21 Ağustos 2019 Çarşamba 09:04

GÜNDEM

Bülten Nike By Levi's®

Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®
Bülten Nike By Levi's®

34volt » 34Volt

NIKE BY LEVI’S®

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Levi’s® ve Nike’tan Kişiselleştirmeye Yenilikçi Bir Yaklaşım

Ağustos 2019 — Levi’s® ve Nike, çok uzun zamandır kendini ifade etmenin gücünü anlayan iki ikonik marka olarak biliniyor. Jean pantolonunuzu ve sneaker’larınızı markörle süslemek ya da lazer baskı teknolojisi ve dijital kişiselleştirme gibi çok daha farklı yöntemler kullanmak olsun, her iki marka da kişisel stil söz konusu olduğunda özelleştirmenin önemini biliyor. Levi’s® ve Nike bu nedenle kişiselleştirilmiş stilin gücünü kutlayan, teknoloji destekli, ortak markalı bir koleksiyon için işbirliği yapıyor.

LEVI’S® BY YOU – 19 Ağustos’ta lanse edilen

NIKE BY LEVI’S® – 26 Ağustos’ta lanse edilecek

İki markanın teknolojilerini bir araya getirerek yarattığı LEVI’S® BY YOU ile kullanıcılar yalnızca Nike.com/LevisByYou adresi üzerinden Air Force 1 High, Air Force 1 Low veya Air Max 90 ayakkabılarını deri, denim, fitilli kadife ve Sherpa gibi çeşitli Levi’s® kumaş ve malzemeleri ile özelleştirebilecekler.

19 Ağustos’ta lanse edilen seri, Nike By You özelleştirmesinin ilk Levi’s® uzantısı olacak.

İki marka kişiselleştirme deneyiminin yanı sıra NIKE BY LEVI’S® adıyla sadece pembe ve indigo tonlarında Air Force 1 High ve Air Force 1 Low sneaker ayakkabılardan oluşan bir hazır kapsül koleksiyon üretti. İki markanın en ikonik stil ve tasarım unsurlarından bazılarını harmanlayan kapsül koleksiyon, 26 Ağustostan itibaren dünya çapında seçili Levi’s® mağazalarında satışa sunulacak.

Levi’s® Tasarım İnovasyonları Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Cheung şöyle konuştu: “2018 yılında Nike ile Jordan için yaptığımız işbirliği, insanların denim malzemeli Jordan ayakkabılarını boyamaları, ağartmaları ve aşındırmaları ile özelleştirmede bir viral hit oldu. Dolayısıyla, Nike ile yeniden bir araya geldiğimizde, ilk aklımıza gelen yine kişiselleştirme oldu. Mükemmel bir yaratıcı proje olan ‘Nike by You’ için bir içerik menüsü oluşturmak amacıyla Nike’nin kreatif ekibi ile çalıştık. Sizin kişiselleştireceğiniz iki ikonik marka.”

Koleksiyonda ikonik Air Force 1 Low ve High versiyonları yer alıyor. 1982’den bu yana favori olmaya devam eden siluetle tasarlanan Air Force 1 High by Levi’s® modeli, üst boyama pembe Levi’s® denim kumaş ile lazer baskı Nike Swoosh ve Levi’s® logolarını içeriyor. Ayrıca, arka topuk çekme britinde ikonik “Nike Air” logosu ile sağ topukta Levi’s® Red Tab bulunuyor. İç tabanlarda Nike Swoosh ve Levi’s® Batwing logoları ile dilde “Nike Air” markalı Levi’s® jakron etiket gibi diğer ortak marka kullanımları, ayakkabıları tamamlıyor. Air Force 1 Low by Levi’s® modelinde aynı ortak marka ögeleri yer alırken tek fark olarak düşük profilli siluette Levi’s® orta yıkama indigo denim kumaş ile lazer baskı Levi’s® logo ve Nike Swoosh logoları kullanılıyor.

Bu iki efsanevi marka; Levi’s® lazer teknolojisi, Levi’s® Tailor Shop ve Nike By You ile yenilikçi özelleştirmenin liderleri olarak bayraklarını zirveye dikmiş bulunuyor.

Ürünler aşağıdaki gibi seçili Levi’s® mağazalarında satışa sunulacak:

SOHO

MARKET ST

PARIS CHAMPS ELYSEES

BERLİN

LONDRA REGENT STREET

HARAJUKU

ŞANGHAY

Levi’s® markası hakkında

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

NIKE, Inc. hakkında

Beaverton (Oregon, ABD)merkezli NIKE, Inc., çok geniş kapsamlı spor ve fitness aktiviteleri için orijinal spor ayakkabıları, giyim, donanım ve aksesuarları tasarlayan, pazarlayan ve dağıtan bir dünya lideridir. Tamamı NIKE, Inc.’e ait olan markalardan Converse, sportif yaşam tarzı ayakkabı, giyim ve aksesuar tasarımı, pazarlaması ve dağıtımı, Hurley ise sörf ve gençlik yaşam tarzı ayakkabı, giyim ve aksesuar tasarımı, pazarlaması ve dağıtımı yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için http://news.nike.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

IG: LEVIS_TR

Aybike Aydınlarİlginizi Çekebilir

İstanbul Bilgi Üniversitesi’Nde Gelecek İçin 1999 Depremi Tartışıldı

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde gelecek için 1999 Depremi tartışıldı


Fragman "Kahraman Tavuk Uzayda" Filmi Cuma Günü, Türkçe Dublajlı Olarak Vizyona Giriyor

“KAHRAMAN TAVUK UZAYDA”


Oppo’Dan, League Of Legends 2019 Dünya Şampiyonası'nda En Değerli Oyuncu Mvp Ödülü

OPPO’DAN, LEAGUE OF LEGENDS 2019 DÜNYA ŞAMPİYONASI'NDA EN DEĞERLİ OYUNCU (MVP) ÖDÜLÜ


Drumcode’Un Deneyimli Dj Ve Prodüktörü Bart Skils, 28 Ekim Pazartesi Gecesi Rx Istanbul’Da!

BIRLIKTE GUZEL SUNAR: BART SKILS iLE SENDROMSUZ PAZARTESİ


Menapay Bölgesel Güç Olma Yolunda Çalışmalarına Devam Ediyor

Menapay CRD Bank Tanzanya yetkililerini ağırladı, iş birliği fırsatları değerlendirildi


Etiketler: Levi, Nike, marka, Force, içinYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img