17 Kasım 2017 Cuma 02:38

BLOG

Blog Yazarları ve Garip Keşifleri

Blog Yazarları ve Garip Keşifleri

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Blog yazarları medyayı renklendirmeyed evam ediyor. Tüm dünyayı şaşkına uğratan absürd bir haberin kaynağı blog yazarı Marika Roth'dan geldi. Bu blog yazarı Avusturya'da Ötscher Dağı'nın zirvesine dikilmiş penis heykelini medya gündemine taşıdı. Heykelin kim tarafından yapıldığı ve oraya dikildiği henüz bilimiyor.

Milliyet'te yer alan habere göre Avusturya'nın Ötscher Dağı'nın en tepesinde yer alan ve kim tarafından nasıl yerleştirildiği tam bir sır olan ahşap penis heykeli görenleri şaşırtıyomuş. Blog yazarı, blogger Marika Roth'un fotoğraflarını çekip yayınlamasıyle ünlenen ahşap heykel dünya medyasının dikkatini çekti. Şimdi merak edilen şey, eseri ortaya çıkaran sanatçıyı bulmak için yürütülen çalışmalar. Eğer heykelin sahibi bulunmaz ise dev ahşap penis heykeli arazinin sahibi olan kişiye miras kalacakmış. Böyle bir dağın zirvesi genellikle şahsa değil de devlete ait olacağından Avustura'nın devlete ait ahşap penis heykeli literatüre girecek gibi görünüyor. Blog yazarları ve keşifleri devam ediyor.

İngiltere kökenli tabloit gazzete Metro'ya göre erkekliğine güvenmeyen bu heykeli görmeye gitmesin. Kültürümüzde ayıp karşılanacağından ya da başımıza ne geleceğini bilemediğimizden biz bu sanat eserine olan heykeli sayfalarımızda yer veremiyoruz fakat siz fotoğraftaki blog yazarı Marika'nın facebook sayfasını ziyeret ederek isimsiz heykeli mi diyelim yoksa Ötscher Dağı'nın maskotunu bilemediğimiz bu eseri görebilirsiniz.

Fotoğraf Kaynak: Facebook/Marika's Berg-und Naturerlebnisseİlginizi Çekebilir

Yeditepe Çocuğunuz Kışın Sürekli Hastalanıyorsa Nedeni Alerji Olabilir

Kış aylarında, sık sık nezle ve grip olan, burun akıntısı, tıkanıklığı, kaşıntısı yaşayan; geceleri geçmeyen öksürük, öksürüğe bağlı hırıltı ya da nefes darlığı sorunları olan çocuklarda, altta yatan neden ‘alerji’ olabilir. Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi Çocuk İmmünoloji ve Alerji Uzmanı Prof. Dr. Hülya Ercan Sarıçoban, alerjik çocuklarda enfeksiyonların, diğer çocuklara göre daha uzun sürdüğüne işaret ediyor. Kimi zaman da, enfeksiyonların kendisi alerjik hastalıkları tetikleyebiliyor.


Otomobilde En Çok Beyaz Rengi Tercih Ediyoruz

BASIN BİLDİRİSİ


Düşlediğiniz Ses Sadece Hayallerinizde Kalmasın! 16 Nisan Dünya Ses Günü

Düşlediğiniz Ses Sadece Hayallerinizde Kalmasın!


Eset Tek Yerine İki Şifre İle Hackerlerin İşini Zorlaştırın

Antivirüs yazılım kuruluşu ESET, Adana’da iş ortakları ve müşterilerine 2019 sürüm yazılımlarını tanıttı. ESET Türkiye Satış Müdürü Asım Akbal, işletmelere yönelik en büyük güvenlik risklerinden birinin, aynı veya yetersiz parola-şifre kullanımı olduğuna dikkat çekti. Akbal, çift faktörlü doğrulama uygulamalarının bu soruna çözüm sunduğunu ve hackerlerin kurum kaynaklarına ulaşmasını zorlaştırdığını söyledi.


Under Armour’Dan Akıllı Ayakkabı Hovr Infinite!

Under Armour’dan akıllı ayakkabı:


Etiketler: heykeli, Blog, yazarı, penis, ahşapYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img