1 Mayıs 2020 Cuma 10:43

GÜNDEM

Call Of Duty Mobile'ın Altıncı Sezonu Vahşi Batı Temasıyla Başlıyor

Call Of Duty  Mobile'ın Altıncı Sezonu Vahşi Batı Temasıyla Başlıyor

34volt » 34Volt

Call of Duty: Mobile'ın yeni sezonu Vahşi Batı temasıyla başlıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Call of Duty: Mobile’ın benzersiz bir vahşi batı temalı 6. Sezonu olan ‘’Bir Zamanlar Rust'da’’ (Once Upon a Time in Rust) güncellemesi Android ve iOS üzerinden artık erişilebilir durumda. Yeni sezonla birlikte oyuna gelen yeni içerikler ve güncellemeler ise şu şekilde;

Ghost için kovboy ve Seraph için Desperada kıyafetleri,

Outlaw keskin nişancı tüfeği ve Wild West MSMC dahil yeni silahlar,

Ücretsiz savaş biletinde yeni operator yeteneği; Annihilator (Black Ops 4'ten),

İki yeni çok oyunculu harita: Rust ve Saloon,

Gold Rush ve Rust the Dust dahil yeni etkinlikler,

Mağazadan ulaşılabilir yeni ürünler,İlginizi Çekebilir

Bülten Network İle Şimdi Renkli Kış Zamanı

Kış stilinin en kilit parçası olan dış giyimde hem aradığınız sıcaklığı hem de iddialı görünümün tamamlayıcı parçasını NetWork Sonbahar/Kış 2019-20 kadın koleksiyonunda bulacaksınız. Natürel tonlardan, canlı renklere birçok farklı seçeneğe sahip puffer, manto ve pelüş kaban modelleri bu sezon size hiç olmadığı kadar renkli bir kış yaşatacak.


“Aşı Karşıtı Düşünceler Çürütülmüştür”

“Aşı karşıtlığı; toplum bağışıklığının aksamasında ve buna bağlı aşıyla korunabilen hastalık ve salgınların oluşmasındaki en büyük tehditlerden biridir. Bundan dolayı aşı karşıtlığı ve aşı reddi sorunu; kötü sonuçlarla karşılaşmadan önce, ciddiyet ile ele alınması gereken bir konudur” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Serkan Atıcı, aşı karşıtlığı konusunda bilgiler verdi.


“Başbaşı Bulgur” Mucizesi

Dünyada bulguru sofralara en sağlıklı haliyle kazandırmayı hedefleyen Duru Bulgur’un Türk mutfağına kazandırdığı, besleyiciliği ve sahip olduğu lif oranıyla uzmanlarca değerli besin kategorisinde listelenen “Başbaşı Bulgur” yeni reklam filmiyle annelere sesleniyor. Ünlü sanatçı Gülben Ergen’in reklam yüzü olduğu Başbaşı Bulgur, televizyon ekranlarında özellikle; sağlıklı beslenmek ve çocuklarını iyi beslemek isteyen ebeveynlere tariflerle iyi beslenme tavsiyelerinde bulunuyor.


Başkan İmamoğlu “Katı Atık Yönetimi Milli Meselemiz”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “KATI ATIK YÖNETİMİ MİLLİ MESELEMİZ”


Evde Artan Tüketim Ve Yükselen Sipariş Trendi, Gıda Sektörünün Dinamosu Olacak

Covid-19 salgının yarattığı “talep çöküşü”nden en az etkilenecek sektörler arasında yer alan gıda sektöründe, dışarıda azalan yeme-içme trendinden doğacak açık, ev tüketiminde ve yeme-içme siparişindeki artış ile kapatılacak. Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü, 2-5 Eylül tarihleri aralığında TÜYAP’ta düzenlenecek olan WorldFood İstanbul Fuarı ise, gıda sektörü temsilcilerini “yeni normal”in fırsatları ile tanıştıracak.


Etiketler: yeni, Rust, için, dahil, CallYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img