19 Ekim 2017 Perşembe 12:42

BLOG

Blog Yazarları ve Daphne Caruana Galizia'nın Ölümü

Blog Yazarları ve Daphne Caruana Galizia'nın Ölümü

34VOLT

Türkiye’deki blog yazarları olarak kendimizi sorgulamamız gerektiğini düşünürüm. Blog denince akla, moda, kozmetik, seyahat, yeme içme gibi alanlar geliyor. Neden ülkemizin içinde bulunduğu durumlarla ilgili blog yazıları yazmıyoruz? Ya da yazamıyor muyuz? Bloggerlar olarak kendimizi oto sansüre mi tabi tutuyoruz?

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Blog yazarı 53 yaşındaydı, mesleği için gözünü budaktan esirgemeyen önemli bir gazeteciydi. Yaptığı araştırma haberleri ile Muscat'ın Panama Belgeleri ile bağlantılı suçlamalar nedeniyle erken seçimlere gitme kararı almasını sağlamıştı. Muscat'ın eşinin rüşvet paralarını Panama'da gizli hesaplara yatırdığı, bu bağlamda dile getirilen iddialar arasında yer alıyordu. Blogger Daphne Caruana Galizia evinden ayrılmasından kısa süre sonra aracı patlatıldı. Blog yazarı Galizia'nın hayatını kaybetti. Bu yıl içinde Galizia'yı sert bir şekilde eleştiren Başbakan Joseph Muscat, saldırıyı kınadı. Blogger Galizia'nın iki hafta önce polise, tehditler aldığı yönünde ihbarda bulunduğunu bildirmiş. Ne feci bir son!

Panama Belgelerinde Yer Alan Türkiye Kökenli Hırsızlar Nerede?

Sevgili blog yazarları birisi Panama Belgeleri mi dedi? Yok, yok! Yok öyle bir şey! Panama belgeleriyle, zengin ve muktedirlerimiz servetlerini gizlemek için bi dünya dolap çevirmişlerdi! Var mı haklarında bir işlem? Yoh yoh! Türkiye’den 500 işadamı ve aklınıza gelen büyük şirketler o listedeydi! 3 maymunu oynamaya devam İstanbul! Paran varsa adalet var! Paran varsa itibar var! Millet malı soyan onca hırsıza itibar etmeye devam edelim!

Fotoğraf Kaynak: BBC Yazı Kaynak: İstanbulİstanbulolalıİlginizi Çekebilir

Ecem Erkek Güldür Güldür'de Kırdı Geçirdi

Güldür Güldür Show'da Naime Show


Ekrem İmamoğlu “İlk Adım” Buluşmasına Katılacak

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılı kutlamaları büyük bir coşkuya sahne oluyor.


Kadir Doğulu, Givin Mobil Uygulaması İle Otizmli Çocuklara Destek Olan “Modern Kahramanlar’La Buluşuyor!

Ödemelerin bağışa dönüştüğü givin mobil uygulamasıyla birlikte kurgulanan destek kampanyasında 6 kişi, Kadir Doğulu ile buluşarak tanışma ve kendisiyle kahve içme fırsatı bulacak.


Bülten Nars Gloss Moment Koleksiyonu

NARS tam ışıltılı 27 muhteşem renge sahip Lip Gloss’larıyla ışıltıyı yeniden yorumluyor. Yeni formül, günlük kullanılan doğal tonlardan cesur renklere, kremsi, ultra pürüzsüz ve yapışmayan bitiş için nemlendirici içeriklerle zenginleştirildi. Koleksiyona eklenen dokuz yeni tonla bu geniş parlatıcı koleksiyonu ışıltı ve limitsiz renk seçeneği sunuyor. Işıltını göster.


Gerçek Bir Oyun Deneyimi İçin E Spor Meraklıları Bilgisayar Tercihinde Nelere Dikkat Etmeli

Tüm dünyada popülaritesi hızla artan ve kitleleri peşinden sürükleyen E-Spor dünyası eğlence sektöründeki önemini her geçen gün artırıyor. Gelişen bilgisayar teknolojileri de bu dünyanın en önemli parçasını oluşturuyor. Masaüstü bilgisayarlar bu alanda uzun zamandır oyuncuların öncelikli tercihiydi. Ancak son zamanlarda dizüstü bilgisayarlar performans, tasarım, çözünürlük ve başka birçok özellikle oyuncuların ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermeye ve öne çıkmaya başladı. Ayrıca hafiflik ve taşınabilirlik avantajları da dahil edildiğinde dizüstü oyuncu bilgisayarları pek çok oyuncu için daha cazip hale geliyor.


Etiketler: Galizia, Panama, Blog, Muscat, DaphneYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Blog Haberler
img