17 Temmuz 2019 Çarşamba 08:48

GÜNDEM

Bu Çadırda Sağlık Var!

Bu Çadırda Sağlık Var!
Bu Çadırda Sağlık Var!
Bu Çadırda Sağlık Var!
Bu Çadırda Sağlık Var!
Bu Çadırda Sağlık Var!
Bu Çadırda Sağlık Var!

34volt » 34Volt

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden ücretsiz sağlık taraması

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

* Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Maltepe’deki Atatürk Meydanı’nda “Sağlık ve Bilgilendirme Çadırı” kurdu. Ücretsiz tansiyon ve kan şekeri ölçümlerinin yapıldığı ayrıca her gün farklı uzmanlık dallarından uzman doktorların görev yaptığı sağlık taramasına vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Çadır, 31 Temmuz’a kadar açık kalacak.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, halk sağlığıyla ilgili önemli bir etkinliği imza atarak, Maltepe Atatürk Meydanı’nda “Sağlık ve Bilgilendirme” çadırı kurdu. Sağlık personelinin görev yaptığı çadıra gelen vatandaşlar ücretsiz tansiyon ve şeker hastalığı taraması geçiriliyor.

“Sağlığınız için buradayız” sloganıyla başlatılan sağlık taraması, 3 Temmuz gününden buyana hızla sürüyor. İlk günden itibaren büyük ilgi gören çadırda her gün saat 12.30-14.30 arasında uzman bir doktor da görev yapıyor. Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Psikiyatri, Acil Tıp, Plastik Rekonstüriktif ve Estetik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Aile Hekimliği bölümlerinden uzman doktorlar, başvuran tüm vatandaşların sorularını cevaplandırıyor ve bilgilendiriyor.

Çadırda her gün ayrı bir uzmanlık dalından gelerek vatandaşları sağlık taramasından geçiren doktorlar da muayene detaylarına ve sonuçlarına göre hem bilgilendirme ve önerilerde bulunuyor hem de gerekli yönlendirmelerin yapılmasını sağlıyor.

Bu yıl ilk kez yapılan ve 31 Temmuz’a kadar sürecek etkinliğin düzenli olarak her yıl yapılması planlanıyor.İlginizi Çekebilir

Fashıon Week Özlem Süer Defile Bülten & Görseller...

Bioderma, “Kült Ürün”ü Sensibio H2O ile Özlem Süer’in “h2o” koleksiyonu ile “The Water Manifesto” Defilesinin Sponsoru Oldu!


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Göbeklitepe Kağıt Ağırlığı

Paşabahçe Mağazaları, dünyanın en eski anıtsal tapınağı olarak kabul edilen ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Göbeklitepe’yi ürünleriyle yaşatmaya devam ediyor. Göbeklitepe ürünlerine bir yenisini ekleyen Paşabahçe Mağazaları Göbeklitepe kağıt ağırlığını tarih severlerin beğenisine sunuyor.


Bilgi’De Tercih Günleri Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi kapılarını tercih günleri için açtı. Aday öğrenciler ve aileleri 29 Temmuz tarihine kadar akademik kaliteden deneyimleyerek öğrenme anlayışına, uluslararası imkânlardan kampüs olanaklarına kadar merak ettikleri her türlü sorunun cevabını bulabilecek. BİLGİ, Tercih Günleri kapsamında kampüslerin yanı sıra dijital ortamdan da adaylara yardımcı olacak


İşte Transfer Döneminin En Çok Konuşulan İsimleri

BASIN BİLDİRİSİ


Dört Kıtadan Belediye Başkanları, Yerel Yönetimler Ve Kalkınma Aktörleri Göç Ve Yerinden Edilmenin Etkilerine Yönelik Çözümleri Geliştirmek İçin Bir Araya Geldi

Göç ve Yerinden Edilmeye Yönelik Yerel Çözümler Uluslararası Forumu, Türkiye’den belediyeler ve dünyadan yerel yönetimlerin yerli topluluklara verilen hizmetlerin kalitesini sürdürürken mülteciler ve göçmenlerin yaşamlarını iyileştirme konusunda geliştirdikleri iyi uygulamaları, aldıkları dersleri ve tecrübeleri, ayrıca göç ve zorla yerinden edilmeye yanıt olarak yerel düzeyde daha fazla uluslararası işbirliği geliştirme fırsatlarını ele alıyor.


Etiketler: Maltepe, Sağlık, uzman, görev, sağlıkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img