Ozzy Osbourne Yeni Şarkısı “Under The Graveyard” İle Geri Döndü!

OZZY OSBOURNE YENİ ŞARKISI “UNDER THE GRAVEYARD” İLE GERİ DÖNDÜ!


Finansal Hizmet Danışmanlığında Kpmg Bir Numara

Uluslararası danışmanlık, denetim ve vergi firması KPMG, 'Source Global Research' tarafından gerçekleştirilen araştırmada, finansal hizmet danışmanlığı alanında en iyi hizmet veren şirket seçildi


Etiketler: Canada, Schools, kupa, öğrencilerin, WorldYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img