29 Aralık 2017 Cuma 15:10

MODA

Cacharel'den Yeni Yılda Smokin Şıklığı

Cacharel'den Yeni Yılda Smokin Şıklığı

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Yepyeni umutlarla ve büyük bir heyecanla beklenen yeni yıl, her sene aylar öncesinden organize edilen etkinliklerle tüm dünyada coşkuyla kutlanıyor. Kiminin ailesiyle evinde karşılamayı tercih ettiği bu gece, kimileri için arkadaşlarla eğlenceli bir partiyle, yahut büyük bir yılbaşı balosuyla özdeşleşiyor.

Cacharel Sonbahar/Kış 2017-18 Koleksiyonu, yılbaşını büyük bir organizasyonla kutlayacak olan erkekler için, Tokyo’nun rafine ve geleneksel ruhuna paralel, birbirinden farklı takım elbise ve smokin alternatifleri sunuyor.Gecenin yıldızı olunBir smokini, takım elbiseden ayıran en önemli detay, ceket yakaları olarak öne çıkıyor. Son yıllarda, şal yaka ve kırlangıç yaka olarak ayrılan ve genelde siyah renk çalışılan klasik smokin modellerinde, yeni trendlerle beraber farklı dokunuşlar göze çarpıyor. Genellikle davetlerde tercih edilen ve her bir detayında Cacharel’in kumaş ve renk ustalığını taşıyan smokin modelleri, yılbaşı baloları ve özel organizasyonlar için uzun yıllar ihtiyaç duyulan bir davet kıyafeti olarak dolaplarda yer alıyor. Vücuda tam oturan, dar kesim bir Cacharel smokin, gömlek-kravat veya gömlek-papyon ikilisiyle tamamlandığında, onu taşıyan kişiyi gecenin yıldızına dönüştürüyor. Bir smokinin en önemli tamamlayıcılarından olan kol düğmeleri ve ayakkabılar da Cacharel’in yeni sezon koleksiyonunda sizleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Can Dostları Hareketi Projesi Kapsamında Düzenlenen Yarışmalarda Kazananlar Belli Oldu!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları işbirliğinde, Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında yürütülen Can Dostları Hareketi Projesi Resim Yarışması ve İyi Uygulamalar Paylaşımı Yarışması sonuçlandı.


Ziraat Bankası 3. Kez Zirvede Türkiye Gençlik Ödülleri Bb

Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan "Türkiye Gençlik Ödülleri" için 6.072.022 oy kullanıldı. Otuz dokuz farklı kategoride, üç yüz doksan aday, Türkiye Gençlik Ödülünü almak için kıyasıya yarıştı.


Michelin Yeni Ağır Vasıta Lastiği Mıchelın X Multi Energy’ Taşımacılık Maliyetlerini Düşürüyor

100 km’de 1,2 litre yakıt tasarrufu


Avcılar Belediye Başkanı'nın Makam Otomobiline Kurşun

Avcılar'da kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından açılan ateşle Belediye Başkanı Handan Toprak Benli'nin makam otomobilinin ön camına kurşun isabet etti.


Lg G7thinq, Tüm Dünyada Tüketicilerin Beğenisine Sunuluyor

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: Cacharel, smokin, büyük, yeni, içinYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img