21 Mayıs 2019 Salı 09:47

GÜNDEM

Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

  Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

34volt » 34Volt

Canada Schools,

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

kupa ve madalyaları topladı

Canada Schools, her yıl farklı bir tema ile öğrencilerin fikirlerini münazara ettiği

World Scholar’s Cup şenliğinde kupa ve madalyaları topladı. Büyük bir başarıya imza atan Canada Schools öğrencileri, 21-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek olan The Hague Global Round’a katılmaya hak kazandılar.

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, her yıl farklı bir tema ile öğrencilerin fikirlerini münazara ettiği World Scholar’s Cup şenliğinden 9 adet madalya ve kupa ile döndü. Canada Schools, 9 öğrencisi ile katıldığı şenlikte tüm kategorilerde kupa ve madalya almayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Bursa’da düzenlenen World Scholar’s Cup şenliğinde büyük bir başarıya imza atan Canada Schools öğrencileri; münazara, edebi yazın ve bilimsel makale kategorilerinde derece aldı.

The Hague Global Round’a katılacaklar

Sorgulama temelli eğitim ve öğrenci merkezli öğrenim modeliyle öğrencilerin kişisel ve zihinsel becerilerini katkıda bulunmayı amaçlayan Canada Schools, alınan kupa ve madalyalarla özgüveni tam uluslararası bireyler yetiştirdiğini bir kez daha kanıtladı. Dereceye giren 9 Canada Schools öğrencisi, 21-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek olan The Hague Global Round’a katılmaya hak kazandılar.

Öğrencilerin fikirleri yarışıyor

Takım çalışmasına yatkınlığı arttıran ve öğrencilerin fikirlerinin birbirleriyle karşılıklı gelişimini deneyimlemesine imkân tanıyan World Scholar’s Cup şenliği, 4 ayrı kategoride düzenleniyor ve öğrenciler 3 kişilik gruplarla katılım sağlıyor. Kendi okullarını ve ülkelerini temsil eden öğrencilerin gururlu ve mücadeleci anlarına sahne olan şenlik her yıl farklı bir tema üzerinden gerçekleştiriliyor.İlginizi Çekebilir

Türkiye İmsad “Sanayi Ve Konutlarda Su İsrafının Önüne Geçmeliyiz”

TÜRKİYE İMSAD’DAN ‘DÜNYA SU GÜNÜ AÇIKLAMASI’


"Hijyen Sağlıktır" Projesi Kırsal Bölgeden 2 Bin Kadına Ulaştı Bb

3 YILDA 3 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ İLE 4300 KADINA ULAŞILDI


Dr. Ender Saraç “E Talks Tuzla” Ya Konuk Oluyor, 1 Mayıs Cuma Saat 21 00

Son günlerin en çok konuşulan programlarından, E-Talks Tuzla’da bu hafta ünlü doktor Ender Saraç konuk olacak.


Oyuncak İhtisas Gümrükleri Uzak Doğu’Nun Kalitesiz Oyuncaklarına Dur Diyecek

TİCARET BAKANLIĞI’NDAN YERLİ OYUNCAK ÜRETİCİSİNE MÜJDE


Raısavanessa New York Moda Haftası Defilesi İçin, Geri Sayım Başladı

Türkiye’yi moda alanında gururla temsil eden RaisaVanessa, Sonbahar Kış 20/21koleksiyonunu, New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde 12 Şubat Çarşamba günü Spring Studios‘da gerçekleştireceği defileyle sergileyecek. Defile yerel saate göre 12:00’de https://raisavanessa.com/ sitesinden canlı yayınlanacak.


Etiketler: Canada, Schools, kupa, öğrencilerin, WorldYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img