17 Kasım 2017 Cuma 02:38

BLOG

Blog Yazarları ve Garip Keşifleri

Blog Yazarları ve Garip Keşifleri

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Blog yazarları medyayı renklendirmeyed evam ediyor. Tüm dünyayı şaşkına uğratan absürd bir haberin kaynağı blog yazarı Marika Roth'dan geldi. Bu blog yazarı Avusturya'da Ötscher Dağı'nın zirvesine dikilmiş penis heykelini medya gündemine taşıdı. Heykelin kim tarafından yapıldığı ve oraya dikildiği henüz bilimiyor.

Milliyet'te yer alan habere göre Avusturya'nın Ötscher Dağı'nın en tepesinde yer alan ve kim tarafından nasıl yerleştirildiği tam bir sır olan ahşap penis heykeli görenleri şaşırtıyomuş. Blog yazarı, blogger Marika Roth'un fotoğraflarını çekip yayınlamasıyle ünlenen ahşap heykel dünya medyasının dikkatini çekti. Şimdi merak edilen şey, eseri ortaya çıkaran sanatçıyı bulmak için yürütülen çalışmalar. Eğer heykelin sahibi bulunmaz ise dev ahşap penis heykeli arazinin sahibi olan kişiye miras kalacakmış. Böyle bir dağın zirvesi genellikle şahsa değil de devlete ait olacağından Avustura'nın devlete ait ahşap penis heykeli literatüre girecek gibi görünüyor. Blog yazarları ve keşifleri devam ediyor.

İngiltere kökenli tabloit gazzete Metro'ya göre erkekliğine güvenmeyen bu heykeli görmeye gitmesin. Kültürümüzde ayıp karşılanacağından ya da başımıza ne geleceğini bilemediğimizden biz bu sanat eserine olan heykeli sayfalarımızda yer veremiyoruz fakat siz fotoğraftaki blog yazarı Marika'nın facebook sayfasını ziyeret ederek isimsiz heykeli mi diyelim yoksa Ötscher Dağı'nın maskotunu bilemediğimiz bu eseri görebilirsiniz.

Fotoğraf Kaynak: Facebook/Marika's Berg-und Naturerlebnisseİlginizi Çekebilir

Kukuli Ve Arkadaşları İstmarina Alışveriş Merkezi’Nde Çocuklarla Buluşuyor!

Anadolu Yakası’ndaki alışveriş merkezi anlayışına yeni bir soluk kazandıran İstMarina Alışveriş Merkezi, yeni eğitim ve öğretim yılının başlangıcında çocukları TRT Çocuk ekranlarının en çok izlenilen çizgi kahramanı Kukuli ve arkadaşlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.


Penti, Solvoyo İle Dijital Transformasyon Yolculuğuna Devam Ediyor…

Türkiye’nin lider çok kategorili iç giyim moda perakende markası Penti, globalleşme stratejisi doğrultusunda devam ettiği güçlü büyümesine dijital dünyaya yaptığı yatırımlar ile güç katmaya devam ediyor. Tedarik zinciri yazılımlarında stratejik çözümler sunan Solvoyo ile hayata geçirilen işbirliği, şirket içi IT yatırımı yapmaya gereklilik duymadan tüm planlama süreçlerini tek bir platformdan yönetme olanağı sağlıyor.


First, One Love Festival 15’Te Renkli Anlar Yaşattı

Yenilenen logosu, ambalajı ve lezzetiyle ana tat katan First, Türkiye’nin en büyük müzik festivallerinden One Love Festival’in bu seneki sponsorlarından biri oldu ve festival ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı.


Her 4 Emekliden 1’İ Anadolu Hayat Emeklilik Müşterisi

Bugüne kadar Bireysel Emeklilik Sistemi’nden emekli olanların sayısı 100 bini aştı. 7 milyona yaklaşan katılımcı sayısı ve devlet katkısı dahil 96 milyar TL’yi aşan fon tutarı ile büyümeye devam eden Bireysel Emeklilik Sistemi’nde emekli olan 102 bin kişiden 26 bini, Anadolu Hayat Emeklilik müşterisi.


Anamed’İn “Arşivin Belleği Marcell Restle’Nin Anadolu Araştırmaları” Sergisi Devam Ediyor

Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nin (ANAMED) “Uluslararası Sevgi Gönül Bizans Araştırmaları Sempozyumu” çerçevesinde ziyaretçilerle buluşturduğu “Arşivin Belleği: Marcell Restle’nin Anadolu Araştırmaları” sergisi, 1 Aralık 2019’a kadar görülebilecek.


Etiketler: heykeli, Blog, yazarı, penis, ahşapYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Blog Haberler
img