11 Ekim 2019 Cuma 18:22

MODA

Bülten Genç Yetenekler Moda Haftasında Podyumda

Bülten  Genç Yetenekler Moda Haftasında Podyumda

34volt » 34Volt

İstanbul Moda Akademisi mezunları arasından seçilen New Gen tasarımcıları, kendi kanatlarıyla uçtukları “Pioneering Designers II” adıyla düzenlenen defile ile Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul podyumunda yer aldı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından desteklenen defilede 2 genç tasarımcın koleksiyonları sunuldu.

EMRE PAKEL 2020 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU

Emre Pakel’in “Pakel Cooperation” adlı 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda ABD’nin dünyaca özenilen Hollywood stillerine tepki olarak özgür yeni Japon sokak stili ele alınıyor. Japon sokak modasının özgün duruşu ile eleştirisel bir bütünlükte bu sefer bombalar Hiroshima yerine Amerika’da son buluyor. Özendirilen yerine, Uzakdoğu’nun alt kültür grubunda kendi stilleri ile ayrışan electro kültürünün genç ve dinamik erkek stili öne çıkıyor.

Emre Pakel Hakkında:

1992 I·stanbul dogˆumlu Emre Pakel, Bas¸kent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tekstil Tasarımı Bölümü’nü burslu olarak kazanarak, 2017 yılında bölüm birincisi olarak bölümden mezun oldu. Aynı yıl I·stanbul Moda Akademisi’nde Master Class Moda Tasarımı Programı’na katılan Pakel, eğitimine 2018 yılında Central Saint Martins’te yüksek lisans programına kabul edildi. DENI·B 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarıs¸ması’nda 2.’lik ödülüne layık görülmüş ve EI·B Moda Tasarımı Yarıs¸ması’nda 2017 yılında birincilik ödülünü almış olan tasarımcı, 2018 yılında ise KOZA yarışmasında ikincilik ödülünün sahibi oldu. Bugüne kadar, Tuvana Büyükçınar, Beymen Academia, Nihan Buruk, Damat-Tween gibi marka ve tasarımcılarla çalışmıs¸, Sanayi Nefise I·stanbul adlı markanın ilk koleksiyonunu kendi adıyla is¸ birligˆi içinde hazırlamış olan Pakel, 2018 Haziran ayında kendi markası olan “Pakel”i oluşturmuştur.

SEYDULLAH YILMAZ 2020 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU

Seydullah Yılmaz Hakkında: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü mezunu olan Seydullah Yılmaz, Çeşitli workshop ve atölyelere katıldı. Tergan ile Çanta Tasarımı Projesi, Erdek Belediyesi ile beraber Doğal Çevrede Lif Sanatı Projesi, Adana İnovasyon Haftası’nda “Çukurova’da Hayat Pamuk İpliğine Bağlıdır.” Projesi ve Tasarım Vakfı’yla beraber Mardin-Midyat Miras Semboller Projesi’nde yer aldı. 2018 yılındaki Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’nda ilk 10 finalistten biri olan Yılmaz, İstanbul Moda Akademisi’nde Master Class Moda Tasarımı eğitiminden mezun oldu.

Konuyla ilgili bülten ve görselleri ekte bilginize sunarız

Teşekkür ederiz

Boreal Branliftingİlginizi Çekebilir

Teams Ve Sanal Masaüstü İle Evden Güvenli Çalışın

Bu hafta üçüncü yılını kutlayan Teams’in ekip çalışması için önemini ve faydasını her ölçekten binlerce şirket keşfetmeye devam ediyor. Bugün Fortune listesindeki en büyük 100 şirketin 93'ü ve dünyanın dört bir yanındaki 44 milyon çalışan günlük iş operasyonlarında bu programdan faydalanıyor. Teams kullanan 14 şirketin çalışan sayısı 100 binden fazla. Bunlar arasında Ernst & Young, SAP, and Continental AG ve 440 binden fazla çalışanı bulunan Accenture da yer alıyor.


Vodafone Kupası’Nda Seyirci Rekoru

Vodafone Park’ta Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlenen Vodafone Kupası’nda seyirci rekoru kırıldı. Beşiktaş ve Atlético de Madrid kadın futbol takımlarının karşılaştığı maçı 33 bin kişi izledi. Vodafone Kupası, bir kadın futbol müsabakasında en fazla seyirci bulunan karşılaşma olarak tarihe geçti. Maç bitiminde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan ve Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin katılımıyla düzenlenen törende iki takımın kaptanları kupayı birlikte kaldırdı.


Hemıngton.Com.Tr İle Moda Kapınızda

Smart casual erkek giyim markası Hemington, evde kaldığımız bu dönemde


Hewlett Packard Enterprise Yeni Çocuk Sahibi Olan Çalışanlarına 26 Hafta Ücretli Ebeveynlik İzni Sağlıyor

19 Aralık 2019— Hewlett Packard Enterprise çalışanlara yönelik iş - yaşam dengesini güçlendirecek bir dizi yeni programı 31 Temmuz 2019 tarihinde duyurdu. Artık Türkiye'de de, yeni çocuk sahibi olan HPE çalışanları - hem anne hem babalar - 26 hafta ücretli ebeveynlik izninden yararlanabilecek. Ayrıca çalışanlar ebeveynliğe geçiş desteği, emekliliğe geçiş desteği ve Zinde Cuma gibi imkanlara kavuşacak.


Bosch Termoteknoloji İş Ortakları Toplantısı Yine Fark Ya Rattı

Bosch Termoteknik Hakkında


Etiketler: Moda, Pakel, Tasarımı, olan, yılındaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img