29 Haziran 2017 Perşembe 15:25

BLOG

Blog yazarlarından FETÖ Uyarısı

Blog yazarlarından FETÖ Uyarısı

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ABD’li eğitim aktivisti Tim Furman’dan Gülen okullarındaki öğretmenlere mektup: Çalıştığınız okulun yegâne amacı başarısız darbe girişiminden sonra ABD’ye yerleşmek isteyen FETÖ’ye gelir aktarmaktır

ABD'li eğitim aktivisti Tim Furman, FETÖ okullarının iç yüzünü ABD'li öğretmenlere anlatan bir mektup kaleme aldı. Furman, FETÖ'cülerin yalan söylemeyi ve kendilerini gizlemeyi bir erdem olarak gördüğü ve ABD'de yayılmak için bu okulları kullandığı uyarısında bulundu. 30 yıldır eğitim politikaları alanında faaliyet gösteren aktvisit ve blog yazarı Furman, ülkedeki FETÖ okullarında görev yapan ABD'li çalışanları uyaran bir mektup kaleme aldı. "Eğer Illinois'deki Concept School'da çalışıyorsanız" diye başlayan ve ABD'deki diğer FETÖ okullarını da listeye katan Furman, "Bu okulları yönetenler Gülen örgütlenmesinin üst kademelerinde bulunuyor. Çalıştığınız okul, Türkiye'deki başarısız darbe girişiminden sonra tamamen ABD'ye yerleşmek isteyen Gülen örgütüne gelir aktarmaktan başka hiçbir amaç gütmüyor" dedi.

Kaynak: Sabah Gazetesiİlginizi Çekebilir

Milka Sponsorluğunda Yarışan Türkiye Kayak Milli Takımı Sarıkamış’Tan Madalyayla Döndü

2019 sezonu itibarıyla Milka sponsorluğunda katılacakları 68 yarışın bir bölümünü tamamlayan Türkiye Kayak Milli Takımı Sarıkamış Kupası’ndan iki madalyayla döndü.


Hareket Edildiği Anda Bulaşan Trojan Anubis

Trend Micro araştırmacıları Google Play’de Anubis isimli bir bankacılık Trojan’ı ve harekete duyarlı zararlı yazılım keşfettiler.


Go Runners, Yeni Ve En Özel Üyesi İçin Koştu

İpragaz çatısı altında ‘İyilik peşinde koşan’ GO Runners takımı, şimdi de en yeni ve en özel üyesi için koştu. 5 Mayıs 2019 Pazar günü İstanbul’da Belgrad Ormanı’nda gerçekleşen Fıratpen Atatürk Koşusu’nda GO Runners ekibi, takımın yeni üyesi ampute atlet Ekrem Taşkın’la beraber koştular.


Başkan Murat Aydın “Bir Santimetre Kare Yerinizi Bile Satmayın”

Başkan Murat Aydın: “Bir santimetre kare yerinizi bile satmayın”


Kuveyt Türk 5 Saniyede Olağanüstü Durum Merkezine Geçiş Yapıyor!

Türkiye’nin öncü katılım bankası Kuveyt Türk, teknoloji ve inovasyon odaklı projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Banka bu doğrultuda bir ilke daha imza atarak, Ankara’da konumlandırdığı olağanüstü durum merkezini hafta içi mesai saatleri içerisinde de başarıyla test etti.


Etiketler: FETÖ, Furman, eğitim, Gülen, mektupYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img