23 Ekim 2019 Çarşamba 14:26

GÜNDEM

Buray Trabzonsporlu Futbolcularla Biraraya Geldi

Buray Trabzonsporlu Futbolcularla Biraraya Geldi
Buray Trabzonsporlu Futbolcularla Biraraya Geldi

34volt » 34Volt

Buray, "Meme Kanseri Farkındalık Ayı"nda konuya dikkat çekmek amacıyla yaptığı çalışmaları sürdürüyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” olarak belirlenen Ekim ayında duyarlılığın artması için birçok mecrada yapılan çalışmalara destek vermek için etkinliklerin yüzü olan Buray, UEFA maçı öncesi Trabzonsporlu futbolcularla da biraraya geldi. Maç için başarılar da dileyen sanatçı, teknik direktör Ünal Karaman ve futbolcu kadrosu ile birlikte bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Meme kanseri riskini azaltmak için sağlıklı beslenmeli ve spor yapmalısın” pankartının açıldığı etkinlikte, Buray’ın yanı sıra Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, Futbol Şubesi sorumlusu Özer Bayraktar ile Türkiye Meme Hastalıkları Derneği Doğu Karadeniz Meme Hastalıkları Derneği Yönetim Kurulu üyesi Eda Küçüktülü’nün katıldığı organizasyonda Şef Berke Kurtbay yer aldı.

Ekim ayı boyunca yapılan çalışmalara destek veren Buray, “Sağlık bir insanın her şeyidir ve iş işten geçtikten sonra kontrolü çok zor olur. Ne kadar sağlıklı beslenip, spor yapıp, bağışıklık sistemimizi güçlü tutarsak, meme kanseri hastalığı riskini de o kadar azaltırız” dedi. Sanatçı ve sporcular olarak, halkı uyarmanın ve bilinçlendirmenin bir sorumluluk olduğunu belirten sanatçı; “Bugün bizim uyaracağımız binlerce kişiden belki de birkaçı önceden farkındalık sağlayıp önlemini almaya başlayacaktır, kimbilir kaç kişi çok geç olmadan kurtarılacaktır” diyerek, bunun önemli bir bilinçlenme olduğunu vurgu yaptı.İlginizi Çekebilir

Actus Ve İstanbul Portföy Birleşiyor

Türkiye’nin en büyük iki bağımsız ve yerli sermayeye sahip portföy yönetim şirketleri Global Yatırım Holding iştiraki Actus Portföy Yönetimi ile İstanbul Portföy birleşme kararı aldı. İstanbul Portföy çatısı altında gerçekleşecek birleşme sonrasında toplam 3 milyar TL’yi aşan portföy büyüklüğü ile alanında Türkiye’nin en büyük şirketi doğmuş olacak.


Vans Pro Skate, İkonik Kaykay Sporcusu Anthony Van Engelen’İn Etkileyici Kariyerini Yeni Koleksiyonu İle Kutluyor!

Uzun süren bekleyiş sonunda bitiyor. Vans kaykay takımının ikonik sporcularından Anthony Van Engelen’in kariyerini ve kaykay kültürüne olan etkisini onurlandırmak için Vans, Van Engelen ile birlikte yepyeni bir ayakkabı ve kıyafet koleksiyonu tasarladı.


Hepsiburada Honor Online Mağazası Muhteşem Fırsatlarla Açıldı

HONOR hakkında


Scotty İle Bayramda Mesafeler Kısalıyor

Scotty, İstanbulluların Kurban Bayramı’nı çok özel bir kampanyayla kutluyor. Bayram boyunca 20 TL’ye kadar yolculuklar için sadece 5,90 TL ödeyerek sizi sevdiklerinize ulaştıracak.


Raisa Vanessa 8 Eylül'de New York Moda Haftası'nda İlk Defilesini Gerçekleştirecek

Türkiye’nin kültürel zenginliğini, uluslararası moda standartları ile birleştirerek sıra dışı bir marka yaratan RaisaVanessa, 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonu The Lambada’yı, ilk kez New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde Spring Studios‘ da gerçekleştireceği defile ile sunuyor.


Etiketler: Meme, kanseri, riskini, sağlıklı, sporYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img