4 Ağustos 2015 Salı 14:14

POLEMİKLER

Boğazda Oturan 3 Bin Kişilik Şerefsizler Listesi

Boğazda Oturan 3 Bin Kişilik Şerefsizler Listesi

34VOLT

Ülkede terör olayları artıkça kutuplaşma da artıyor. Bu cinnet hali, toplumsal barış üzerinde büyük tehlike yaratıyor. Haber Türk televizyonunda bir programa katılan Devlet Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan 3 bin kişilik şerefsizler listesi olduğunu ve MHP'nin her yanlışı not ettiğini söyledi. Üslup ağır iddialar daha da ağır!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk siyasetinde sular durulmuyor. Cinnet geçiren terör örgütü PKK'nın terör eylemlerinin ardından siyasetin dili de keskinleşiyor. MHP, barış havarisi gibi gösterilen HDP'ye ağır eleştiriler getiriyor.

 

Devlet Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan katıldığı bir televizyon programında çok ağır ifadeler kullandı.

 

Devlet Bahçeli'nin  ifade ettiği: "Boğaz'da, yalılarda viskisini yudumlayıp, oyunu HDP'ye veren şerefsizler" söyleminin ardından, Devlet Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan, "3 bin kişilik şerefsizler listesi" olduğunu söyledi.

 

Metin Özkan, katıldığı bir televizyon programında, Bahçeli'nin "Boğazda viskisini yudumlayıp, oyunu HDP'ye veren şerefsizler" çıkışının "doğru bir tabir olduğunu" savundu ve katıldığı programda şunları söyledi:

 

"Evet doğrudur, bu ülkenin garibanı, yetimi, dulu, fakiri, fukarası evine götürecek ekmek bulamazken birileri Boğaz'da viskisini yudumlayıp bu ülkede terörden teröristten beslenen "o tabirle" hitap edilen insan orada oturduğu sürece bu doğru bir cümledir..." 

 

Metin Özkan Haber Türk televizyonunda katıldığı, programda Bahçeli'nin bahsettiği "viski içip oyunu HDP'ye veren şerefsizlerin"  listesi olduğunu söyle dedi. Sert söyleminin ardından yanlış anlamalara yol açmaması için sözlerine açıklık getiren Metin Özkan,  MHP'nin "her türlü yanlışı not ettiğini" de söyledi.İlginizi Çekebilir

Kardemir Karabükspor - Tudor: "Bursaspor İyi Bir Takım"

Kardemir Karabükspor teknik direktörü Igor Tudor, "Bu hafta oynayacağımız Bursaspor, yetenekli oyunculara sahip iyi bir takım" dedi.


Robotbilimin Geleceği Boğaziçi Üniversitesi’Nde Tartışıldı

Türkiye’de ve dünyada robotik alanındaki çalışmaları, yenilikleri ve robotiğin geleceğini tartışmak, bu alanda iş birliklerini artırmak amacıyla düzenlenen 4. Türkiye Robotbilim Konferansı ToRK 2018; 12 – 14 Nisan 2018 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşti. Sağlıktan savunmaya, arama kurtarmadan tarım sektörüne pek çok alanda insan-robot etkileşiminin ele alındığı konferansta 2021 yılına kadar dünyada robotik pazarında sekiz katlık artış beklendiği, tüketiciye ulaşan robot sayısının da 2025 yılına kadar her yıl yüzde 25 oranında artacağı belirtildi.


Chp'li Atıcı'dan, Okulda 'Kız Erkek Ayrı Oturma' Kararına Soru Önergesi

Chp Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, bin 90 öğrencinin eğitim gördüğü İleri Ortaokulu'nda, kız ve erkek öğrencilerin yan yana oturmasının okul yöneticilerince yasaklandığı haberlerini, Milli Eğitim Bakanı'na sordu.


Ambulansla Minibüs Çarpıştı: 6 Yaralı

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde hasta almaya giden ambulansın yolcu minibüsünün çarpışıp devrildiği kazada, 6 kişi yaralandı.


Manisaspor'da Novillo'ya Bir Şans Daha

Türkiye 1'İnci Ligi ekibi Manisaspor'un gönderileceğini bildirdiği Novillo için yönetim, bugün yaptığı açıklamada Fransız futbolcunun siyah beyazlı takımda kaldığını açıklandı.


Etiketler: metin özkan, hdp, mhp, devlet bahçeli, istanbul, boğaz, viskiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Polemikler Haberler
img